Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znów komentuje wygląd żony! Julia musiała wyjść

Związek Julii i Tomasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przechodzi poważny kryzys. Niestety, kolejne komentarze Tomasza na temat wyglądu żony, wywołały prawdziwą burzę.

Julia i Tomasz to para, która budzi ogromne emocje wśród fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wynika to głównie z zachowania Tomasza, który przez nieumiejętne dobieranie słów, rani swoją żonę. I nie pomogły nawet rady Piotra Mosaka, bo niestety Tomasz dosłownie chwilę po wyjściu eksperta, zdecydował się znów poruszyć temat wyglądu swojej małżonki. W końcu Julia nie wytrzymała i zdecydowała się na radykalne kroki. Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia o swoim ślubie: "Ludzie już nas rozwiedli"

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Tomasz przechodzą poważny kryzys

Tak niezręcznej w sytuacji w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" chyba jeszcze nie było. Konkretnie chodzi o zachowanie Tomasza, który zdecydował się ostatnio poruszyć temat wyglądu swojej żony. Jego bardzo nietaktowne słowa, które skierował do Julii, odbiły się szerokim echem w sieci. Dla fanów show było to wręcz szokujące, że Tomasz bez ogródek mówił żonie o nadwadze, proponował jej przejście na dietę i mówił, że w Julia nie jest w jego typie.

Piotr Mosak starał się wytłumaczyć Tomaszowi, że nie powinien mówić do żony w ten sposób i poprosił go, aby przestał skupiać się tylko i wyłącznie na jej wyglądzie. Ale niestety, jego rady nie poskutkowały, bo jak mogliśmy zobaczyć w ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Tomasz od razu po wyjściu eksperta wrócił do tego tematu i zasypał Julię komentarzami odnośnie jej figury.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl

Tomasz wrócił między innymi do tematu zdjęć Julii sprzed pięciu lat, na których jego zdaniem wyglądała lepiej. Zaczął się także zastanawiać, jak "trafnie nazwać" sylwetkę żony - kształtna, a może kobieca? Ponownie pojawiły się jakieś jego wewnętrzne obawy na temat tego, jak wygląda jego żona. Choć Julia starała się z tego śmiać, to jednak w późniejszym wyznaniu przed kamerami nie potrafiła ukryć, że słowa Tomasza ją zabolały.

- Być tutaj i się zastanawiać, jak on na mnie patrzy, czy może gdzieś tam jakąś fałdkę mi zauważy, bo to też wyszły na wierzch moje kompleksy. [...] On do tego ma dystans, ja powinnam zdrowiej się odżywiać, mniej jeść, to może wtedy mu się spodobam. Tak to odebrałam - mówiła.

- No tak sobie myślę, że no nie, no ty nie jesteś przecież za gruba, tak przepraszam, że Ci tak mówię, ale tak myślałem - plątał się z kolei w swoich słowach Tomasz.

Ślub od pierwszego wejrzenia Julia i Tomasz
Mat. prasowe/Screen ze Ślub od pierwszego wejrzenia

Nawet Piotr Mosak wyczuł, że Tomasz może znów zacząć krępującą rozmowę z żoną i postanowił szybko wrócić do małżonków.

- Tak szedłem, szedłem i pomyślałem. "Kurde, przecież on jej zaraz zacznie gadać o wyglądzie" - stwierdził ekspert programu.

Ekspert "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaapelował, aby Julia i Tomasz przez najbliższe trzy tygodnie w ogóle nie poruszali tematu wyglądu. Ale niestety wszystko wskazuje na to, że cała ta sprawa mocno wpłynęła na relację tej dwójki, a w Julii w końcu coś pękło...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia zdradza kulisy przygotowań do ślubu! "Miłość od pierwszego wejrzenia"

Załamany Tomasz przyznał, że jego żona po kolejnej rozmowie wyszła z domu i wygląda na to, że już do niego nie wróciła.

- Po wyjściu Piotra jeszcze porozmawialiśmy. Po tej rozmowie Julka powiedziała, że musi się przewietrzyć, musi chwilę pospacerować, gdzieś tam się zgadała z koleżanką. Wyszła... no i jesteśmy tutaj. Nie kłóciliśmy się, nie było jakichś krzyków, z resztą ja tak nigdy nie dyskutuję. Normalna życiowa rozmowa. [...]  No Julka powiedziała, że bardzo ją to negatywnie zaskoczyło to moje wyznanie. Właśnie, że jak coś mi nie pasuje, to powinienem się odezwać. [...] Starałem jej się wytłumaczyć, że też jestem tylko człowiekiem, który popełnia błędy i trafiłem gdzieś tam w czuły punkt, bo to też tak kurde... często mi się zdarza. No i dlatego wolałem to przy Piotrze powiedzieć. - mówił załamany Tomasz.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl

Nie da się nie zauważyć, że Tomasz ma straszny mętlik w głowie. Mimo wszystko choć nie jest mu łatwo, to jednak wie, że chce ratować związek z Julią. Tylko czy dziewczyna da mu na to szansę? Tego z pewnością dowiemy się w kolejnym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zachowanie Tomasza mocno oburzyło fanów! W sieci prawdziwa burza
"Tomasz do Top Model, tam Ci pokażą lustro" - piszą fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jednocześnie mocno wspierają Julkę! Takich emocji po odcinku jeszcze nie było!

Miniony odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywołał prawdziwą burzę wśród fanów show. A wszystko przez nietaktowne zachowanie Tomasza, który bez ogródek mówił żonie swoje uwagi na temat... jej wyglądu! Co więcej, gdy Julia zapytała się go, czy jeśli schudnie, to ich relacja się poprawi, on szczerze odpowiedział, że tak.  Julia w całej sytuacji zachowała pełne opanowanie i tolerancję, a fani bardzo ją za to podziwiają. Jednocześnie nie szczędzą Tomaszowi krytycznych komentarzy. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znów uderza w Julię. Fani: "Ogromny nietakt z jego strony" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani krytykują postawę Tomasza! Relacja Tomasza i Julii z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeżywała wiele wzlotów i upadków. W końcu nadszedł czas, aby poprosić o pomoc eksperta. Piotr Mosak przyjechał do małżonków, aby rozwiązać problem ich komunikacji w związku, ale niestety, ta wizyta raczej nie przebiegła po myśli eksperta. A wszystko przez to, że Tomasz szybko zaczął mówić, co mu przeszkadza w Julii. Jak się okazało, chłopak ciągle przeżywał, że jego poprzednie partnerki były w jego oczach szczupłe, a Julia w jego opinii ma nadprogramowe kilogramy.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia chce bliskości z Pawłem?! "Jakby trochę spróbował..." Tomasz mówił, że towarzyszy mu lęk związany z tym, że "Julka nie jest w jego typie wyglądu" . Ponadto stwierdził, że gdy widział zdjęcia żony sprzed pięciu lat, to ta jego zdaniem wyglądała lepiej. Najgorszy jednak okazał się dialog na temat... nadwagi.  - To nie chodzi, że ja lubię drobne, że one muszą być...

Tomasz przeżywa łzy Julii w Ślubie od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znowu pogrążył Julię: "Poczułam się upokorzona, oceniona"
Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na dobre zaprzepaścił związek z Julią?! "Człowieku, masz 32 lata, to nie jest koncert życzeń!"

Pierwsza rozmowa z ekspertem niestety nie pomogła w ratowaniu związku Tomasza i Julii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po wyjściu Piotra Mosaka, Tomasz ponownie podjął temat wyglądu żony i tego, jakim to jest problemem w kwestii budowania ich relacji. Julia wybiegła od Tomasza z płaczem i wróciła do rodzinnego miasta:  Poczułam się upokorzona, rozczarowana i nie chciałam tam zostać. Czułam się niekomfortowo i źle. I przy Tomku i w tym mieszkaniu. Poczułam się oceniona i nieakceptowana. Tomasz próbował ratować relację z Julią. Jednak jego próby tylko zaogniały sytuację, ponieważ nie potrafił w poprawny sposób wyrazić tego, co czuje i jak widzi dalszą relację z żoną.  Znowu zacząłem się tłumaczyć i sfrustrowałem ją tym swoim gadaniem Potrzebna była kolejna mediacja małżeńska eksperta. Piotr Mosak był załamany tym co, powiedział mu Tomek. Czy uda się jeszcze uratować relację Tomasza i Julii?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia nie wybaczy Tomaszowi? "Poczułam się upokorzona, rozczarowana" Zachowanie Tomasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od kilku tygodni bulwersuje widzów programu. Po tym, jak zasugerował programowej żonie, że oczekuje od niej schudnięcia , fani nie zostawili na nim suchej nitki . Szokująca postawa Tomasza, nawet po interwencji eksperta, dotknęła również Julię, która poczuła się oceniona i nie mogła pohamować łez i  wyszła z mieszkania męża.  Julia postanowiła wyjechać z mieszkania Tomka i wrócić do rodzinnego Ciechanowa po tym jak nie potrafił odpuścić tematu jej wyglądu. Uczestniczka wyznała, że po wyjściu eksperta pomiędzy nią a Tomaszem wywiązała się nieprzyjemna dyskusja.  Kurczę człowieku, masz 32 lata, zgłaszasz się do takiego programu, gdzie wiesz, że...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz oczekuje od Julii schudnięcia?! Szokujący dialog w programie
Rozmowa Julii i Tomasza w obecności eksperta "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie potoczyła się najlepiej. Wszystko przez bardzo niefortunne słowa, które Tomasz wypowiedział w kierunku żony!

Julia i Tomasz zdecydowali się porozmawiać z ekspertem "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z nadzieją, że to pomoże naprowadzić ich relację na dobre tory. Niestety, podczas rozmowy sprawa wymknęła się spod kontroli. A wszystko przez Tomasza, który naprawdę niefortunnie dobierał słowa w stosunku do żony. Cała sytuacja wyszła bardzo niezręcznie i nic dziwnego, że wprawiła Julię w zakłopotanie. Tomasz wytknął jej między innymi, że jeśli schudnie, to ich relacja poprawi się. Jednak to nie wszystko, co mogliśmy usłyszeć w ich zaskakującym dialogu! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znów uderza w Julię. Fani: "Ogromny nietakt z jego strony" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz chce, żeby Julia schudła? W minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wątek Julii i Tomasza był zdecydowanie najbardziej emocjonujący. Para postanowiła poprosić o pomoc eksperta programu, Piotra Mosaka. Głównie ze względu na to, aby psycholog nakierował Tomasza, w jaki sposób powinien rozmawiać z żoną i zachowywać się w relacji. Również Julia miała swoje spostrzeżenia na temat małżeństwa z Tomaszem , o których zdecydowała się opowiedzieć. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł zawstydził Kasię: "Nutka zaczerwienienia była"  Julia wyjawiła, że w małżeństwie z Tomaszem obawia się dwóch rzeczy. Pierwszą z nich jest odmienne poczucie humoru, a drugą różnica w temperamentach. Julia uważa się za osobę nieco szaloną i energiczną, zaś swojego męża za mężczyznę stonowanego i spokojnego. I o ile te obawy dziewczyny z pewnością rozmowa z ekspertem by rozwiała, o tyle dalsza część rozmowy Julii, Tomasza i Piotra Mosaka nie potoczyła się najlepiej... A wszystko zaczęło się, gdy...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner