Sebastian Fabijański w ubiegłych miesiącach zachwycił polską publikę swoimi tanecznymi umiejętnościami w "Tańcu z Gwiazdami". W programie "Party u Simony" zdradził nie tylko część kulis telewizyjnego show, lecz także powody jego nieobecności na imprezie odbywającej się po zakończeniu edycji. Wiedział, że wywołała to lawinę spekulacji w mediach?
Sebastian Fabijański wyjawił, dlaczego nie pojawił się na afterparty "Tańca z Gwiazdami"
Sebastian Fabijański w programie "Party u Simony" został zapytany przez Simonę Stolicką o powód jego nieobecności na afterparty "Tańca z Gwiazdami", na co aktor szybko zareagował słowami:
Może dlatego, że jako jedyny nie piję od 20 lat?
Dopytany o to, czy liczył się ze spekulacjami medialnymi, tym bardziej po niejednych plotkach o gęstej atmosferze wokół jego postaci na planie programu, postanowił zając jasne stanowisko.
Nie mam obowiązku przyjść na afterparty. To nie jest mój obowiązek. Mój obowiązek spełniłem. Wydaje mi się, że dałem ludziom to, co powinienem, wręcz czasami z nawiązką, odsłaniając siebie i pokazując to tak zwane miękkie podbrzusze.
W wideo powyżej Fabijański zdradził też, jak alternatywnie spędził czas, nie wybierając jak większość ekipy zaangażowanej w "Taniec z Gwiazdami" imprezy. Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Fabijański wraca pamięcią do finału "Tańca z Gwiazdami".
Zobacz także:
- Sebastian Fabijański długo o tym milczał. Dramatyczne wyznanie
- Szczere wyznanie Sebastiana Fabijańskiego. Zaskoczył komentarzem ws. kobiet
Całość programu "Party u Simony" z Sebastianem Fabijańskim zobaczycie TUTAJ.

















