Agata Passent u Kuby Wojewódzkiego
kuba.tvn.pl
Newsy

Kuba do Passent: Jesteś obciążona genetycznie alkoholizmem. Co na to córka Osieckiej?

Wojewódzki poruszył sprawę sprzed lat

Kuba Wojewódzki w swoich programach zawsze stawia na gości, którzy wywołują wielkie zainteresowanie publiczności i mediów. Na jego kanapach ostatnio zasiedli m.in. kontrowersyjna Luxuria Astaroth, Eliza i Trybson z Warsaw Shore czy charyzmatyczna Agnieszka Chylińska. O każdym z odcinków mówiło się jeszcze jakiś czas po ich emisji. Przypomnijmy: Trybson zaskoczył u Kuby. Opowiedział o poczęciu dziecka i ojcostwie

Dzisiejszymi gośćmi gwiazdora TVN-u byli: Artur Rojek, były wokalista zespołu Myslovitz oraz dziennikarka, Agata Passent. Showman nie mógł nie poruszyć z córką Agnieszki Osieckiej tematu alkoholizmu jej mamy. Stwierdził wprost, że jest ona obciążona genetycznie tą chorobą. Felietonistka całkowicie zgodziła się z Kubą:

To nie jest temat tabu. Nie jest tak, że nie lubię się napić, bo jestem córką Osieckiej. Jeśli miałeś mamę czy tatę pijącą, to jest duże prawdopodobieństwo, że to przeniesie się na dziecko. Na szczęście mama wszystko wypiła, ja już nie mam co. Jednak  boję się abstynentów. Nie ufam im, są dla mnie podejrzani. Nie siadam z nimi do samochodów. Boję się tych co nagle przestali pić - przekonywała Agata

Zapytana czy lubi czasem "golnąć" odpowiedziała:

Lubię "znietrzeźwić" się. Kac jest genialny. Nie ma sensu pić, jeśli masz nie mieć kaca - mówi Passent 

Brawa za wielki dystans! Jak wam podobał się ten odcinek?

Zobacz: Wojewódzki myśli o dziecku? Jego ukochana opublikowała wymowne zdjęcie
 


Najlepsze cytaty Agnieszki Chylińskiej u Kuby Wojewódzkiego:

Agata Passent rozstała się z mężem
Akpa
Newsy
A tak zaprzeczali plotkom... Córka Osieckiej rozstała się z mężem
Ich małżeństwo nie przetrwało zbyt długo

Jakiś czas temu w prasie pojawiły się doniesienia, że Agata Passent rozwodzi się z mężem, za którego wyszła zaledwie sześć miesięcy wcześniej. Córka Agnieszki Osieckiej szybko postanowiła zdementować te informacje, choć przyznała, że jej małżeństwo przeżywało kryzys. W telewizji śniadaniowej zapewniała, że wciąż jest mężatką. Przypomnijmy: "Udało się opanować konflikt" Wszystko jednak wskazuje na to, że zapewnienia te nie mają pokrycia z rzeczywistością. Jak donosi tygodnik "Na Żywo", Agata Passent i Wojciech Kuczok rozstali się na dobre. Znajomi dziennikarki twierdzą, że znakomicie czuje się w roli singielki i rozstanie było dla niej swoistym "zmartwychwstaniem". Tygodnik przywołuje też znamienne wypowiedzi Passent z wizyty u Kuby Wojewódzkiego, który oskarżył ją o bycie modliszką. Jeżeli kobieta wie, że ratuje siebie z jakiegoś męczącego związku, który do niczego nie zmierza, to jest modliszką, tak? - pytała wyraźnie zirytowana. Para pobrała się po zaledwie trzech miesiącach znajomości. To małżeństwo nie miało szans przetrwać? Zobacz: Mąż Passent wysłał do "Vivy!" smsa w sprawie rozwodu Agata Passent na salonach:

Agata Passent o rozwodzie z mężem
DDTVN
Newsy
Córka Osieckiej o rozwodzie: Udało się opanować konflikt
Rozwodu nie będzie?

W poniedziałek mediami wstrząsnęła informacja o rozwodzie Agaty Passent . Córka Agnieszki Osieckiej po trzech miesiącach znajomości wyszła za mąć za Wojciecha Kuczoka . Związek trwa(ł) pół roku. Podobno para zdała sobie sprawę, że uczucie jakie ich łączyło było dalekie od zakochania, a jedynie chodziło o chwilowe zauroczenie. Zobacz: Passent rozwodzi się po pół roku po ślubie Dzisiaj Passent usiadła na kanapie "Dzień Dobry TVN", gdzie zdementowała informację "Show" i jasno zakomunikowała, że rozwodu nie będzie . Opowiedziała przy okazji o świętach w jej rodzinie patchworkowej. Z naszą miłością wszystko w porządku. Jesteśmy rodziną patchworkową, skomplikowaną, dlatego, że Wojtek ma dwójkę cudownych dzieci starszych niż mój syn . Jego córeczka mieszka za granicą, dlatego pewne konfiguracje nie będą możliwe, a poza tym rodzina patchworkowa dopiero zacieśnia szwy. Czasami bywa bardzo trudno i bywają konflikty, ale u nas udało się je opanować . Agata uważa, że czasami bez sensu zasiadać przy jednym stole jeśli nie czuje się więzi bliskości: Wżynamy się w rodzinę, gdzie partner ma super układy z rodzicami i czasami wydaje się, że nie ma sensu zasiadać przy jednym stole , bo jeśli znów ma się to skończyć kolejnym napięciem, wujek znowu się opije to bez sensu. Gratulujemy rozsądnego podejście do świąt. Agata Passent na salonach:

Agata Passent rozwodzi się z mężem
ONS
Newsy
Szok! Córka Osieckiej rozwodzi się po 6 miesiącach małżeństwa
Szybki ślub, szybki rozwód

Show-biznes kocha romanse, nowe pary na salonach i huczne śluby. Ale nic nie wzbudza tylu emocji, co czasami równie huczne rozwody. W mijającym roku w polskim show-biznesie również nie brakowało głośnych rozstań, choć tytuł "pierwszeństwa" w tej kategorii należy się chyba Hubertowi Urbańskiemu , którego rozwód przebiegł w wyjątkowo nieelegancki sposób. Przypomnijmy: "To jego strategia biznesowa" To jednak nie koniec, bowiem szykuje się kolejne rozstanie. Jak donosi "Show", tym razem w sali rozpraw mają się spotkać Agata Passent i Wojciech Kuczok . Para poznała się zaledwie dziewięć miesięcy temu, a trzy miesiące później była już małżeństwem. Ekspresowe uczucie najwyraźniej zaowocuje równie ekspresowym rozstaniem, bo córka Agnieszki Osieckiej nie zamierza zwlekać z pozwem rozwodowym. Ona jednak zdaje się będzie tym faktem najmniej zaskoczona. Co dzień zastanawiamy się, że to cud, że jeszcze się nie rozwodzimy. Nie znam dwojga tak niedobranych ludzi - powiedziała niedawno w wywiadzie dla "Twojego Stylu". Passent w wywiadzie nie żartowała, a show-biznes jest świadkiem kolejnego rozwodu. Warto pobierać się po tak krótkim czasie znajomości? Zobacz: Maja i Grzegorz Hyży z X-Factor rozwodzą się! Agata Passent i inne gwiazdy testują ekologiczny samochód:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner