Izabela Janachowska wraz z Krzysztofem Jabłońskim i małych Chriskiem wyjechali na wakacje. Gwiazda Polsatu postanowiła jednak przerwać relacjonowanie pięknych widoków i rodzinnych zdjęć by podzielić się radosną nowiną:

Reklama
Cudownie
- nie ukrywała emocji.

Izabela Janachowska już nie może się doczekać.

Izabela Janachowska dzieli się wieściami

Izabela Janachowska z mężem wyjechali na wakacje, gdzie spędzają cudowne chwile z synkiem. Okazuje się jednak, że ma więcej powodów do radości niż sam urlop w rajskiej lokalizacji. Postanowiła podzielić się radosną nowiną i nie ukrywa, że jest szalenie dumna z tego, co właśnie się wydarzyło:

Świat nareszcie się o mnie upomniał. Z żartem zaczynam, ale chciałam wam powiedzieć o czymś bardzo poważnym i bardzo oficjalnym i o czymś, z czego jestem bardzo dumna
- zaczęła.
Izabela Janachowska ogłosiła radosną nowinę
Instagram @izabelajanachowska

Okazuje się, że Izabela Janachowska została ambasadorką włoskich targów ślubnych. To dla niej niezwykłe wyróżnienie i radość, że dostała dostrzeżona za swoją ciężką pracę w branży ślubnej:

Zostałam ambasadorką targów ślubnych, które odbywają się we Włoszech. Milano Bridal Week właśnie się rozpoczyna. Jest mi przemiło, że będąc tak daleko mogę być częścią tego wydarzenia. Moja reprezentacja już pognała do Włoch.

Izabela Janachowska nie ukrywa ekscytacji: "Cudownie!" - wykrzyczała. Chociaż sama aktualnie nie może znaleźć się we Włoszech to zapowiedziała, że wysłała tam już swoich ludzi, którzy będą relacjonować wielkie ślubne wydarzenie i dzielić się nowinkami ze świata mody. Najpopularniejsza w Polsce wedding plannerka nie ukrywa, że sama jest ciekawa trendów, które zostaną przestawione na targach.

Zobacz także
Izabela Janachowska ogłosiła radosną nowinę
Instagram @izabelajanachowska

Nie da się ukryć, że ten miesiąc zaczyna się wspaniale dla całej rodziny Izabeli Janachowskiej. Nie tylko mają czas dla siebie i spędzają czas na rajskich wakacjach, ale mają również sporo powodów do świętowania jeżeli chodzi o sferę zawodową. Świetnie!

Reklama

Zobacz także: Izabela Janachowska spaceruje z torebką o wartości kawalerki. Wygląda luksusowo?

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński z synem
Instagram @izabelajanachowska Instagram @izabelajanachowska
Reklama
Reklama
Reklama