Oliwia Bieniuk i Michał Batkiewicz wychodzą pod rękę po próbach do Tańca z gwiazdami
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk wychodzi z prób ze swoim partnerem pod rękę!

Oliwia Bieniuk wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" ze starszym o 8 lat partnerem. Jakie łączą ich relacje? Wygląda na to, że już się bardzo zaprzyjaźnili!

Oliwia Bieniuk to jedna z najgorętszych gwiazd najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka z radością przyjęła propozycję udziału w tanecznym show Polsatu i z dumą wkracza do świata show-biznesu. Utalentowana 18-latka niedawno pochwaliła się, że jej partnerem w programie będzie Michał Bartkiewicz, tancerz, który poprowadził w poprzedniej edycji Edytę Zając po samą kryształową kulę! Oliwię i Michała dzieli 8 lat różnicy, ale już widać, że świetnie się dogadują. Taneczna para rozpoczęła mordercze treningi i właśnie po jednym z takich spotkań przyłapali ich paparazzi. Na zdjęciach widać, jak bardzo się polubili, a nawet spacerują pod rękę!

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia ma żal do Izabeli Janachowskiej za pytania o mamę? "Też mnie to bardzo męczy"

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz po próbie do "Tańca z gwiazdami" spacerują pod rękę!

12. edycja "Tańca z Gwiazdami" wzbudziła niemało emocji wśród widzów. Produkcja zdecydowała się zaprosić bardzo ciekawych i mocno się od siebie różniących uczestników, którzy będą walczyć o kryształową kulę. Najwięcej emocji wzbudza jednak udział Oliwii Bieniuk i gwiazdy "Gogglebox" Sylwii Bomby. Fani są bardzo ciekawi, jak córka Anny Przybylskiej poradzi sobie przed kamerami oraz z ogromną presją czasu i treningów. 18-latka przyznaje, że marzy, żeby nauczyć się pięknie tańczyć i jest gotowa na wysiłek, który ją czeka.

Oliwia zatańczy w parze z bardzo uzdolnionym Michałem Bartkiewiczem, który został zwycięzcą poprzedniej edycji. Tancerz od początku mówi o swojej partnerce z programu "piekielnie utalentowana", co z pewnością jest dla Oliwii wielkim wyróżnieniem. Widać, że między uczestnikami rodzi się prawdziwa przyjaźń, a po ciężkim treningu wciąż mają dla siebie wiele dobrych uczuć i chętnie spacerują przytuleni do siebie!

Randka po treningu? Stwórz idealną, codzienną stylizację, wykorzystując nasz kod rabatowy Cropp.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk odsłoniła swój wyjątkowy tatuaż. To hołd dla Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk razem z Michałem Bartkiewiczem spacerują przytuleni, a to oznacza, że wspólne treningi tylko zbliżają taneczną parę. Michał Bartkiewicz jest bardzo przebojowym tancerzem i szalenie sympatycznym człowiekiem. Widzowie zdecydowanie pokochali go po poprzedniej edycji programu. 

Oliwia Bieniuk i Michał Batkiewicz wychodzą pod rękę po próbach do Tańca z gwiazdami

Oliwia Bieniuk zachwyca fanów piękną sylwetką. Początkująca gwiazda jednak dyskretnie podkreśla swoją figurę. Łatwo zauważyć, że 18-latka ma słabość do topów odsłaniających brzuch, które zestawia z luźnymi ubraniami, przez co strój ani trochę nie wygląda pretensjonalnie. 

Oliwia Bieniuk wychodzi z próby do tańca z gwiazdami z reklamówką pełną butów do tańca, jej taneczny partner pali papierosa

Michał Bartkiewicz przyznał, że jego partnerka ma duży talent. Między tancerzami zdecydowanie narodziła się przyjaźń. Razem spędzają czas, wygłupiają się i chętnie pokazują się na Instagramie. 

Oliwia Bieniuk i Michał Batkiewicz wychodzą pod rękę po próbach do Tańca z gwiazdami

Oliwia Bieniuk w sukience z Sinsay za 70 złotych. To najmodniejszy model na jesień 2020
EastNews
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk na planie w odważnej kreacji. Wiadomo z kim zatańczy!
Oliwia Bieniuk w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczy u boku laureata show. Czy dzięki niemu córka Anny Przybylskiej również sięgnie po zwycięstwo? Oto nowe zdjęcia z planu.

"Taniec z Gwiazdami" ujawnił pierwszą parę 12. edycji programu! Już jesienią na tanecznym parkiecie zobaczymy Oliwię Bieniuk u boku prawdziwego wirtuoza tańca. Z kim młodziutka modelka zawalczy o Kryształową Kulę? Zobaczcie ich pierwsze wspólne zdjęcia i nagrania! Zobacz także:  „Taniec z Gwiazdami”: Oliwia Bieniuk z tanecznym partnerem i nowymi przyjaciółkami z programu! ZDJĘCIA Z kim w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczy Oliwia Bieniuk? Oliwia Bieniuk , córka aktorki  Anny Przybylskiej  i piłkarza  Jarosława Bieniuka  to prawdziwa wschodząca gwiazda. Piękna osiemnastolatka, która na co dzień zajmuje się modelingiem oraz stawia pierwsze kroki w aktorstwie, tuż po maturze zdecydowała się na tzw. gap year. W czasie roku przerwy po egzaminie dojrzałości ambitna dziewczyna nie zamierza się jednak lenić! Oliwia bierze udział w 12. edycji prestiżowego polsatowskiego show "Taniec z Gwiazdami" . Na planie promocyjnego spotu poznała już pozostałych uczestników, zawiązała nowe znajomości, a nawet przyjaźnie .  Młoda modelka jest bez wątpienia jedną z faworytek konkursu. Fani programu z niecierpliwością czekali na ujawnienie jej tanecznego partnera. Po dniu, w którym kręcony był promocyjny spot "Tańca z Gwiazdami" w sieci pojawiły się pierwsze spekulacje na temat tancerza, który wystąpi w programie u boku Oliwii. Dziewczyna udostępniła bowiem na swoim Instastory zdjęcie z przystojnym 28-latkiem, Jakubem Lipowskim. Obserwatorzy influencerki potraktowali to jako ukryty przekaz, w którym modelka zdradziła z kim zatańczy w 12. edycji "TZG". Wiele osób było wręcz przekonanych, że Oliwia i Jakub będą parą idealną z uwagi na to, że obydwoje będą mieli w programie swój debiut. Dzisiaj nareszcie...

Oliwia Bieniuk nazwała Michała Bartkiewicz ukochanym
Instagram @tanieczgwiazdami
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk zakochała się w swoim partnerze? "Mój ukochany..."
Oliwia Bieniuk pokazała wymowne nagranie z Michałem Bartkiewiczem. Czy córkę Anny Przybylskiej i tancerza "Tańca z Gwiazdami" łączy coś więcej?

Oliwia Bieniuk w tym roku skończyła szkołę i powoli spełnia swoje marzenia, wkraczając do show-biznesu. Popularna w sieci nastolatka już za tydzień zadebiutuje na antenie Polsatu w "Tańcu z Gwiazdami". Póki co, ostatnie tygodnie spędza na ciężkich treningach z Michałem Bartkiewiczem. To właśnie jego poświęca teraz najwięcej czasu. Czy przy okazji codziennych treningów tanecznych pomiędzy córką Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka a tancerzem zrodziło się coś więcej?  Mój ukochany... - napisała w sieci Oliwia Bieniuk  Filmik, który pokazała w sieci daje do myślenia!  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk debiutuje nie tylko w "Tańcu z gwiazdami". Zobaczymy ją także w horrorze "Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk zakochała się w Michale Bartkiewiczu? Oliwia Bieniuk zadebiutuje na najpopularniejszym parkiecie w Polsce! Córka Jarosława Bieniuka wystąpi w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" . Show-biznes był marzeniem nastolatki już od dawna. I chociaż od czasu do czasu spełniała się w roli modelki to Jarosław Bieniuk jasno wyznaczył granicę pomiędzy pasją a dalszą edukacją . Oliwia w tym roku skończyła szkołę i napisała maturę. Po zakończeniu edukacji zdecydowała się na roczną przerwę pomiędzy szkołą a studiami. W tym czasie właśnie poświęci się udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami". Ciężkie treningi trwają już od kilku tygodni. Programowym partnerem Oliwii Bieniuk jest Michał Bartkiewicz , który w ostatniej edycji wraz z Edytą Zając wygrał 11. edycję tanecznego show. Czy i tym razem będzie tak samo?  Oliwia Bieniuk chociaż dopiero debiutuje w show-biznesie, bardzo dobrze się odnalazła na planie show. W sieci pokazywała już pierwsze zdjęcia z nagrywania reklamy, gdzie zaprzyjaźniła się z innymi uczestnikami, m. in. z Sylwią...

Oliwia Bieniuk, Kajra i Piotr Mróz
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami" Za nami półfinał! Kto odpadł z programu?
Półfinał "Tańca z Gwiazdami" był ogromnie emocjonujący. Widzowie podjęli niełatwą decyzję. Kto zawalczy o finał?

W półfinale "Tańca z Gwiazdami" wszyscy uczestnicy naprawdę mocno się stresowali. Szczególnie zdenerwowana była Oliwia Bieniuk, która doskonale wie, że może zdecydowanie bardziej liczyć na głosy widzów niż oceny jurorów. Z kolei Kajra i Piotr Mróz mogą polegać na jurorach, zaś wyroki widzów były dla nich kompletnie nie do przewidzenia. Kto więc odpadł z programu, a kto zawalczy o kryształową kulę 12. edycji? "Taniec z Gwiazdami" Półfinał pełen emocji, tańce z gośćmi i urodziny Oliwii Bieniuk Jako pierwsza do walki o finał stanęła Oliwia Bieniuk . Początkująca gwiazda zatańczyła efektowną salsę w trio! Do jej pary z Michałem Bartkiewiczem dołączyła zwyciężczyni poprzedniej edycji programu, Edyta Zając ! Ten niezwykły taniec podbił serca widzów, jednak nie do końca spodobał się jurorom. Oliwia Bieniuk nie zaskarbiła sobie wysokich not od jurorów, którzy przyznali punkty: Andrzej Piaseczny - 8 Iwona Pavlowić -6 Michał Malitowski - 7 Andrzej Grabowski - 7 Para otrzymała łącznie 28 punktów.  Kolejna para zaprezentowała się we wspaniałym tańcu. Hanna Żudziewicz miała niemałą trudność, bo musiała zatańczyć z dwoma panami, Piotrem Mrozem i Mariuszem Węgłowskim. Taniec zachwycił jurorów, którzy przyznali punkty: Andrzej Piaseczny 9 Iwona Pavlović 8 Michał Malitowski 8 Andrzej Piaseczny 8  Łącznie para otrzymała 33 punkty. Jurorów, a także widzów oczarował taniec zaprezentowany przez Kajrę , Rafała Maseraka i uczestnika 7.edycji Marcina Korcza. Para zatańczyła fantastyczne passo doble okraszone doskonałą, wampirzą grą aktorską. Występ porwał także jurorów, którzy nie bali się dać parze najwyższych not! Andrzej...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik