Uczestnicy 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"
Instagram @tanieczgwiazdami
TV-Show

"Taniec z gwiazdami 12": pełna lista par. Bieniuk, Bomba, Małysz, Sawczuk... Macie już swojego faworyta?

12. edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Produkcja od kilku dni zdradza kto z kim zatańczy. U nas zobaczysz pełną listę tanecznych par.

Już dziś, w poniedziałek 30 września na antenie Polsatu ponownie zagości "Taniec z gwiazdami". Będzie to już 12. edycja tego tanecznego show, a tak naprawdę 25. seria, licząc wszystkie edycje włącznie z tymi emitowanymi w telewizji TVN. Kto z kim zatańcz?! Trzeba przyznać, że w niektórych przypadkach połączenie osobistości medialnych z tancerzami robi duże wrażenie. Poniżej pełna lista par "Tańca z gwiazdami 12":

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Izabela Janachowska chce wygryźć Paulinę Sykut-Jeżynę? Tancerka komentuje

"Taniec z Gwiazdami": Jacek Jeschke miał wypadek w domu rodzinnym Sylwii Bomby!

Poznaj wszystkie pary 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Przez parkiet "Tańca z gwiazdami" przewinęło się do tej pory mnóstwo znanych nazwisk, lecz nadal nie brakuje chętnych, by wystąpić na najsłynniejszym tanecznym parkiecie w Polsce. Jakiś czas temu podaliśmy pełną listę uczestników 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Pomiędzy gwiazdami zaczęły rodzić się pierwsze przyjaźnie. A od samego początku celebryci wzajemnie wspierają się w tej trudnej sztuce, jaką jest nauka turniejowych tańców. 

Gwiazdy w pocie czoła rozpoczęły solidne treningi pod okiem profesjonalnych trenerów. Znacie już wszystkie pary, które zaprezentują się w każdy poniedziałek o godzinie 20. na antenie Polsatu?

Oliwia Bieniuk zatańczy ze zwycięzcą poprzedniej edycji Michałem Bartkiewiczem, który w parze z Edytą Zając zdobył Kryształową Kulę. Oliwia i Michał mocno się ze sobą zaprzyjaźnili podczas wspólnych treningów. Długie godziny spędzają nie tylko na sali tanecznej, ale też poza nią. Niedawno paparazzi przyłapali ich, jak spacerują ze sobą pod rękę. Widać, że dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Taniec z gwiazdami 12 Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz
Instagram, Taniec z gwiazdami

Sylwia Bomba zatańczy u boku Jacka Jeschke. Tancerz w parze z Anną Karczmarczyk wygrał 5. edycję "Tańca z gwiazdami". W życiu prywatnym jest związany z Hanną Żudziewicz, która również weźmie udział w obecnej edycji show. Jacek, jak na profesjonalistę przystało, nie uznaje taryfy ulgowej, dlatego Sylwia musi nastawić się na spory wysiłek fizyczny. Paparazzi przyłapali celebrytkę, jak zmęczona opuszcza salę prób.

Sylwia Bomba po treningu

Izabelę Małysz tańca będzie uczyć Stefano Terrazzino, czterokrotny zwycięzca "Tańca z gwiazdami". Połączenie góralskiego i włoskiego temperamentu sprawi, że parkiet zapłonie. Co ciekawe na sali prób często małżonkę odwiedza Adam Małysz. Może sportowiec zachęcony tanecznymi poczynaniami żony również skusi się za jakiś czas na wzięcie udziału w którejś edycji show?

Zobacz także: Odmieniona Izabela Małysz na planie "Tańca z gwiazdami". Co za metamorfoza! 

Taniec z gwiazdami 12 Stefano Terrazzino i Iza Małysz
Instagram, Taniec z gwiazdami

Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz technik tańca będzie uczył niezawodny Rafał Maserak. Ulubieniec damskiej części widowni zrobi wszystko, aby wokalistka w jego ramionach zakochała się w tańcu. Magda może liczyć na wsparcie swojego męża Sławomira, który brał udział w 6. edycji "Tańca z gwiazdami". 

Taniec z gwiazdami 12 Magda kajra Kajrowicz i Rafał Maserak
Instagram, Taniec z gwiazdami

Młodziutka influencerka Kinga Sawczuk zatańczy u boku Jakuba Lipowskiego. Dla tancerza jest do debiut na parkiecie "Tańca z gwiazdami" w roli nauczyciela. Ale, jak pokazuje historia, debiutanci już nie raz doprowadzili swoje podopieczne do zwycięstwa. Możliwe, że i tym razem będzie podobnie. Póki co widać, że para nadaje na tych samych falach.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Kajra, żona Sławomira, chce zatańczyć z kobietą! Dlaczego?

Taniec z gwiazdami 12 Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski
Instagram, Taniec z gwiazdami

Radek Liszewski zaśpiewa a Lenka Klimentova zatańczy? Lider "Weekendu" i autor hitu "Ona tańczy dla mnie" długo opierał się, aby przyjąć propozycję do programu, lecz po długich namowach za zgodą żony zgodził się wystąpić w 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Co ciekawe, w obecnej edycji nie zobaczymy już męża Lenki - Janka Klimenta. Tancerz od września będzie pełnił funkcję nowego jurora w programie "Mam Talent". 

Taniec z gwiazdami 12 Lenka Klimentova i Radek Liszewski
Instagram, Taniec z gwiazdami

Piotr Mróz, gwiazdor serialu "Gliniarze", tańca będzie się uczyć pod okiem Hanny Żudziewicz. Tancerka do tej pory wygrała jedną edycję "Tańca z gwiazdami" w parze z aktorem Robertem Wabichem. Czy tym razem po raz drugi zagości w jej domu Kryształowa Kula? Czas pokaże. Zarówno Hania jak i Piotr mają dużo niespożytej energii, którą zapewne wykorzystają na sali prób do nauki tańca. 

Taniec z gwiazdami 12 Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
Instagram, Taniec z gwiazdami

Himalaista Denis Urubko zatańczy u boku Janji Lesar, zwyciężczyni 10. edycji "Tańca z gwiazdami", zaś Wojciech Węcławowicz sztuki tańca będzie się uczyć u boku Pauliny Biernat. Obie tancerki dołożą wszelkich starań, aby ich partnerzy zaprezentowali się na parkiecie jak najlepiej, zgarniając same 10. od jurorów.

Taniec z Gwiazdami janja lesar i Denis Urubko, Paula biernat i  Wojciech Węcławowicz Fitboy
Instagram, Taniec z gwiazdami

Ostatnią parą, która pokaże swoje taneczne umiejętności jest Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła. Łukasz znany ze sportów walki na pewno łatwo się nie podda. Jego hart ducha i zawziętość doceni zapewne jego taneczna partnerka Wiktoria, która swoim partnerom potrafi dać na sali prób niezły wycisk. Wszystko to w celu zdobycia jak najwyższych not u jurorów. 

Zobacz także: Internauci ostro krytykują listę gwiazd "Tańca z Gwiazdami"! "Tancerze są większymi gwiazdami"

Taniec z gwiazdami 12 Wiktoria Omyła i Łukasz Juras Jurkowski
Instagram, Taniec z gwiazdami

Sylwia Madeńska
Instagram
Newsy
To już oficjalnie! Sylwia Madeńska z "Love Island" zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! Czy będzie w parze z Mikołajem?
Sylwia Madeńska z "Love Island" została taneczną trenerką w programie "Taniec z gwiazdami"!

Na tę wiadomość zapewne czekali wszyscy fani programu "Love Island" ! Sylwia Madeńska wystąpi w programie "Taniec z gwiazdami", ale nie w roli gwiazdy, ale... tanecznej trenerki! Jak wiadomo na parkiecie 11. edycji show pojawi się także jej życiowy partner, Mikołaj Jędruszczak, którego poznała właśnie na rajskiej wyspie podczas programu "Love Island". Czy to oznacza, że w tanecznym wyzwaniu także stworzą zgrany duet? Zobacz także:   Julia Wieniawa już trenuje do Tańca z gwiazdami? Zaczęła wcześniej niż inni uczestnicy Sylwia Madeńska - z kim zatańczy w Tańcu z Gwiazdami? Sylwia Madeńska to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Love Island". Sympatyczna dziewczyna szybko zyskała grono fanów, którzy bacznie śledzą jej życie. Kiedy tylko pojawiła się informacja, że jej życiowy partner Mikołaj, wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" , natychmiast pojawiły się spekulacje czy Sylwia zostanie jego taneczną trenerką. Jak wiadomo uczestniczka "Love Island" jest przecież zawodową tancerką więc nic dziwnego, że nadzieje fanów były w związku z tym ogromne! Jak się teraz okazuje, wielbiciele gwiazdy mogą odetchnąć z ulgą, bowiem na Instagramie programu "Taniec z gwiazdami" pojawiła się oficjalna informacja, że Sylwia wystąpi w 11. edycji show! Poznajcie naszą nową tancerkę, to Sylwia Madeńska! Tańczy od dziecka, profesjonalnie od 12. roku życia. Ma międzynarodową klasę taneczną S. Widzowie Polsatu znają ją doskonale z programu Love Island, który wygrała w parze z Mikołajem Jędruszczakiem. Więc chyba wszystko już jasne, z kim musi zatańczyć 😉 - czytamy na profilu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Z wpisu producentów programu jasno wynika, że najwyraźniej Sylwia i Mikołaj stworzą taneczną parę w...

Taniec z gwiazdami
EastNews
Newsy
Z "Tańca z Gwiazdami" odchodzi jedna z największych gwiazd! Wiemy, kto ją zastąpi!
Wielkie zmiany w tanecznym show! Odchodzi jedna z tancerek!

Nowa edycja " Tańca z gwiazdami " rusza już od 4 września i tradycyjnie w każdy piątek będzie można obejrzeć taneczne show w Polsacie. Z 11. edycji jakiś czas temu zrezygnowała aktor, Marcin Bosak, a teraz na dwa tygodnie przed rozpoczęciem z programem żegna się jedna z tancerek. Okazuje się, że z "Tańca z gwiazdami" z powodów osobistych odchodzi Janja Lesar, która w jubileuszowej 10. edycji wygrała show, tańcząc z Damianem Kordasem. W 11. edycji "Dancing with the stars" była partnerką taneczną Tomasza Oświecińskiego. Wiemy, z kim teraz zatańczy aktor! Kto będzie nową partnerką Tomasza Oświecińskiego? Nową trenerką Tomasza Oświecińskiego jest Wiktoria Omyła . Tancerka brała już udział w poprzednich edycjach programu, a w siódmej edycji razem z Marcinem Korczem zajęła 3. miejsce, dochodząc do półfinału. Wiktoria Omyła posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest Mistrzynią Polski w 10 tańcach oraz Vice Mistrzynią Świata w tej samej kategorii. Pierwszy występ tej pary widzowie programu zobaczą już 4 września i wtedy ocenią poczynania tancerki i aktora na parkiecie. Zobaczcie, jak wygląda nowa partnerka taneczna Tomasza Oświecińskiego! Zobacz także:   Blanka Winiarska porzuciła "Taniec z Gwiazdami", ale czy rozstała się z tańcem? Zobaczcie co robi i jak wygląda po 10 latach! W 11. edycji "Tańca z gwiazdami" Janja Lesar tańczyła z Tomaszem   Oświecińskim . Janja Lesar wygrała poprzednią edycję "Tańca z gwiazdami" razem z Damianem Kordasem.    

Z kim zatańczą gwiazdy 7. edycji Tańca z Gwiazdami?
ONS
TV-Show
Wiemy z kim zatańczą gwiazdy w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami!
Wiemy z kim zatańczą gwiazdy w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami!

Już za miesiąc siódma edycja wielkiego hitu Polsatu "Taniec z Gwiazdami"! W tanecznym show wystąpi jedenaście gwiazd. Na liście znaleźli się m.in : Tomasz Zimoch, Katarzyna Sawczuk, Michał Malinowski, Dominika Gwit, Paulina Chylewska, Marcin Korcz oraz Monika Mariotti.  A z kim zatańczą uczestnicy show TzG? Zobacz:  Pełna lista gwiazd, które zobaczymy w 7. edycji Tańca z Gwiazdami! Wśród nich dziennikarka TVP!   Partnerzy gwiazd w programie Taniec z Gwiazdami Uczestnicy poznali już swoich tanecznych partnerów i rozpoczęli intensywne treningi przed pierwszym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami". Z kim zatańczą gwiazdy siódmej edycji TzG? Według doniesień Super Expressu Dominika Gwit zatańczy z Żorą Koroliowem , Paulina Chylewska wystąpi w parze z Jackiem Jeschke, z kolei z Wojtkiem Jeschke zatańczy Katarzyna Sawczuk. Michał Malinowski będzie walczył o Kryształową Kulę w parze z Agnieszką Kaczorowską, Monika Mariotti będzie się uczyć tańca u boku Rafała Maseraka a Mariusz Kałamaga wystąpi z Waleriją Żurawlewą.  Jak wcześniej pisaliśmy, popularny dziennikarz radiowy Tomasz Zimoch wystąpi z Pauliną Biernat. Której parze 7. edycji "Tańca z Gwiazdami" będziecie kibicować?    Zobacz także:  Paulina Chylewska straci pracę przez udział w "Tańcu z gwiazdami"? Wiemy, jaką decyzję podjęły władze TVP!   W programie wystąpią bracia Wojtek i Jacek Jeschke. W siódmej edycji pojawi się również Agnieszka Kaczorowska, która zatańczy z Michałem Malinowskim.

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner