Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz zdradził, jaką decyzję podejmie w finale! Eksperci w szoku

Tomasz ze "Ślub od pierwszego wejrzenia", próbując zakończyć napiętą atmosferę w relacji z Julią, powiedział o jedno zdanie za dużo! Zdradził, jaki będzie finał ich małżeństwa!?

Związek Julii i Tomasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przechodzi poważny kryzys, który zaczął się od komentowania przez mężczyznę wyglądu swojej żony. Już wtedy ekspert, Piotr Mosak, doradził Tomaszowi, aby nie poruszał w tak bezpośredni sposób delikatnych kwestii, bo jego intencje zostaną źle odebrane! Niestety, w ostatnim odcinku między parą doszło do kolejnego nieporozumienia, które zakończyło się wyjazdem Julii do rodzinnego Ciechanowa. Tomasz po fakcie zadzwonił i przeprosił, ale powiedział też wprost, co powie w dniu decyzji! Po jego słowach Julia rozłączyła się. To już koniec ich małżeństwa?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Co słychać u uczestników, którzy nie znaleźli miłości w programie? Wiemy!

Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wie, jaką decyzję podejmie w finale show!?

Tomasz w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudza coraz większe emocje. Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy mężczyzna przyznał, że jego poprzednie partnerki były szczuplejsze i powiedział Julii wprost, że na zdjęciach sprzed kilu lat wygląda korzystniej niż obecnie. Po tej sytuacji musiał interweniować ekspert!

- Moje poprzednie dziewczyny miały inną sylwetkę, takie raczej drobne były - mówił w programie Tomasz.

W ostatnim odcinku między parą wywiązała się nieprzyjemna rozmowa, a Julia poczuła się odrzucona i upokorzona i wyjechała od Tomasza.!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znowu pogrążył Julię: "Poczułam się upokorzona, oceniona"

Tomasz ostatecznie chciał naprawić wszystko, choć nadal uważa, że źle przedstawił swoje intencje i Julia ich nie zrozumiała. Niestety to, co zrobił później zszokowała samego Piotra Mosaka, który nie mógł uwierzyć w to, że Tomasz powiedział Julii wprost, że 15-stego powiem "nie"!

- Ona się cały czas pyta, co tego 15-stego i tak jej mówię, bo myślałem, że chodzi o szczerość... Powiedziałem, że taką intencję miałem, że tego 15-stego powiem "nie" - wyznał wyraźnie załamany Tomasz, podczas rozmowy z ekspertem.

Szybko się okazało, że mężczyzna nie zdążył dokończyć i tak naprawdę chciał powiedzieć, że chciałby dalej poznawać Julię:

- Ale chciałem i nie zdążyłem, bo ona powiedziała: "To ja już wszystko usłyszałam" i się rozłączyła a ja zostałem w pół zdania, bo chciałem powiedzieć, że zaczynam się otwierać i zaczynam dostrzegać błędy i złe rzeczy w sobie i chciałem jej powiedzieć, że chciałbym jednak ją poznawać. 

Julia zakończy małżeństwo z Tomaszem w Ślubie od pierwszego wejrzenia?
Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia

Piotr Mosak uświadomił załamanemu Tomaszowi, jakie błędy popełnił i doradził mu napisanie listu, który wcześniej kilka razy przeczyta i sprawdzi, czy na pewno zawarł w nim swoje prawdziwe intencję. A tymczasem Julia została w rodzinym domu z przekonamiem, że Tomasz w dniu decyzji powie "Nie". Czy jest jeszcze szansa na uratowanie tej relacji?

Julia obraziła się na Tomasza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia

Internauci coraz częściej sugerują, że jedyna para jaka przetrwa po programie, to Aneta i Robert. W ostatnim odcinku udowodnili, że są naprawdę zakochani!

Aneta i Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia o dzieciach
Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia

 

Eksperci ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na ramówce TVN
East News
Newsy
Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na zarzuty Adama! 
"Ślub od pierwszego wejrzenia" Ekspert z programu odpowiada na atak Adama!

Piotr Mosak ze  "Ślub od pierwszego wejrzenia" opublikował w sieci wpis, w którym odniósł się do komentarza jednego z uczestników programu! Psycholog odpowiedział na zarzuty Adama, który w swoim internetowym wpisie na Instagramie zdradził kulisy hitu TVN7 twierdząc m.in, że jednego z ekspertów poznał dopiero w dniu decyzji. Adam napisał również, że od jednego z ekspertów miał usłyszeć, jak powinien zachować się wobec Joanny - uczestnik programu nie zdradził jednak o jaką radę chodziło. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z Ekspertów i potraktował Asie tak jak mi doradził...Pytacie jak to możliwe że dostałem się przez tyle castingów...sam nie wiem gdyż jednego z Ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji takze sami sobie możecie odpowiedzieć na te pytanie- Adam napisał na Instagramie.  Piotr Mosak odniósł się do zarzutów Adama w swoim najnowszym wpisie na Facebooku. Musicie zobaczyć, co napisał! Piotr Mosak odpowiada na zarzuty Adama Psycholog ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w odpowiedzi na zarzuty Adama opublikował na Facebooku wpis, w którym tłumaczył jak nagrywany jest program. Pod postem pojawiło się wiele obraźliwych komentarzy, dlatego Piotr Mosak skasował swój wcześniejszy wpis i zastąpił go nowym. Co napisał? Przepraszam za zmianę posta, ale dyskusje gdzieś uciekały różnie go interpretując. Nie to było moim celem. Jeszcze raz, ciut prościej i szerzej. Jestem przeciwnikiem hejtowania kogokolwiek. Nie lubię, nie podoba mi się to. Tym bardziej jeśli za hejtem idą groźby karalne. Tak nie powinno być i nikt o siebie i swoją rodzinę nie powinien się bać. Dlatego proszę o nie atakowanie w żaden sposób...

East News
Newsy
Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oceniła relację Joanny i Adama! Psycholog odniosła się również do wpisu chłopaka w mediach społecznościowych!
Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oceniła relację Joanny i Adama! Psycholog odniosła się również do wpisu chłopaka w mediach społecznościowych!

4. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca, jednak emocje wśród fanów po finale wydają się być w dalszym ciągu ogromne. Niewątpliwie miało na to wpływ zachowanie jednego z uczestników, Adama, który dodatkowo spotęgował emocje wśród widzów swoim wpisem w mediach społecznościowych. Ekspertka programu Magdalena Chorzewska zabrała głos w sprawie relacji Adama i Joanny w programie. Na InstaStory psycholog odniosła się również do głośnego wpisu Adama. Zobaczcie! Zobacz także:  Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zabrała głos w sprawie relacji Joanny i Adama! Joanna i Adam to jedyna para 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która wzięła rozwód. Niestety w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, który stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozstaniu. Adam obiecał przy ekspertach, że pomimo rozstania z żoną, będzie się spotykał z Joanną po zakończeniu eksperymentu i dbał o ich wzajemne relacje. Tak się jednak nie stało. Po emisji finałowego odcinka chłopak zamieścił również wpis, w którym odpowiedział na krytyczne komentarze oraz zdradził kulisy programu. hejtminiegra 😃#smiesznecopiszecie🤣😂 #jasieniemartwie 🤗#korzystajzżycia 🍸🍹🍯🍰🍻@#$% final final i po finale...emocje Was nie opuszczają tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystko jak to wygląda po za kamerami. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z Ekspertów i potraktował...

Facebook
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na krytyczne komentarze i zdradza kulisy programu! 
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na krytyczne komentarze i zdradza kulisy programu! 

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował w sieci wpis, w którym odpowiada na zarzuty internautów i zdradza kulisy programu TVN7! Jak komentuje swoje zachowanie wobec Joanny, z którą postanowił się rozstać? Adam w swoim wpisie na Instagramie twierdzi, że w programie nie została pokazana cała prawda. Jak się tłumaczy?  Adam komentuje swój udział w programie W miniony piątek, 22 maja, widzowie zobaczyli ostatni odcinek czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak już wiemy, dwie pary- Oliwia i Łukasz oraz Agnieszka i Wojtek- podjęli decyzję o kontynuowaniu swojego małżeństwa i do dziś tworzą szczęśliwe związku. Niestety, w finale dowiedzieliśmy się, że trzecia para, czyli Joanna i Adam, rozstali się. Adam podczas spotkania z ekspertami powiedział, że nie chce być ze swoją żoną, ale zapewnił, że będzie pielęgnował ich znajomość- jak już wiemu, tak się nie stało. Mężczyzna przez kilka tygodni nie kontaktował się z Joanną.  - Moje życie nagle po prostu się zmieniło o 180 stopni. Dwa dni po wizycie w Urzędzie Stanu Cywilnego... Nie mogę mówić dlaczego. Zmieniło się bardzo, dlatego przez ten miesiąc nie miałem w ogóle kontaktu z Asią - przyznał Adam.  Adam nie chciał mówić, co dokładnie się wydarzyło, ale przyznał, że nie mógł i nie chciał kontaktować się z Joanną. Teraz uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentował swoje zachowanie i odpowiedział na krytyczne uwagi internautów! Adam zdradził również kulisy programu: #hejtminiegra 😃#smiesznecopiszecie🤣😂 #jasieniemartwie 🤗#korzystajzżycia 🍸🍹🍯🍰🍻@#$% final final i po finale...emocje Was nie opuszczają tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystko jak to wygląda po za kamerami. Rozumiem, że oceniacie to co Tv pokazała lecz szkoda...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner