Jakiś czas temu Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali w sieci zdjęcia w ślubnych kreacjach. Pod postem pojawiła się lawina gratulacji, jednak okazało się, że to nie był ich prawdziwy ślub. Para bardzo rzadko opowiada o swoich relacjach, jednak podczas ostatnich Telekamer, na których Mikołaj triumfował jako laureat w kategorii "Aktor", jego ukochana nie kryła dumy i obdarowała go pocałunkami, które zarejestrowały kamery. 

Adriana i Mikołaj tworzą parę idealną, więc nie brakowało spekulacji na temat tego, że niedługo zdecydują się na ślub. Jaka jest prawda? Adriana Kalska podczas rozmowy z Party.pl po raz pierwszy odniosła się do tematu zawarcia związku małżeńskiego: 

Zawsze byłam dziwną dziewczynką. Wolałam przebierać się za czarownice niż za księżniczki i nigdy nie marzyłam, by stanąć na ślubnym kobiercu 

Na pytanie o to, czy wraz z Mikołajem planują wziąć ślub odpowiedziała: 

Dla niektórych ślub jest ważny. Dla innych ważniejsze od przyklepania czegoś w urzędzie jest budowanie szczęścia codziennego. I ja należę do tego grona

Zobacz, co jeszcze w rozmowie z Party.pl zdradziła Adriana! 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski pojawili się na "Telekamerach", gdzie aktor odbierał swoją trzecią w karierze statuetkę w kategorii "Aktor".

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na TeleKamerach 2020
\

Jakiś czas temu para podzieliła się zdjęciem w ślubnych kreacjach. Jednak okazało się, że to tylko ślub ich serialowej pary. Czy myślą o tym, aby sformalizować swój związek? Adriana w rozmowie z Party.pl zdradziła wiele szczegółów dotyczących związku z Mikołajem!