Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Agnieszka Chylińska została blondynką

Udana metamorfoza?

Ostatnio gwiazdy upodobały sobie zmiany koloru włosów. Najpierw Ewa Farna przefarbowała się na rudo, Małgorzata Kożuchowska zaszalała z kolorem czerwonym a teraz Agnieszka Chylińska zrobiła się na blond! Oczywiście nie wspominamy o Rihannie i Kate Perry - weterankach szaleństw z kolorami na głowie.

Panuje obiegowa opinia, że zmiana fryzury symbolizuje zmiany w życiu. Ciekawe co w takim razie szykuje Agnieszka Chylińska? A może powinniśmy spytać co jeszcze? Przez ostatnie lata przecież gwiazda zmieniła się bardzo wyraźnie. Począwszy od repertuaru - słodki pop z elementami disco - a skończywszy na stylu: krótkie obcisłe sukienki i wysokie szpilki. Gdy teraz przefarbowała włosy na blond jesteśmy pewni, że zmiana na Barbie właśnie się dokonała ostatecznie. Aż strach pomyśleć co będzie dalej...
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Fakty Chicago
Newsy
Chylińska tłumaczy dlaczego przefarbowała włosy
Nowa fryzura - zmiany w życiu?

Agnieszka Chylińska jakiś czas temu przeszła ogromną metamorfozę. Z rockowej gwiazdy, która raczej nie przywiązywała zbyt dużej wagi do stylizacji stała się artystką, która coraz chętniej wybiera krótkie sukienki i wysokie szpilki. Większość z was pozytywnie przyjęła nowy wizerunek Chylińskiej. Trudniej było z zagorzałymi fanami Agnieszki z czasów O.N.A. Kilka dni temu jurorka "Mam talent!" postanowiła zaskoczyć nas jeszcze bardziej i przefarbowała się na blond. Zobacz: Chylińska przefarbowała się na blond . Na łamach Faktu Agnieszka zdradziła co skusiło ją do zmiany koloru włosów. - Kaprys zmiany koloru włosów był kaprysem 36-letniej mamy, która częściej prasuje dzieciom śpiochy, niż jest gwiazdą. W wirze domowych obowiązków i zajmowania się dziećmi, postanowiłam zrobić coś dla siebie . Chciałam też zobaczyć, jak będę wyglądała w blondzie. Myślę, że jest to też moja prywatna walka z bardzo wąską tożsamością, którą sama sobie zbudowałam w wieku 18 lat. I dzisiaj muszę płacić wysoką cenę za rozszerzanie tożsamości, nie tylko artystycznej, ale też kobiety, która dojrzewa . Ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas Agnieszka Chylińska. Przypomnijmy jak gwiazda wygląda w wersji blond:

Agnieszka Szulim w białej kamizelce
Fleszstyle
Agnieszka Szulim zmieniła fryzurę! Gwiazda przefarbowała włosy ZDJĘCIA
Agnieszka Szulim zmieniła fryzurę! Gwiazda przefarbowała włosy ZDJĘCIA

Agnieszka Szulim przefarbowała włosy! Dziennikarka rzadko bywa na salonach, dlatego jej zmianę mogliśmy zaobserwować dopiero w poniedziałkowym programie "Na językach". Prezenterka eksperymentuje z blondem i teraz postawiła na bardziej platynowy odcień. Jeszcze niedawno miała jasne blond włosy, które wyglądały bardzo naturalnie. Obecny kolor mocno kontrastuje z opaloną skórą Agnieszki Szulim , dlatego my wybieramy jej fryzurę sprzed ostatniego farbowania. Całkiem niedawno dziennikarka podcięła też włosy. Nie była to radykalna zmiana, a jedynie odświeżenie wizerunku. Pomysł na nowy kolor to z pewnością chęć zmiany na wiosnę. A Wam jak podoba się Agnieszka w nowej odsłonie?   Zobacz:  Agnieszka Szulim w sukience z sieciówki. Nie kosztuje jednak mało...   Agnieszka Szulim zmieniła kolor włosów   Agnieszka Szulim w ciemniejszych włosach Agnieszka Szulim w nowej fryzurze w "Na językach"

Agnieszka Chylińska w reklamie Aviva
yt
Newsy
Chylińska już zarabia na macierzyństwie. Zagrała w reklamie
Co reklamuje gwiazda?

Agnieszka Chylińska idzie za ciosem i konsekwetnie zaznacza, że w buntowniczych czasów zostało jej już coraz mniej. gwiazda przefarbowała się na blond, zaczęła nosić różowe dopasowane sukienki, a przede wszystkim została mamą. Z tej okazji gwiazda zagrała w spocie reklamowym promującym ubezpieczenia zdrowotne Aviva. Kampania obejmuje spoty telewizyjne i rusza właśnie dzisiaj. Agnieszkę zachęcającą do ubiezpieczania się zobaczymy w trakcie telewizyjnych reklam do połowy czerwca. Przekonuje was w takiej roli? Agnieszka Chylińska po świeżym farbowaniu włosów na blond:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner