Agnieszka i Grzegorz Hyży planują dziecko?

 

Agnieszka i Grzegorz Hyży rzadko opowiadają o swoim życiu prywatnym. Tym razem prezenterka w wywiadzie dla magazynu "Flesz" zdradziła kilka sekretów! Jakich? Będziecie zaskoczeni!

Już w lipcu państwo Hyży będą obchodzić trzecią rocznicę ślubu. Spędzą ją ze swoimi dziećmi: Martą, Wiktorem i Aleksandrem za granicą. W wywiadzie Agnieszka nie tylko wspomina swój ślub z Grzegorzem, ale także opowiada o swoim mężu. Czy prywatnie jest taki sam jak na scenie?

CZYTAJ DALEJ POD WIDEO

 

Czego nie wiedzieliście o Grzegorzu Hyżym?

Agnieszka Hyży przyznaje, że w domu zachowują się jak typowa, włoska rodzina! I to nie tylko za sprawą dzieci, które bawiąc się głośno, dają do wiwatu.

Przeczytaj: Agnieszka Hyży oceniła suknię Meghan Markle! Co jej się nie podobało?

My też mamy temperamenty. Grzesiek jest artystą i nie jest łatwy w obyciu. Ja jestem niezależną jedynaczką, która mocno stawia na swoim. I jeśli mi na czymś zależy, potrafię wiercić dziurę w brzuchu. Całe szczęście nie rywalizujemy ze sobą. Grzesiek ma we mnie oddanego kibica i fana, który spamuje wszystkich jego sukcesami. Mój mąż jest dla mnie oparciem, cieszy się z moich sukcesów i kibicuje nowym projektom. Wiadomo, że czasem na siebie krzykniemy, wyładujemy emocje. Nie mamy cichych dni, choć Grzesiek chyba czasem marzy, żebym pomilczała - śmieje się w rozmowie z "Fleszem" Agnieszka.

Co ciekawe, podobno Grzegorz Hyży prywatnie jest... strasznym gadułą! :)

Wszyscy, którzy znają Grześka, wiedzą, że jest duszą towarzystwa i... gadułą, który sypie anegdotami jak z rękawa. A oprócz tego jest imprezowym wodzirejem! (...) Jestem pewna, że gdyby zaproponowano mu jakiś program rozrywkowy, byłby doskonałym prowadzącym. Widziałam próbkę jego możliwości. Kiedyś na weselu przyjaciółki wspólnie poprowadziliśmy konkursy i zapraszaliśmy gości do przemówień. Wszyscy byli zachwyceni. Grzesiek mnie samą zaskoczył, mówił więcej niż Krzysiek Ibisz! Dasz wiarę? – wspomina Hyży.

Zobacz także: Grzegorz Hyży jurorem "The Voice of Poland". Dogada się z Michałem Szpakiem?

Chcesz wiedzieć, czy Agnieszka i Grzegorz planują zostać rodzicami? Jakie mają marzenia i plany na przyszłość? Przeczytasz w nowym "Fleszu".

Agnieszka i Grzegorz Hyży w lipcu będą obchodzić 3. rocznicę ślubu.

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży na premierze Podatek od miłości
ONS.pl

 

Agnieszka Hyży poprowadzi nowy program ślubny Polsatu "Cztery wesela i podróż".

Agnieszka Hyży w sukience ślubnej
Instagram

 

 

 

Więcej na temat Grzegorz Hyży Agnieszka Hyży