Sebastian Fabijański był jednym z faworytów ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". Choć nie udało mu się zdobyć Kryształowej Kuli, udział w programie odegrał bardzo ważne znaczenie w jego życiu. Aktor podsumował swoją taneczną przygodę w programie "Party u Simony". Zobaczcie koniecznie.
Sebastian Fabijański o "Tańcu z Gwiazdami". Mówi o wygranej
Sebastian Fabijański był jednym z uczestników najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie występował w parze z Julią Suryś. Aktor od początku programu wyróżniał się na parkiecie - zarówno za sprawą ambitnych choreografii, jak i emocjonalnego podejścia do każdego występu, co wielokrotnie przekładało się na wysokie noty jurorów i duże zainteresowanie widzów.
W trakcie show Fabijański nie unikał trudniejszych momentów - zdarzyła mu się między innymi kontuzja podczas jednego z występów, co tylko podkręciło emocje wokół jego udziału w programie. Po zakończeniu przygody z tanecznym show aktor coraz chętniej dzieli się swoimi refleksjami na temat udziału w formacie - ostatnio był gościem programu "Party u Simony", gdzie opowiedział o swoich przemyśleniach po "Tańcu z Gwiazdami".
Przede wszystkim jestem wdzięczny ludziom, że tak ciepło mnie przyjęli w tym wszystkim. Ja mam bardzo dużą satysfakcję, że udało się jakoś pokazać kim jestem w tym wszystkim, jaka jest moja wrażliwość. To jest jednocześnie moja największa wada, jednocześnie największa zaleta. Cieszę się bardzo, że ludzie traktują to jako atut.
Aktor zdobył się również na zaskakujące wyznanie, oceniając swoje doświadczenie w programie w bardzo osobisty sposób. Jak przyznał, czuje się tak, jakby w pewnym sensie wygrał cały "Taniec z Gwiazdami".
Oczywiście sam taniec jest bardzo ważny. Natomiast z mojego punktu widzenia to było trochę tak, że ja po prostu grałem tancerza przez trzy miesiące. Moje ciało musiało się do tego przysposobić, tak pracuję za każdym razem. (…) Ten „Taniec z Gwiazdami” był po prostu takim obnażającym prawdę na mój temat, fascynującym ale bardzo, bardzo wyczerpującym – psychicznie przede wszystkim – programem, który wydaje mi się, w ogólnym rozrachunku, wygrałem.
Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, co jeszcze nam zdradził. Sprawdźcie również, dlaczego Sebastian Fabijański nie pojawił się na afterparty "Tańca z Gwiazdami".
Zobacz także:
- Sebastian Fabijański długo o tym milczał. Dramatyczne wyznanie
- Szczere wyznanie Sebastiana Fabijańskiego. Zaskoczył komentarzem ws. kobiet
Całość programu "Party u Simony" z Sebastianem Fabijańskim zobaczycie TUTAJ.





















