East News
1/5
East News

Agnieszka i Grzegorz Hyży tworzą udane małżeństwo już od 3 lat. Para wiele razy musiała jednak walczyć z hejtem, który spadł na nią po ujawnieniu swojego związku. Internauci do tej pory potrafią wytykać Agnieszce, jakoby rozbiła poprzednie małżeństwo Grzegorza z Mają. Prezenterka wielokrotnie poruszała ten temat, podkreślają, że nic takiego nie miało miejsca. Nigdy wcześniej jednak nie była tak szczera, mówiąc o swoim macierzyńskie, jak w rozmowie dla portalu Anny Lewandowskiej. Po tej rozmowie znów została zaatakowana przez internautki, które nazywały ją "wredną matką, która nie kocha swojego dziecka"! Agnieszka Hyży jednak... cieszy się z tego! Dlaczego? Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: "Wyrodna matka, która nie kocha swojego dziecka" Agnieszkę Hyży zalała fala hejtu. Nie wytrzymała i odpowiedziała

2/5
Instagram

Ostatnio Agnieszka Hyży zaskoczyła wyznaniem, dotyczącym pierwszych dni macierzyństwa. Prezenterka ma 5- letnią córeczkę Martę z pierwszego małżeństwa z Mikołajem Witem. 

 

Myślałam, że jak dziecko się pojawi, to będzie euforia, pioruny, fajerwerki i miłość, która cię obezwładnia. A powiem Ci szczerze, że patrzyłam na Martę i nic nie czułam. Z płaczem zadzwoniłam do mojej jednej i drugiej przyjaciółki i mówię, że coś jest ze mną nie tak, ja nic nie czuję. Moje przyjaciółki śmiały się i mówiły: Poczekaj… I rzeczywiście: z każdym tygodniem, z każdym miesiącem byłyśmy bliżej - powiedziała Agnieszka Hyży.

 

Zobacz: "Okazała się potworem, zwracała się do córeczki per szmato!" Hyży i Bohosiewicz ostro o instamatce Oliwii P. 

3/5
Instagram

To wyznanie oburzyło internautki. Dla wielu stała się "wredną matką". Co jednak ciekawe, Agnieszka Hyży zupełnie nie przejmuje się hejtem. Wręcz przeciwnie!

 

Przeglądam sobie nasze „internety” i zaczynam się coraz bardziej cieszyć z tych nagłówków o „wrednej matce, co nie kocha swojego dziecka”...Dlaczego❓Bo od 3 dni dostaję setki wiadomości...pięknych, a czasem bardzo smutnych, historii Waszego macierzyństwa (BARDZO ZA TO DZIĘKUJĘ...‼️🙏) Bo rozpoczęła się w wielu miejscach dyskusja o byciu Mamą...że nie jest tak pięknie jak na filtrach z Instagrama, że są łzy, że pojawia się depresja,że można pozwolić sobie na kryzysy i zwątpienie - napisała Agnieszka Hyży.

 

Zobacz: Seksowna Agnieszka Hyży i elegancka Paulina Sykut na ramówce Polsatu! Która lepiej? GŁOSUJCIE 

4/5
fot: Instagram

Prezenterka zdradziła też, że na ten temat zaczęli wypowiada się specjaliści i eksperci, mówiąc, że to, co czuła Agnieszka na początku macierzyństwo, jest normalnym zjawiskiem.

 

Zobacz: Jakim mężem jest Grzegorz Hyży? „Nie jest łatwy w obyciu…” Agnieszka zdradza intymne szczegóły ich życia

5/5
fot: Instagram

A wy drogie mamy czułyście się tak samo jak Agnieszka Hyży?

 

Zobacz: Tego na pewno nie wiedziliście o Grzegorzu Hyżym! Agnieszka szczerze o trzech latach małżeństwa

Więcej na temat Agnieszka Hyży