Nikodem Rozbicki

Nikodem Rozbicki to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Wystąpił w takich filmach jak "Listy do M. 2", "Listy do M. 3", "Kochaj!", "Dywizjon 303" czy "Obietnica". Znamy go również z udziału w programie "Taniec z gwiazdami" oraz serialu "Prawo Agaty". Poznaj partnerki Nikodema Rozbickiego i zobacz, ile ma wzrostu!

Imię: Nikodem

Nazwisko: Rozbicki

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: Nikodamn

Wzrost: 183 cm

Data urodzenia: 04.06.1992 r.

Znak zodiaku: Bliźnięta

Zawód: aktor, muzyk, DJ

Osoby - związki:Mila CalmelJulia Kuczyńska (pseud. Maffashion)Katarzyna SawczukJulia Wieniawa

Rodzice: Beata i Piotr Rozbiccy

Dzieci: brak

Rodzeństwo: młodszy brat Tymoteusz, starszy brat Bartosz

BIO: Nikodem Rozbicki: polski aktor filmowy i serialowy, muzyk, DJ, przedsiębiorca. Urodził się 4 czerwca 1992 roku w Warszawie. Jest synem Beaty i Piotra Rozbickich, ma dwóch braci. Od najmłodszych lat interesował się muzyką i instrumentami. Grywał na gitarze basowej i elektrycznej, a także perkusji. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Polityki Społecznej, a następnie w warszawskiej Akademii Teatralnej na Wydziale Aktorskim. Zadebiutował w filmie "Bejbi blues", w którym zagrał główną rolę męską. Znamy go również z produkcji "Listy do M. 2" i "Listy do M 3.", w którym wcielił się w rolę chłopaka Majki, Sebastiana. Występował też na małym ekranie w serialu "Ojciec Mateusz" i "Prawo Agaty". Oprócz tego wcielił się w postać Marcina Zawady w hicie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" oraz jego kontynuacji "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Znany jest także z takich seriali jak "Singielka", "Strażacy", "Komisarz Alex", "W rytmie serca" czy "Chyłka. Rewizja". Zajął 6. miejsce w programie rozrywkowym Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie tańczył u boku Agnieszki Kaczorowskiej. Wystąpił również w teledysku "Nie gotujemy" zespołu The Dumplings i "Nieznajomy" grupy Lanberry. Nikodem Rozbicki należy do osób chroniących swoją prywatność. Na swoim instagramowym profilu pokazuje zazwyczaj sesje zdjęciowe lub prywatne fotografie z podróży. Śledzi go ponad 150 tysięcy osób. Założył firmę Ukoi, związaną z modułowymi domkami do wynajęcia.

Znany z: Nikodem Rozbicki to młody polski aktor, któremu największą popularność przyniósł film Katarzyny Rosłaniec "Bejbi blues". Zagrał tam główną rolę męską u boku znakomitej Magdaleny Boczarskiej i Magdaleny Berus. Rok później mogliśmy go podziwiać w komedii Macieja Dejczera "Listy do M. 2". Zagrał tam chłopaka Majki, córki głównych bohaterów filmu. Pojawił się również w "Listach do M. 3." oraz "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", gdzie wcielił się w rolę Stanisława Karubina, sierżanta pilota Wojska Polskiego. Nikodema Rozbickiego wiele osób kojarzy także z kontynuacji kultowego filmu "Kogel-mogel", a mianowicie z "Miszmasz, czyli kogel mogel 3" oraz "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". W 2020 roku pojawił się też w filmie "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", udostępnionym na platformie Netflix. W tym samym roku Nikodem Rozbicki potwierdził swój związek z aktorką i piosenkarką Julią Wieniawą, z którą wspólnie wychowuje pieska Bowie.

Funkcja w filmie: - aktor w filmie "Bejbi blues" (2014) - aktor w filmie "Obietnica" (2014) - aktor w filmie "Listy do M. 2" (2015) - aktor w filmie "Czerwony pająk" (2015) - aktor w filmie "Kochaj!" (2016) - aktor w filmie "Listy do M. 3" (2017) - aktor w filmie "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" (2018) - aktor w filmie "Jak pies z kotem" (2018) - aktor w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" (2019) - aktor w filmie "Jak poślubić milionera" (2019) - aktor w filmie "Wyzwanie" (2020) - aktor w filmie "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" (2020) - aktor w filmie "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" (2021)

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody:
  • Węże - nominacja w kategorii żenująca scena za scenę seksu w filmie "Bejbi blues" (2012)


  • LINK Instagram: @nikodamn


    Link FB: @NikodemRozbickiOfficial
    Advertisement MPU index
    Advertisement MPU index