Małgorzata Foremniak w programie "Taniec z Gwiazdami" Edyta Górniak w programie "Taniec z Gwiazdami" Anna Mucha w programie "Taniec z Gwiazdami" Agata Kulesza w programie "Taniec z Gwiazdami" Aneta Zając w programie "Taniec z Gwiazdami"
Małgorzata Foremniak w programie "Taniec z Gwiazdami"
ONS
1/9
Małgorzata Foremniak w programie "Taniec z Gwiazdami"
ONS

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak znów razem na parkiecie? Wszystko na to wskazuje! Okazuje się bowiem, że Polsat przygotowuje się do specjalnej edycji Tańca z Gwiazdami, w której właśnie mieliby wystąpić Foremniak i Maserak. Według doniesień Faktu stacja chce, żeby w programie pojawiły się najlepsze pary ze wszystkich dotychczasowych edycji. W wyjątkowym show prawdopodobnie wystąpią także gwiazdy, które brały udział w TzG w czasach, kiedy format pokazywany był w konkurencyjnej stacji TVN.

Emisja jest planowana wstępnie na przyszły rok, ale stacja rozpoczęła już rozmowy z gwiazdami. Udział pary Foremniak–Maserak byłby z pewnością świetnym wabikiem. Wszystko zależy od zgody aktorki, bo tancerz raczej nie miałby nic przeciwko takiemu występowi- w rozmowie z tabloidem zdradziła osoba związana z produkcją TzG.

W związku z prasowymi doniesieniami przygotowaliśmy dla Was fotogalerię z największymi gwiazdami, które wzięły udział w programie "Taniec z Gwiazdami".  Którą parę chcielibyście zobaczyć w specjalnej edycji tanecznego show? ZAGŁOSUJ!

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! O Elżbietę Romanowską walczą dwie stacje! Wiemy jakie!

2/9
Edyta Górniak w programie "Taniec z Gwiazdami"
ONS

Edyta Górniak wystąpiła w TzG w 2010 roku. Jej partnerem został Jan Kliment. Piosenkarka odpadła z programu w półfinale.

3/9
Anna Mucha w programie "Taniec z Gwiazdami"
ONS

Anna Mucha i Rafał Maserak wygrali 10. edycję Tańca z Gwiazdami.

4/9
Agata Kulesza w programie "Taniec z Gwiazdami"
ONS

Agata Kulesza i Stefano Terrazzino wygrali 8.edycję tanecznego show. Aktorka wygrała wówczas sportowe Porsche, które oddała na aukcję charytatywną.

5/9
Aneta Zając w programie "Taniec z Gwiazdami"
ONS

Aneta Zając zachwyciła w 14. edycji TzG. Aktorka w parze ze Stafano Terrazino zdobyła Kryształową Kulę.

6/9
Kinga Rusin w programie "Taniec z Gwiazdami"
ONS

Kinga Rusin wygrała 4. edycję programu. Dziennikarka zachwycała u boku Stefano Terrazzino.

7/9
Katarzyna Cichopek w programie "Taniec z Gwiazdami"
ONS

Katarzyna Cichopek nie tylko wygrała 2. edycję Tańca z Gwiazdami, ale również poznała w show swojego przyszłego męża Marcina Hakiela.

8/9
Małgorzata Foremniak w programie "Taniec z Gwiazdami"
ONS

Małgorzata Foremniak również wystąpiła w 2. edycji TzG. Aktorka przegrała jednak w finale z Katarzyną Cichopek.

9/9
Małgorzata Foremniak w programie "Taniec z Gwiazdami"
ONS