Związek Julii i Tomasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przechodzi poważny kryzys, który zaczął się od komentowania przez mężczyznę wyglądu swojej żony. Już wtedy ekspert, Piotr Mosak, doradził Tomaszowi, aby nie poruszał w tak bezpośredni sposób delikatnych kwestii, bo jego intencje zostaną źle odebrane! Niestety, w ostatnim odcinku między parą doszło do kolejnego nieporozumienia, które zakończyło się wyjazdem Julii do rodzinnego Ciechanowa. Tomasz po fakcie zadzwonił i przeprosił, ale powiedział też wprost, co powie w dniu decyzji! Po jego słowach Julia rozłączyła się. To już koniec ich małżeństwa?

Reklama

Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wie, jaką decyzję podejmie w finale show!?

Tomasz w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudza coraz większe emocje. Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy mężczyzna przyznał, że jego poprzednie partnerki były szczuplejsze i powiedział Julii wprost, że na zdjęciach sprzed kilu lat wygląda korzystniej niż obecnie. Po tej sytuacji musiał interweniować ekspert!

- Moje poprzednie dziewczyny miały inną sylwetkę, takie raczej drobne były - mówił w programie Tomasz.

W ostatnim odcinku między parą wywiązała się nieprzyjemna rozmowa, a Julia poczuła się odrzucona i upokorzona i wyjechała od Tomasza.!

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znowu pogrążył Julię: "Poczułam się upokorzona, oceniona"

Tomasz ostatecznie chciał naprawić wszystko, choć nadal uważa, że źle przedstawił swoje intencje i Julia ich nie zrozumiała. Niestety to, co zrobił później zszokowała samego Piotra Mosaka, który nie mógł uwierzyć w to, że Tomasz powiedział Julii wprost, że 15-stego powiem "nie"!

Zobacz także

- Ona się cały czas pyta, co tego 15-stego i tak jej mówię, bo myślałem, że chodzi o szczerość... Powiedziałem, że taką intencję miałem, że tego 15-stego powiem "nie" - wyznał wyraźnie załamany Tomasz, podczas rozmowy z ekspertem.

Szybko się okazało, że mężczyzna nie zdążył dokończyć i tak naprawdę chciał powiedzieć, że chciałby dalej poznawać Julię:

- Ale chciałem i nie zdążyłem, bo ona powiedziała: "To ja już wszystko usłyszałam" i się rozłączyła a ja zostałem w pół zdania, bo chciałem powiedzieć, że zaczynam się otwierać i zaczynam dostrzegać błędy i złe rzeczy w sobie i chciałem jej powiedzieć, że chciałbym jednak ją poznawać.

Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia

Piotr Mosak uświadomił załamanemu Tomaszowi, jakie błędy popełnił i doradził mu napisanie listu, który wcześniej kilka razy przeczyta i sprawdzi, czy na pewno zawarł w nim swoje prawdziwe intencję. A tymczasem Julia została w rodzinym domu z przekonamiem, że Tomasz w dniu decyzji powie "Nie". Czy jest jeszcze szansa na uratowanie tej relacji?

Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia

Internauci coraz częściej sugerują, że jedyna para jaka przetrwa po programie, to Aneta i Robert. W ostatnim odcinku udowodnili, że są naprawdę zakochani!

Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama