Kiedy Szymon Hołownia i Agustin Egurrola zrezygnowali z udziału w "Mam Talent" widzowie popularnego show nie kryli swojego zdziwienia i wiele osób zastanawiało się, co będzie dalej z produkcją. W mediach pojawiły się nawet niepokojące informacje dotyczące wstrzymania formatu! Na szczęście kolejny sezon "Mam Talent!" przed nami, i choć nie ogłoszono jeszcze, kto pojawi się przy boku Marcina Prokopa, w końcu oficjalnie potwierdzono kto zasiądzie w jury. Jak się okazuje, obok Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej pojawi się gwiazdor "Tańca z gwiazdami".

Reklama

Kto zajmie miejsce Agustina Egurroli w "Mam Talent!"?

Kiedy w lutym okazało się, że Agustin Egurrola przechodzi do TVP, internauci byli mocno zaskoczeni. Gwiazdor zrezygnował z pozycji jurora w "Mam Talent!", i niedługo po tym swoje surowe oceny wystawiał w "Dance Dance Dance", gdzie zastąpił Annę Muchę. Fani uwielbianego programu TVN-u wciąż zastanawiali się co stanie się z popularnym formatem i kto zastąpi Agustina Egurrolę. Podczas sobotniego wydania "Dzień Dobry TVN" wszystko już było wiadome.

Po dwuletniej przerwie talent-show wróci na ekrany już jesienią. Jak się okazuje, nowym jurorem "Mam Talent!" zostanie gwiazdor "Tańca z gwiazdami", który przez wiele lat związany był z telewizją Polsat - uwielbiany przez widzów tancerz Jan Kliment.

Jesienią kolejna, wyjątkowa edycja "Mam talent", programu który pokochali polscy widzowie. W tym sezonie powitamy nowego jurora - Jan Kliment to czeski tancerz i choreograf. W swojej zawodowej karierze Jan na swoim koncie ma sukcesy zarówno krajowe, jak i międzynarodowe - jest dwukrotnym mistrzem Czech i pięciokrotnym mistrzem Polski. Regularnie także współpracuje z warszawskimi teatrami, gdzie występuje w obsadzie spektakli muzycznych - przekazała stacja.

Myślicie, że Jan Kliment sprawdzi się w nowej roli? Teraz pozostaje nam tylko cierpliwie czekać, aż dowiemy się, kto zastąpi Szymona Hołownię. Marcin Prokop właśnie zakończył casting na swojego współprowadzącego.

Zobacz także: "Mam talent": Szymon Hołownia o swoim następcy: "Niech Pan ma go w opiece!"

Zobacz także

Przez lata Agustin Egurrola był twarzą "Mam Talent!". Gwiazdor przeszedł jednak do TVP, a produkcja zaczęła poszukiwania nowego jurora, który zasiądzie obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak.

Bartosz KRUPA/East News

Jak się okazuje, w tej roli zobaczymy Jana Klimenta, którego widzowie doskonale znają z "Tańca z Gwiazdami"!

ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama

A kto zastąpi Szymona Hołownię? Nie mamy wątpliwości, że dowiemy się tego lada dzień!

Piotr Molecki/East News
Reklama
Reklama
Reklama