• ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Flesz Fashion Night już 6 września! Wybierz makijaż dla modelek!

Konkurs Douglas
Fot. Materiały Prasowe

Już 6 września odbędzie się wielka gala Flesz Fashion Night. Podczas wieczoru dziesięciu polskich projektantów zaprezentuje modowe trendy na nadchodzący sezon. Kreatorem makijaży będzie Douglas – partner wydarzenia. Tylko teraz możecie zdecydować, który look Douglas Make-up stanie się inspiracją do stworzenia makijaży modelek na wybiegu! 

 

Weź udział w naszej sondzie i wybierz look, który podoba ci się najbardziej. Makijaż, który zdobędzie najwięcej głosów posłuży jako inspiracja podczas przygotowań do Flesz Fashion Night. Dodatkowo masz szansę na wygranie 1 z 10 zestawów kosmetyków marki Douglas oraz 1 z 3 zaproszeń na największe modowe wydarzenie w Polsce - Flesz Fashion Night.

 

Jeżeli chcesz wygrać nagrody zagłosuj, a następnie na adres konkurs@party.pl wyślij odpowiedź na pytanie: Dlaczego wybrany w naszej sondzie look uważasz za najładniejszy?

 

Na odpowiedzi czekamy od 22.08.2016 do 29.08.2016. Odpowiedzi należy wysyłać na adres: konkurs@party.pl. Laureatów powiadomimy o wygranej do 31.08.2016.

Zaproszenia będą do odebrania w recepcji wydawnictwa Edipresse na nazwiska laureatów. Nagrody rzeczowe zostaną rozesłane na adres laureatów.

Regulamin konkursu: www.regulaminy.edipresse.pl

 

W naszej sondzie wygrał Geisha Look!

 

Jesienny look

jesienny look
Fot. Materiały Prasowe

Geisha look

geisha look
Fot. Materiały Prasowe

Oriental look

oriental look
Fot. Materiały Prasowe

 

Plebiscyt Party

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje