Agnieszka Chylińska gościem w Dzień dobry TVN
Eastnews

Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys w małżeństwie? "Nie złożyłam pozwu rozwodowego, ale..."

Agnieszka Chylińska gościem w Dzień dobry TVN
Eastnews

Agnieszka Chylińska złożyła pozew rozwodowy? Gwiazda kilka dni temu wypuściła na rynek singiel i nową płytę. Wcześniej artystka nie zapowiadała tego przełomowego momentu, dlatego jest to spore zaskoczenie dla jej fanów. Płyta już jest hitem, a singiel "Królowa łez" zajmuje pierwsze miejsca w zestawieniach stacji muzycznych.

Teksty piosenek i klimat płyty wzbudzają wiele kontrowersji. Sama Agnieszka Chylińska mówi o zmianach w życiu prywatnym i o nie najlepszym okresie w jej życiu. W poniedziałek wokalistka była gościem w nowym programie Jarosława Kuźniara, który wprost zapytał, o co chodzi i czy przypadkiem piosenkarka nie złożyła pozwu rozwodowego:

Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale życie się układa tak jak się układa. Mam nadzieję, że ułoży się dobrze.

Agnieszka Chylińska przyznała, że życie zaskoczyło ją negatywnie. Na pytanie dziennikarza odpowiedziała jednak bardzo ogólnie:

Nie chcę o tym gadać, bo z mojego życia nie robiłam nigdy żadnego performance'u: nie sprzedawałam dzieci na okładki, nie pojawiałam się z mężem na promocji kremu do ust. Ale też nigdy nie udawałam przed publicznością stanu, w którym nie byłam. Zupełnie inaczej wyglądało moje życie 7 lat temu, gdy byłam szczęśliwa, miałam jedno dziecko. Wydawało mi się, że teraz będzie tylko z górki, a okazało się, że nie na wszystko mam wpływ. Życie uczy pokory. Kiedy stajemy się dorośli, uciekają nam proste prawdy. Świat dostarcza nam mnóstwo różnych definicji i gubimy się. Ja się trochę pogubiłam.

Trzymamy kciuki za Agnieszkę Chylińską i jej małżeństwo!

 

Zobacz: Dziennikarz pyta skąd na nowej płycie Agnieszki Chylińskiej tyle bólu, smutku, a ta... porównuje swoje życie do Angeliny​

 

Agnieszka Chylińska złożyła pozew rozwodowy?

Agnieszka Chylińska, Forever Child
Adam Pluciński / Warner Music Poland

Artystka przeżywa trudne chwile

Agnieszka Chylińska
East News

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43