Sebastian Fabijański w ubiegłych miesiącach zachwycił polską publikę swoimi tanecznymi umiejętnościami w "Tańcu z Gwiazdami". W programie "Party u Simony" zdradził nie tylko część kulis telewizyjnego show, lecz także powody jego nieobecności na imprezie odbywającej się po zakończeniu edycji. Wiedział, że wywołała to lawinę spekulacji w mediach?

Sebastian Fabijański wyjawił, dlaczego nie pojawił się na afterparty "Tańca z Gwiazdami"

Sebastian Fabijański w programie "Party u Simony" został zapytany przez Simonę Stolicką o powód jego nieobecności na afterparty "Tańca z Gwiazdami", na co aktor szybko zareagował słowami:

Może dlatego, że jako jedyny nie piję od 20 lat?

Dopytany o to, czy liczył się ze spekulacjami medialnymi, tym bardziej po niejednych plotkach o gęstej atmosferze wokół jego postaci na planie programu, postanowił zając jasne stanowisko.

Zobacz także:

Nie mam obowiązku przyjść na afterparty. To nie jest mój obowiązek. Mój obowiązek spełniłem. Wydaje mi się, że dałem ludziom to, co powinienem, wręcz czasami z nawiązką, odsłaniając siebie i pokazując to tak zwane miękkie podbrzusze.

W wideo powyżej Fabijański zdradził też, jak alternatywnie spędził czas, nie wybierając jak większość ekipy zaangażowanej w "Taniec z Gwiazdami" imprezy. Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Fabijański wraca pamięcią do finału "Tańca z Gwiazdami".

Zobacz także:

Całość programu "Party u Simony" z Sebastianem Fabijańskim zobaczycie TUTAJ.

Sebastian Fabijański zaskoczył nowiną. To już pewne!
AKPA/Paweł Wrzecion