Kariera Izabeli Janachowskiej od kilku lat działa na pełnych obrotach i z każdym rokiem jeszcze bardziej nabiera rozpędu. Celebrytka dała się poznać jako prawdziwa bizneswoman, która nie boi się wyzwań, a także jest bardzo ambitna. W licznych przedsięwzięciach zawodowych wspiera ją mąż, z którym nierzadko łączy siły. W rozmowie z nami "ślubna ekspertka" wypowiedziała się co nieco na ten temat.

Reklama

Izabela Janachowska szczerze o współpracy z mężem

Na początku spełniała się jako tancerka, ale gdy została prowadzącą programu "I nie opuszczę cię aż do ślubu", w jej życiu zawodowym nastąpił niespodziewany zwrot. Od tamtej pory Izabela Janachowska zaczęła specjalizować się w ślubach, a idąc za ciosem tworzyła kolejne programy o tej tematyce.

Oprócz tego prowadzi swój własny salon sukien ślubnych, a od pewnego czasu działa również na YouTube. Lista jej biznesów i zajętości jest więc naprawdę imponująca, jednak warto wspomnieć, że nad niektórymi z nich pracuje wraz ze swoim mężem. Ostatnio małżonkowie świętowali 13. rocznicę i wygląda na to, że wspólna praca, wbrew pozorom, nie odbija się na ich szczęściu. W rozmowie z nami Iza odniosła się do tego tematu.

Przy okazji stanowczo zdementowała plotki, jakoby ukochany Krzysztof z miłości do niej zrzekł się własnych zajętości i zaangażował się w projekty żony. Jak podkreśliła, wynika to wyłącznie z jej determinacji i ambicji, które docenia jej mąż.

Myślę, że to w ogóle nie jest objaw miłości, bo biznesy z miłości robią tylko głupcy. Wydaje mi się, że to jest... po pierwsze - świetne badanie rynku, które przeprowadził (Krzysztof - przyp. red.). Po drugie - jest to absolutna wiara w to, że jestem osobą, z którą warto pracować, warto inwestować, zna mnie i wie, jak jestem osobą ambitną i pracowitą. Pewnie, gdyby nie to wszystko, to jakkolwiek mocno by mnie kochał, to nie wszedłby w to. To jest osoba, która na biznesie zjadła zęby i myślę, że nie pozwoliłby sobie na błąd kierując się emocjami

Iza zdementowała również, jakoby jej mąż zrzekł się własnych biznesów na rzecz jej projektów. Opowiedziała nam dokładnie, kiedy i w jakich okolicznościach zaczęła się tak właściwie ich współpraca! Co nam zdradziła? Obejrzyj wideo, żeby się przekonać.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Andziaks szczerze o trudnościach z wykończeniem ogrodu: "Takie sobie osoby dobraliśmy..."

Izabela Janachowska z mężem
Instagram@Janachowska
Reklama
Reklama
Reklama