Jarosław Kuźniar

Wiemy, kto zastąpi Jarosława Kuźniara w TVN24!

Jarosław Kuźniar

 

Jarosław Kuźniar w Dzień dobry TVN

 

Dziś na językach wszystkich jest Jarosław Kuźniar, który ogłosił, że odchodzi z programu “Wstajesz i wiesz” na TVN24. Skąd taka decyzja? Dziennikarz chce skupić się na rozkręceniu swojego biznesu - serwisu podróżniczego i serwis dla przewodników wycieczek.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, Jarosława Kuźniara w porannym programie stacji TVN24 zastąpi znany dziennikarz radiowy i prowadzący “Dzień dobry TVN” Robert Kantereit.

 

„Robert Kantereit jest świetnym dziennikarzem z dużym doświadczeniem newsowym i telewizyjnym. Obecność Roberta we „Wstajesz i Wiesz“ będzie szansą na wzmocnienie informacyjnego charakteru naszego programu i – mam nadzieję – okazją dla Roberta Kantereita na nową pasjonującą przygodę z dziennikarstwem telewizyjnym“ – powiedział Adam Pieczyński, Dyrektor Programowy TVN24 i Członek Zarządu TVN.

 

Dziennikarze zamienili się rolami - Kantereit przejdzie do TVN24, Jarosław Kuźniar zajmie jego miejsce w Dzień dobry TVN.

 

„Cieszę się, że Jarek, zasili DD TVN. Jest pełen inicjatywy wychodzącej już często poza obszar dziennikarstwa newsowego. Nowe miejsce na pewno będzie dla niego wyzwaniem ale też szansą na rozwój w nowych obszarach“, powiedział Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN i Członek Zarządu TVN.

 

Czy Jarosław Kuźniar poradzi sobie w porannym programie, którego tematyka różni się od newsów omawianych na antenie TVN24? Już nie możemy się doczekać jego pierwszego programu! Przypominamy, że Jarosław Kuźniar poprowadzi “Dzień dobry TVN” z Anną Kalczyńską, która również przeszła z TVN24 do “DDTVN”. 

 

 

Jarosław Kuźniar i Kuba Wojewódzki razem na mieście

Jarosław Kuźniar, Kuba Wojewódzki spacerują po Warszawie

 

 

 

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01