Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Jarosław Kuźniar
TV-Show

Wiemy, kto zastąpi Jarosława Kuźniara w TVN24!

Zamiana miejsc w TVN-ie!

 

Jarosław Kuźniar w Dzień dobry TVN

 

Dziś na językach wszystkich jest Jarosław Kuźniar, który ogłosił, że odchodzi z programu “Wstajesz i wiesz” na TVN24. Skąd taka decyzja? Dziennikarz chce skupić się na rozkręceniu swojego biznesu - serwisu podróżniczego i serwis dla przewodników wycieczek.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, Jarosława Kuźniara w porannym programie stacji TVN24 zastąpi znany dziennikarz radiowy i prowadzący “Dzień dobry TVN” Robert Kantereit.

 

„Robert Kantereit jest świetnym dziennikarzem z dużym doświadczeniem newsowym i telewizyjnym. Obecność Roberta we „Wstajesz i Wiesz“ będzie szansą na wzmocnienie informacyjnego charakteru naszego programu i – mam nadzieję – okazją dla Roberta Kantereita na nową pasjonującą przygodę z dziennikarstwem telewizyjnym“ – powiedział Adam Pieczyński, Dyrektor Programowy TVN24 i Członek Zarządu TVN.

 

Dziennikarze zamienili się rolami - Kantereit przejdzie do TVN24, Jarosław Kuźniar zajmie jego miejsce w Dzień dobry TVN.

 

„Cieszę się, że Jarek, zasili DD TVN. Jest pełen inicjatywy wychodzącej już często poza obszar dziennikarstwa newsowego. Nowe miejsce na pewno będzie dla niego wyzwaniem ale też szansą na rozwój w nowych obszarach“, powiedział Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN i Członek Zarządu TVN.

 

Czy Jarosław Kuźniar poradzi sobie w porannym programie, którego tematyka różni się od newsów omawianych na antenie TVN24? Już nie możemy się doczekać jego pierwszego programu! Przypominamy, że Jarosław Kuźniar poprowadzi “Dzień dobry TVN” z Anną Kalczyńską, która również przeszła z TVN24 do “DDTVN”. 

 

 

Jarosław Kuźniar i Kuba Wojewódzki razem na mieście

Jarosław Kuźniar, Kuba Wojewódzki spacerują po Warszawie

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Kuźniar, Kuba Wojewódzki spacerują po Warszawie
Newsy
Wojewódzki o przejściu Kuźniara do śniadaniówki: „To tak, jakby Cristiano Ronaldo trafił do Chełmianki Chełm”
Wojewódzki o przejściu Kuźniara do śniadaniówki: „To tak, jakby Cristiano Ronaldo trafił do Chełmianki Chełm”

Jarosław Kuźniar odszedł ze stacji TVN24 , gdzie prowadził program “Wstajesz i wiesz” i został nowym prowadzącym “Dzień dobry TVN”. Jego przejście do stacji skomentował w swoim nowym felietonie dla „Polityki” Kuba Wojewódzki: “To jest transfer dekady. To tak, jakby Cristiano Ronaldo trafił do Chełmianki Chełm. Jarosław Kuźniar, najbardziej oglądany i najbardziej znienawidzony dziennikarz TVN24, odszedł ze stacji informacyjnej i trafił do “Dzień dobry TVN”. Ciekawy awans. Od “Wstajesz i wiesz” do programu, w którym tylko wstają” Jarosław Kuźniar zadebiutował w programie “Dzień dobry TVN” na początku września. Już podczas pierwszych odcinków przeszedł test ze znajomości show-biznesu, powiedział co myśli na temat projektów Roberta Kupisza i pokłócił się z reporterką showbiznesową Agnieszką Jastrzębską . Już nie możemy doczekać się kolejnych odcinków z udziałem Kuźniara! Jego obecność w „Dzień dobry TVN” rozbudza bardziej niż poranna kawa :-)

Jarosław Kuźniar zadebiutował w Dzień dobry TVN
ONS
Newsy
Jarosław Kuźniar o kulisach przejścia z TVN24 do Dzień Dobry TVN. To było jednak ultimatum...

To, że Jarosław Kuźniar współprowadzi "Dzień Dobry TVN" z Anna Kalczyńską było zaskoczeniem dla wszystkich! Jaki był powód tego, że Kuźniar zrezygnował z porannego programu "Wstajesz i wiesz" w stacji TVN24? Plotkowano, że naraził się swoimi ostrymi politycznymi komentarzami w porannym paśmie TVN24. Mówiono, że sam Kuźniar chciał zrezygnować, bo miał zamiar zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.   A jaka jest prawda? W rozmowie z Wirtualnymi Mediami, Jarosław Kuźniar wyjaśnił, że problemem były jego częste podróże. Dlaczego Jarosław Kuźniar odszedł z TVN24? Dotąd wydawało mi się, że nikomu nie przeszkadza, że podróżuję. Wracałem mądrzejszy, to bardzo pomagało mi w programie telewizyjnym na żywo, budowało uczciwość i wiarygodność. Moją i stacji. Nagle uznano, że to może zaszkodzić TVN24 - powiedział Kuźniar. Na pytanie czy jest ziarno prawdy w tym, co można było przeczytać w tygodniku "Polityka", że stacja TVN24 powinna być bardziej przychylna partii Prawo i Sprawiedliwość, Kuźniar zareagował w typowy dla siebie sposób. Może kiedyś „Polityka” pokaże dowody. Jak się okaże, że prezydent Duda ma swój kwadrans codziennie w TVN24, to będę inaczej do tego pochodził - mówi Jarosław Kuźniar. Na razie dziennikarz ma za sobą pięć dni prowadzenia programu na żywo i już pokazał, że niezbyt dobrze czuje się w tematach show-biznesowych. Kuźniar posprzeczał się na wizji z Agnieszką Jastrzębską. A w rozmowie z Wirtualnymimediami.pl przyznaje, że kpi z show-biznesu. Do show-biznesu mam ogromny dystans graniczący z kpiną. Ludzie mają prawo uważać, że są Bogami, ale opowiadając o ich wariactwie trzeba pamiętać, że to tylko kreacja. Kuźniar zdradził też w wywiadzie, że planuje założenie własnej szkoły dziennikarskiej . Ma też swój portal...

Marcin Prokop ocenił nowego prowadzącego DDTVN- Jarosława Kuźniara
ONS
Newsy
Marcin Prokop o przejściu Kuźniara do DDTVN: "Ego niech schowa do kieszeni"
Prowadzący DDTVN o nowym koledze z pracy.

Kilka dni temu Jarosław Kuźniar ogłosił swoim fanom, że po ośmiu latach pracy odchodzi z TVN24. I chociaż początkowo wszyscy spekulowali, że dziennikarz chce zniknąć z mediów i zająć się własnym biznesem, to już po kilku godzinach dowiedzieliśmy się, że Kuźniar został nowym prowadzącym Dzień Dobry TVN . Jarosław Kuźniar zastąpił tym samym Roberta Kantereita , który z kolei będzie teraz prowadził "Wstajesz i wiesz" w TVN24. Zobacz: Wiemy, kto zastąpi Jarosława Kuźniara w TVN24! Praca w programie śniadaniowym z pewnością różni się od tego, czym do tej pory zajmował się Jarosław Kuźniar . O tym czy poradzi sobie w nowej roli przekonamy się już wkrótce, kiedy to dziennikarz pojawi się na antenie TVN. Doświadczony Marcin Prokop, który już od kilku lat tworzy zgrany duet z Dorotą Wellman w DDTVN, za pośrednictwem Faktu dał kilka wskazówek swojemu nowemu koledze . Jak Prokop ocenia szanse na sukces Kużniara?   - Pogardliwy stosunek do telewizji śniadaniowej często bywał potem weryfikowany przez osoby, które stawały się częścią tej telewizji. Myślę, że Jarek też zweryfikuje swoje poglądy. Jestem ciekawy, jak poradzi sobie z pracą w duecie. Do tej pory był solowym zawodnikiem, który otaczał się ludźmi będącymi dodatkami do jego postaci . Natomiast tutaj ma do zbudowania duet, a to jest zupełnie inna dynamika, inny rodzaj relacji, inna komunikacja z osobą współprowadzącą niż bycie solowym gwiazdorem. Jeżeli sobie z tym poradzi, jeżeli będzie w stanie schować swoje ego do kieszeni i trochę się wyciszyć, wycofać, żeby dać pole drugiej osobie, to będzie znaczyło, że jest dojrzałym telewizyjnym graczem- powiedział Marcin Prokop. Myślicie, że Jarosław Kuźniar sprawdzi się w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN? Zobacz: Triumfalne wzloty i epickie upadki Jarosława Kuźniara. Pamiętacie jego wojny z internautami?...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner