Weronika Budziło, Renata Kaczoruk
East News

Weronika Budziło zdradza kulisy "Azja Express". Co mówi o zachowaniu Renaty Kaczoruk? "To było żenujące"

Weronika Budziło, Renata Kaczoruk
East News

Weronika Budziło nadal ma żal do Renaty Kaczoruk? Słowa, które padły w najnowszym wywiadzie uczestniczki pierwszej edycji "Azji Express" mogą o tym świadczyć. Weronika Budziło i Renata Kaczoruk były partnerkami podczas ekstremalnego rajdu po Azji. Między uczestniczkami dochodziło do licznych sprzeczek i mocnych wymian zdań. Zachowanie Renaty Kaczoruk w programie było szeroko komentowane w internecie. Kaczoruk był najbardziej hejtowaną uczestniczką w pierwszej edycji "Azji Express". A jak Weronika Budziło wspomina przygodę u boku Renaty Kaczoruk?

Zobacz też: Renata Kaczoruk jako anioł? Modelka zdecydowała się na najmodniejszy blond sezonu... Jak teraz wygląda?

Weronika Budziło wspomina zachowanie Renaty Kaczoruk w "Azji Express"

Weronika Kaczoruk udzieliła wywiadu na blogu podróżniczym. Opowiadała głównie o swoich doświadczeniach podróżniczych, lecz w czasie opowieści o Azji, pojawiły się również wspomnienia związane z Renatą Kaczoruk. 

Zdarzało się, że ktoś po tym nawet jak nas już zaprosił, wypraszał nas, bo głowa rodziny zmieniła zdanie odnośnie noclegu i kamer. W takich momentach wychodziła różnica w charakterach pomiędzy mną a Renatą. Dla mnie było oczywiste, że jeśli ktoś wyprasza to kłaniam się, dziękuję i wychodzę. Dla Renaty nie do końca. Raz czekałam 40 minut na Renatę, podczas gdy ona przymuszała ludzi do zmiany swojej decyzji, co było dla mnie żenujące - powiedziała Weronika Budziło w wywiadzie dla Tima Tellera.

Budziło dodała również, że Kaczoruk nie zawsze respektowała zasady panujące w Azji, co również powodowało napięcia między nimi.

Ja miałam trochę lepszą sytuację, bo w gimnazjum przyjaźniłam się z Hoa, która pochodzi z Wietnamu i która opowiadała mi bardzo dużo o swoim kraju. Zawsze ciekawiła mnie jej skromność i zachowawczość i zadawałam jej wiele pytań w związku z tym. Zdarzało się, że Renata robiła coś, co było nie na miejscu, jednak starałyśmy się przestrzegać panujących tam zasad.

Polecamy: Takich słów z ust Renaty Kaczoruk o Kubie Wojewódzkim nikt się nie spodziewał: „Nie znoszę tego”

Renata Kaczoruk i Weronika Budziło razem przemierzały Azję w pierwszej edycji programu "Azja Express".

Weronika Budziło, partnerka Renaty Kaczoruk w programie Azja Express
East News

Renata Kaczoruk była najbardziej hejtowaną osobą w pierwszej edycji programu. Zarzucano jej m.in. niekoleżeńskie zachowanie wobec innych uczestników i Weroniki.

Renata Kaczoruk na otwarciu Concept Store
ONS

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47