Oliwia Bieniuk to jedna z najgorętszych gwiazd najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka z radością przyjęła propozycję udziału w tanecznym show Polsatu i z dumą wkracza do świata show-biznesu. Utalentowana 18-latka niedawno pochwaliła się, że jej partnerem w programie będzie Michał Bartkiewicz, tancerz, który poprowadził w poprzedniej edycji Edytę Zając po samą kryształową kulę! Oliwię i Michała dzieli 8 lat różnicy, ale już widać, że świetnie się dogadują. Taneczna para rozpoczęła mordercze treningi i właśnie po jednym z takich spotkań przyłapali ich paparazzi. Na zdjęciach widać, jak bardzo się polubili, a nawet spacerują pod rękę!

Reklama

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz po próbie do "Tańca z gwiazdami" spacerują pod rękę!

12. edycja "Tańca z Gwiazdami" wzbudziła niemało emocji wśród widzów. Produkcja zdecydowała się zaprosić bardzo ciekawych i mocno się od siebie różniących uczestników, którzy będą walczyć o kryształową kulę. Najwięcej emocji wzbudza jednak udział Oliwii Bieniuk i gwiazdy "Gogglebox" Sylwii Bomby. Fani są bardzo ciekawi, jak córka Anny Przybylskiej poradzi sobie przed kamerami oraz z ogromną presją czasu i treningów. 18-latka przyznaje, że marzy, żeby nauczyć się pięknie tańczyć i jest gotowa na wysiłek, który ją czeka.

Oliwia zatańczy w parze z bardzo uzdolnionym Michałem Bartkiewiczem, który został zwycięzcą poprzedniej edycji. Tancerz od początku mówi o swojej partnerce z programu "piekielnie utalentowana", co z pewnością jest dla Oliwii wielkim wyróżnieniem. Widać, że między uczestnikami rodzi się prawdziwa przyjaźń, a po ciężkim treningu wciąż mają dla siebie wiele dobrych uczuć i chętnie spacerują przytuleni do siebie!

Randka po treningu? Stwórz idealną, codzienną stylizację, wykorzystując nasz kod rabatowy Cropp.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk odsłoniła swój wyjątkowy tatuaż. To hołd dla Anny Przybylskiej

Zobacz także

Oliwia Bieniuk razem z Michałem Bartkiewiczem spacerują przytuleni, a to oznacza, że wspólne treningi tylko zbliżają taneczną parę. Michał Bartkiewicz jest bardzo przebojowym tancerzem i szalenie sympatycznym człowiekiem. Widzowie zdecydowanie pokochali go po poprzedniej edycji programu.

Oliwia Bieniuk zachwyca fanów piękną sylwetką. Początkująca gwiazda jednak dyskretnie podkreśla swoją figurę. Łatwo zauważyć, że 18-latka ma słabość do topów odsłaniających brzuch, które zestawia z luźnymi ubraniami, przez co strój ani trochę nie wygląda pretensjonalnie.

Reklama

Michał Bartkiewicz przyznał, że jego partnerka ma duży talent. Między tancerzami zdecydowanie narodziła się przyjaźń. Razem spędzają czas, wygłupiają się i chętnie pokazują się na Instagramie.

Reklama
Reklama
Reklama