• BuFi

Znamy szczegóły ślubu Popielewicz i Hyżego. Turyści zrobili im zdjęcia we Włoszech

Ślub Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego
Fot. ONS

O ślubie Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego prasa spekulowała już od dawna. Wczoraj gwiazda Polsatu wydała oświadczenie, potwierdzając, że rzeczywiście jest już mężatką. Pojawiło się nawet wspólne zdjęcie z podróży poślubnej. Para zastrzegła jednak, że nie chce pokazywać zdjęć z ceremonii mediom. Niestety, okazało się, że nie pomógł nawet... wyjazd za granicę. Zobacz: Agnieszka Popielewicz wydała oświadczenie w sprawie ślubu z Grzegorzem Hyżym!

Jak donosi dziś "Życie na gorąca" Agnieszka i Grzegorz pobrali się w Rzymie, w Pałacu Senatorskim na Kapitolu. Ceremonia miała miejsce w miniony piątek około godziny 18. Zdjęcia, najprawdopodobniej zrobione przez turystów, trafiły na łamy tygodnika. Prezenterka ubrana była w prostą białą sukienkę do kolan, muzyk postawił zaś na granatowy garnitur.  Tuż po ceremonii para wybrała się na krótki spacer oraz pamiątkowe zdjęcie z najbliższymi. 

Uroczysta kolacja odbyła się na dachu restauracji Roofgarden w hotelu Victoria na Via Campania. Małżonkowie mogli cieszyć się przepięknymi widokami i gorącą atmosferą. Następnie, Popielewicz i Hyży zwiedzali słynne Campo de'Fiori.

Jak widać, polskie gwiazdy nie mogą czuć się swobodnie, w tak ważnym dla nich dniu,  nawet za granicą. Nam pozostaje tylko pogratulować!
 


 

Może Cię również zainteresować:

Agnieszka Hyży dla Party.pl: "Dzieci znają na pamięć piosenki Grzesia" WIDEO

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady