Uczestnicy 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"
Instagram @tanieczgwiazdami
TV-Show

"Taniec z gwiazdami 12": pełna lista par. Bieniuk, Bomba, Małysz, Sawczuk... Macie już swojego faworyta?

12. edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Produkcja od kilku dni zdradza kto z kim zatańczy. U nas zobaczysz pełną listę tanecznych par.

Już dziś, w poniedziałek 30 września na antenie Polsatu ponownie zagości "Taniec z gwiazdami". Będzie to już 12. edycja tego tanecznego show, a tak naprawdę 25. seria, licząc wszystkie edycje włącznie z tymi emitowanymi w telewizji TVN. Kto z kim zatańcz?! Trzeba przyznać, że w niektórych przypadkach połączenie osobistości medialnych z tancerzami robi duże wrażenie. Poniżej pełna lista par "Tańca z gwiazdami 12":

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Izabela Janachowska chce wygryźć Paulinę Sykut-Jeżynę? Tancerka komentuje

"Taniec z Gwiazdami": Jacek Jeschke miał wypadek w domu rodzinnym Sylwii Bomby!

Poznaj wszystkie pary 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Przez parkiet "Tańca z gwiazdami" przewinęło się do tej pory mnóstwo znanych nazwisk, lecz nadal nie brakuje chętnych, by wystąpić na najsłynniejszym tanecznym parkiecie w Polsce. Jakiś czas temu podaliśmy pełną listę uczestników 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Pomiędzy gwiazdami zaczęły rodzić się pierwsze przyjaźnie. A od samego początku celebryci wzajemnie wspierają się w tej trudnej sztuce, jaką jest nauka turniejowych tańców. 

Gwiazdy w pocie czoła rozpoczęły solidne treningi pod okiem profesjonalnych trenerów. Znacie już wszystkie pary, które zaprezentują się w każdy poniedziałek o godzinie 20. na antenie Polsatu?

Oliwia Bieniuk zatańczy ze zwycięzcą poprzedniej edycji Michałem Bartkiewiczem, który w parze z Edytą Zając zdobył Kryształową Kulę. Oliwia i Michał mocno się ze sobą zaprzyjaźnili podczas wspólnych treningów. Długie godziny spędzają nie tylko na sali tanecznej, ale też poza nią. Niedawno paparazzi przyłapali ich, jak spacerują ze sobą pod rękę. Widać, że dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Taniec z gwiazdami 12 Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz
Instagram, Taniec z gwiazdami

Sylwia Bomba zatańczy u boku Jacka Jeschke. Tancerz w parze z Anną Karczmarczyk wygrał 5. edycję "Tańca z gwiazdami". W życiu prywatnym jest związany z Hanną Żudziewicz, która również weźmie udział w obecnej edycji show. Jacek, jak na profesjonalistę przystało, nie uznaje taryfy ulgowej, dlatego Sylwia musi nastawić się na spory wysiłek fizyczny. Paparazzi przyłapali celebrytkę, jak zmęczona opuszcza salę prób.

Sylwia Bomba po treningu

Izabelę Małysz tańca będzie uczyć Stefano Terrazzino, czterokrotny zwycięzca "Tańca z gwiazdami". Połączenie góralskiego i włoskiego temperamentu sprawi, że parkiet zapłonie. Co ciekawe na sali prób często małżonkę odwiedza Adam Małysz. Może sportowiec zachęcony tanecznymi poczynaniami żony również skusi się za jakiś czas na wzięcie udziału w którejś edycji show?

Zobacz także: Odmieniona Izabela Małysz na planie "Tańca z gwiazdami". Co za metamorfoza! 

Taniec z gwiazdami 12 Stefano Terrazzino i Iza Małysz
Instagram, Taniec z gwiazdami

Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz technik tańca będzie uczył niezawodny Rafał Maserak. Ulubieniec damskiej części widowni zrobi wszystko, aby wokalistka w jego ramionach zakochała się w tańcu. Magda może liczyć na wsparcie swojego męża Sławomira, który brał udział w 6. edycji "Tańca z gwiazdami". 

Taniec z gwiazdami 12 Magda kajra Kajrowicz i Rafał Maserak
Instagram, Taniec z gwiazdami

Młodziutka influencerka Kinga Sawczuk zatańczy u boku Jakuba Lipowskiego. Dla tancerza jest do debiut na parkiecie "Tańca z gwiazdami" w roli nauczyciela. Ale, jak pokazuje historia, debiutanci już nie raz doprowadzili swoje podopieczne do zwycięstwa. Możliwe, że i tym razem będzie podobnie. Póki co widać, że para nadaje na tych samych falach.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Kajra, żona Sławomira, chce zatańczyć z kobietą! Dlaczego?

Taniec z gwiazdami 12 Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski
Instagram, Taniec z gwiazdami

Radek Liszewski zaśpiewa a Lenka Klimentova zatańczy? Lider "Weekendu" i autor hitu "Ona tańczy dla mnie" długo opierał się, aby przyjąć propozycję do programu, lecz po długich namowach za zgodą żony zgodził się wystąpić w 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Co ciekawe, w obecnej edycji nie zobaczymy już męża Lenki - Janka Klimenta. Tancerz od września będzie pełnił funkcję nowego jurora w programie "Mam Talent". 

Taniec z gwiazdami 12 Lenka Klimentova i Radek Liszewski
Instagram, Taniec z gwiazdami

Piotr Mróz, gwiazdor serialu "Gliniarze", tańca będzie się uczyć pod okiem Hanny Żudziewicz. Tancerka do tej pory wygrała jedną edycję "Tańca z gwiazdami" w parze z aktorem Robertem Wabichem. Czy tym razem po raz drugi zagości w jej domu Kryształowa Kula? Czas pokaże. Zarówno Hania jak i Piotr mają dużo niespożytej energii, którą zapewne wykorzystają na sali prób do nauki tańca. 

Taniec z gwiazdami 12 Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
Instagram, Taniec z gwiazdami

Himalaista Denis Urubko zatańczy u boku Janji Lesar, zwyciężczyni 10. edycji "Tańca z gwiazdami", zaś Wojciech Węcławowicz sztuki tańca będzie się uczyć u boku Pauliny Biernat. Obie tancerki dołożą wszelkich starań, aby ich partnerzy zaprezentowali się na parkiecie jak najlepiej, zgarniając same 10. od jurorów.

Taniec z Gwiazdami janja lesar i Denis Urubko, Paula biernat i  Wojciech Węcławowicz Fitboy
Instagram, Taniec z gwiazdami

Ostatnią parą, która pokaże swoje taneczne umiejętności jest Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła. Łukasz znany ze sportów walki na pewno łatwo się nie podda. Jego hart ducha i zawziętość doceni zapewne jego taneczna partnerka Wiktoria, która swoim partnerom potrafi dać na sali prób niezły wycisk. Wszystko to w celu zdobycia jak najwyższych not u jurorów. 

Zobacz także: Internauci ostro krytykują listę gwiazd "Tańca z Gwiazdami"! "Tancerze są większymi gwiazdami"

Taniec z gwiazdami 12 Wiktoria Omyła i Łukasz Juras Jurkowski
Instagram, Taniec z gwiazdami

Andrzej Piaseczny, Izabela Janachowska, Sylwia Bomba, Kinga Sawczyk na planie spotu do programu "Taniec z gwiazdami"
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Bomba, Janachowska, Bieniuk, Sawczuk na planie spotu 
Jesienią rusza 12. edycja programu "Taniec z Gwiazdami"! Izabela Janachowska wraca do tańca, a Oliwia Bieniuk debiutuje w programie telewizyjnym. Zobaczcie, jak gwiazdy bawią się podczas kręcenia reklamy.

Dwunasta edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami! Znamy już wszystkich uczestników tanecznego programu. Nie obyło się bez niespodzianek - produkcja zdecydowała o zmianach w składzie jurorskim, uczestników będzie oceniał nowy juror, Andrzej Piaseczny. Do ekipy gospodarzy z kolei dołączy... Izabela Janachowska, która swoją karierę zaczynała na tym parkiecie jako tancerka. Sporą zmianą jest także godzina emisji show, która będzie odbywała się nie w piątki a w poniedziałki. Gwiazdy nowej edycji "Tańca z gwiazdami" nakręciły właśnie spot promocyjny. Zobaczcie, jak się bawiły.   Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Oto wszyscy uczestnicy 12. edycji! Bomba, Małysz, Sawczuk, Bieniuk... Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Izabela Janachowska i inni na planie spotu do "Tańca z Gwiazdami"  Poznaliśmy już cały skład uczestników 12. edycji " Tańca z Gwiazdami ". Na parkiecie zadebiutuje Oliwia Bieniuk, która specjalnie dla programu odłożyła pójście na studia . Na parkiecie sprawdzi się również Sylwia Bomba, która przeżywa aktualnie trudne chwile po rozstaniu z partnerem . Zatańczy także jedna z najpopularniejszych Tiktokerek Kinga Sawczuk a także przedstawiciele disco-polo Radek Liszewski, Magdalena "Kajra" Kajrowicz oraz  Wojciech "Fit Oldboy" Węcławowicz, Jerzy "Juras" Wroński, Piotr Mróz i Denis Urubko. Nowymi twarzami w programie są także Andrzej Piaseczny w roli jurora oraz nowa prowadząca Izabela Janachowska . To ogromny transfer gwiazdy TVN do Polsatu! Izabela Janachowska rozpoczynała karierę w show-biznesie właśnie na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Historia zatoczyła koło! Atmosfera na planie wydawała się przednia. Andrzej Piaseczny i Izabela Janachowska poczuli się...

Taniec z gwiazdami: Iza Małysz i Stefano Terrazino
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Iza Małysz i Stefano Terrazzino opuszczają salę taneczną osobno. Zdjęcia paparazzi
Izabela Małysz trenuje do udziału w "Tańcu z gwiazdami" pod okiem Stefano Terrazzino. Ostatnio paparazzi przyłapali duet po zakończonym treningu tanecznym. Jak wyglądali?

Już 30. sierpnia na antenę telewizji Polsat wraca wielki hit, czyli "Taniec z gwiazdami". W 12. edycji show zobaczymy między innymi żonę Adama Małysza, Izabelę Małysz, która przygotowuje się do tanecznego show u boku Stefano Terrazzino. Paparazzi ostatnio przyłapali ten duet, gdy opuszczał salę treningową. Iza Małysz i Stefano Terrazzino zdecydowali się wyjść osobno i obydwoje mieli dość poważne miny. Zobaczcie, co udało się uchwycić fotoreporterom.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Sawczuk, Bomba i Małysz wychodzą z treningu. Która bardziej zmęczona?  Iza Małysz i Stefano Terrazino przyłapani przez paparazzi po treningu do "Tańca z gwiazdami" Fani już odliczają dni do nowej edycji "Tańca z gwiazdami" . Od kilku tygodni wiemy już, kto pojawi się w show i wśród tańczących gwiazd zobaczymy między innymi Oliwię Bieniuk , Sylwię Bombę z "Gogglebox" , jak również żonę Adama Małysza , Izę Małysz. Pięknej wybrance naszego wspaniałego skoczka, trafił się wymarzony partner taneczny - to Stefano Terrazzino ! Utytułowany tancerz i prawdziwy weteran "Tańca z gwiazdami", który kilkukrotnie sięgnął po kryształową kulę, z pewnością zadba o to, aby Iza Małysz doskonale spisywała się na tanecznym parkiecie.  Para ostro trenuje do "Tańca z gwiazdami" , a paparazzi uważnie śledzą każdy krok Izabeli Małysz i Stefano Terrazzino, gdy opuszczają salę taneczną. Ostatnio po zakończonym treningu wyszli osobno i mieli dość posępne miny. Zobaczcie sami.  Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami": Adam Małysz odbiera żonę z treningu! Nowe zdjęcia paparazzi Stefano Terrazzino opuszczając salę treningową, swój wzrok skupił na telefonie. Z kolei Iza Małysz szybko przemknęła do taksówki. Żona Adama...

Izabela Małysz w Tańcu z gwiazdami
Instagram/Izabela Małysz
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Już wiadomo z kim zatańczy Iza Małysz! To prawdziwy weteran show
Iza Małysz dostała utytułowanego i niezwykle utalentowanego tancerza, który już nie raz sięgnął po kryształową kulę w "Tańcu z gwiazdami". Będą faworytami tanecznego show?

Iza Małysz to jedna z gwiazd 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Produkcja show już powoli odkrywa przed fanami kolejne ciekawostki na temat nowej odsłony tanecznego programu. Już oficjalnie potwierdzono, że Oliwia Bieniuk zatańczy z Michałem Bartkiewiczem. Z kolei teraz jeden z portali dotarł do informacji, z których dowiadujemy się, pod czyim okiem będzie trenować żona Adama Małysza. O tym tanecznym partnerze marzy każda gwiazda! Zobacz także:  Odmieniona Izabela Małysz na planie "Tańca z gwiazdami". Co za metamorfoza!   "Taniec z gwiazdami": Z kim zatańczy Iza Małysz? Wielkimi krokami zbliża się 12. edycja "Tańca z gwiazdami" . Już jesienią zapowiadają się naprawdę ogromne emocje, na które fani tanecznego show czekali aż rok! Jak wiadomo, z powodu pandemii program nie pojawił się w wiosennej ramówce, dlatego widzowie z niecierpliwością oczekują na taneczne popisy gwiazd, które zobaczymy we wrześniu.  Wśród wirujących na parkiecie gwiazd zobaczymy między innymi Oliwię Bieniuk , Sylwię Bombę z "Gogglebox" , żonę Sławomira, Magdalenę Kajrę Kajrowicz , jak również żonę Adama Małysza, Izabelę Małysz . To naprawdę gorące nazwisko i wielu fanów nie może się doczekać, aż zobaczy piękną żonę naszego utytułowanego skoczka w "Tańcu z gwiazdami".          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz) Zobacz także:   Oliwia Bieniuk pokazała nagranie z pierwszych zdjęć do "Tańca z gwiazdami". Petarda! Co więcej, już wiadomo, z...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik