Jarosław Kuźniar trafił do szpitala

Jarosław Kuźniar pokazał zdjęcie ze szpitala: "Nie lekceważcie żadnych sygnałów"

Jarosław Kuźniar trafił do szpitala

Jarosław Kuźniar pokazał zdjęcie ze szpitala, czym zaniepokoił internautów. Przyznał, że przeszedł rezonans magnetyczny oraz inne badania. Przedstawił całą listę.

Nie lekceważcie żadnych sygnałów -zaapelował

Czy dziennikarz jest chory? Wyjaśnił, o co chodzi. 

Zobacz także: Otylia Jędrzejczak opowiedziała o stracie dziecka... "Mój partner nie przyjechał do szpitala, gdy poroniłam"

Jarosław Kuźniar trafił do szpitala

Nowe zdjęcie Jarosława Kuźniara zaniepokoiło internautów. Widząc ujęcie z nowoczesnej sali szpitalnej, można pomyśleć, że dziennikarz trafił tam z powodu problemów ze zdrowiem. Na szczęście to tylko badania kontrolne. Jarosław Kuźniar przyznał, że poddał się między innymi rezonansowi magnetycznemu. Wizytę w placówce opisał w sieci: 

Z całego długiego dnia w szpitalu zapamiętam najbardziej 2h bez ruchu w tubie rezonansu magnetycznego z powtarzanym komunikatem #NieOddychac Po 42 latach wreszcie jest czas na przegląd przed nowym zawodowym życiem, bo planuję dla Was sporo 😉 Nie lekceważcie żadnych sygnałów ✊🏻 - napisał na Twitterze

Dziennikarz zdradził, że przygotowuje się do nowego etapu w życiu zawodowym i kontrolnie sprawdza swój stan zdrowia. Na jego Instagramie pojawiła się cała lista badań, którym się poddał, a jego wizyta w szpitalu trwała prawie 12 godzin. 

Raz na 42 lata. Sprawdźcie, co w środku, skoro planujecie nowe życie. Wiem, że można nam mówić i mówić. Zawsze mamy coś innego w planach. Niby "może poczekać". Nie powinno. Mnie dopiero zmiana zawodowa dała czas na 12 godzin z lekarzami jednego dnia - napisał na Instagramie 

Dziennikarz przy okazji swojej wizyty w szpitalu zwrócił uwagę internautów na to, jak bardzo ważne a jednocześnie lekceważone jest regularne kontrolowanie swojego zdrowia, nie tylko w momencie, w którym już potrzebujemy pomocy. 

Zobacz także: "Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, wyłam z bólu!" Alżbeta Lenska opowiedziała o swoim tętniaku

Jarosław Kuźniar trafił do szpitala, gdzie przeszedł szereg badań kontrolnych. Na szczęście nic poważnego się nie stało. 

Jarosław Kuźniar trafił do szpitala
Instagram

Dziennikarz zwrócił uwagę internautów, że regularne kontrolowanie swojego zdrowia jest niezwykle ważne. 

Jarosław Kuźniar trafił do szpitala

 

Więcej na temat Jarosław Kuźniar
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43