Agnieszka Radwańska w czerwonym sportowym stroju na korcie
East News

Agnieszka Radwańska w finale! W Tokio nie daje rywalkom szans!

East News
Agnieszka Radwańska  po raz kolejny udowodniła, że jest nie tylko najlepszą polską tenisistką, ale zawodniczką na światowym poziomie. Trwa jej świetna passa na turnieju w Tokio, na którym jeszcze nie przegrała ani jednego seta! Tym razem w pokonanym polu pozostawiła Dominikę Cibulkovą. Gratulujemy - Agnieszka Radwańska już ostatnio na Wimbledonie udowodniła, że stać ja na wiele i mamy nadzieję, że tym razem będzie jeszcze lepiej!

Radwańska wygrywa w Tokio

Półfinałowy mecz ze słowacką tenisistką rozstawiona z numerem siódmym Agnieszka Radwańska wygrała w wielkim stylu. Przeciwniczka stawiała opór tylko w pierwszym secie, który przegrała 4:6. Drugi set był popisem gry krakowskiej tenisistki. Agnieszka Radwańska rozbiła Cibulkovą 6:1.

W niedzielnym finale Radwańska zmierzy się ze Szwajcarką Belindą Bencic. Dla Agnieszki będzie to okazja do rewanżu za czerwcową porażkę w finale turnieju WTA w Eastbourne, gdzie musiała uznać wyższość Bencic. I do piętnastego zwycięstwa w imprezie z cyklu WTA. Trzymamy kciuki.