Tomasz przeżywa łzy Julii w Ślubie od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znowu pogrążył Julię: "Poczułam się upokorzona, oceniona"

Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na dobre zaprzepaścił związek z Julią?! "Człowieku, masz 32 lata, to nie jest koncert życzeń!"

Pierwsza rozmowa z ekspertem niestety nie pomogła w ratowaniu związku Tomasza i Julii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po wyjściu Piotra Mosaka, Tomasz ponownie podjął temat wyglądu żony i tego, jakim to jest problemem w kwestii budowania ich relacji. Julia wybiegła od Tomasza z płaczem i wróciła do rodzinnego miasta: 

Poczułam się upokorzona, rozczarowana i nie chciałam tam zostać. Czułam się niekomfortowo i źle. I przy Tomku i w tym mieszkaniu. Poczułam się oceniona i nieakceptowana.

Tomasz próbował ratować relację z Julią. Jednak jego próby tylko zaogniały sytuację, ponieważ nie potrafił w poprawny sposób wyrazić tego, co czuje i jak widzi dalszą relację z żoną. 

Znowu zacząłem się tłumaczyć i sfrustrowałem ją tym swoim gadaniem

Potrzebna była kolejna mediacja małżeńska eksperta. Piotr Mosak był załamany tym co, powiedział mu Tomek. Czy uda się jeszcze uratować relację Tomasza i Julii? 

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia nie wybaczy Tomaszowi? "Poczułam się upokorzona, rozczarowana"

Zachowanie Tomasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od kilku tygodni bulwersuje widzów programu. Po tym, jak zasugerował programowej żonie, że oczekuje od niej schudnięcia, fani nie zostawili na nim suchej nitki. Szokująca postawa Tomasza, nawet po interwencji eksperta, dotknęła również Julię, która poczuła się oceniona i nie mogła pohamować łez i wyszła z mieszkania męża. 

Julia postanowiła wyjechać z mieszkania Tomka i wrócić do rodzinnego Ciechanowa po tym jak nie potrafił odpuścić tematu jej wyglądu. Uczestniczka wyznała, że po wyjściu eksperta pomiędzy nią a Tomaszem wywiązała się nieprzyjemna dyskusja. 

Kurczę człowieku, masz 32 lata, zgłaszasz się do takiego programu, gdzie wiesz, że będziesz brał ślub. Nie ma żadnej gwarancji, bo to nie jest koncert życzeń, że ty chcesz jakąś tam nie wiem, brunetkę z kręconymi włosami, filigranową i ty taką otrzymasz i po prostu bądźcie szczęśliwi. Tylko trzeba się liczyć z tym, że najprawdopodobniej to nie będzie ideał, jaki sobie tam w głowie ułożyłeś - mówiła o mężu Julia 

Uczestniczka wprost przyznała, jak poczuła się po tym, jak potraktował ją mąż: 

Poczułam się upokorzona, rozczarowana i nie chciałam tam zostać. Czułam się niekomfortowo i źle. I przy Tomku i w tym mieszkaniu. Poczułam się oceniona i nieakceptowana. Wolałam wyjść i wrócić tam gdzie czuje się bezpiecznie. Tomek nie próbował mnie wrócić. Nie padła propozycja: "Może jeszcze zostań? Może porozmawiajmy?", tylko mnie zapytał czy znieść mi torbę, ale powiedziałam, że dam sobie radę, chociaż była ciężka. 

Julia obraziła się na Tomasza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia pochwaliła się zdjęciem, a fani pytają o "imprezę rozwodową"

Tomasz jednak nie chciał być bezwzględny dla żony, jednak okazało się, że nie potrafi w poprawny sposób wyrażać swoich uczuć, a słowa, które dobiera ranią drugą stronę, chociaż nie ma takich intencji. Okazało się, że podczas próby załagodzenia sytuacji przez Tomasza, doszło do kolejnego spięcia, przez które Julia nawet rzuciła słuchawką! 

Na początku ją przeprosiłem. Powiedziałem, że mi otworzyła oczy na pewne rzeczy i chciałem jej podziękować. Potem zapytałem czy ma do tego jakiś komentarz, to tylko usłyszałem: "Co dalej?". Nie pamiętam słowo w słowo, ale moją intencją było powiedzenie..., bo ona się cały czas pyta, co tego 15-stego i tak jej mówię, bo myślałem, że chodzi o szczerość, bo mówiła mi, że czemu jakieś pewne rzeczy jej nie mówię to pomyślałem, że o to jej chodzi... Powiedziałem, że taką intencję miałem, że tego 15-stego powiem "nie", ale chciałem i nie zdążyłem, bo ona powiedziała: "To ja już wszystko usłyszałam" i się rozłączyła a ja zostałem w pół zdania, bo chciałem powiedzieć, że zaczynam się otwierać i zaczynam dostrzegać błędy i złe rzeczy w sobie i chciałem jej powiedzieć, że chciałbym jednak ją poznawać. 

Tomasz jest załamany relacjami z Julią w Ślubie od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia

Tomasz nie ukrywał, że jest załamany, że mimo swoich dobrych intencji, ponownie został źle zrozumiany. W przypadku Tomasza i Julii potrzebna była kolejna mediacja małżeńska. Julia przestawiła wówczas swoją wersję wydarzeń: 

Tomek napisał mi wiadomość rano, że chciałby porozmawiać. (...) Myślałam, że to będzie zmierzało ku temu, żeby się pogodzić. (...) Podczas wczorajszej rozmowy widać było, że jest przerażony, że jest przestraszony tym wszystkim, głos mu się trząsł, ma teraz mnóstwo emocji w sobie, może ma teraz chwilowe załamanie nerwowe nie wiem. (...) Przepraszał mnie za to, że stałam się częścią jego pomyłki, że muszę w tym uczestniczyć, że mnie krzywdzi. (...) On 15-stego maja, kiedy mamy dzień decyzji, na pewno powie, że będzie na "nie". Więc jak ja to usłyszałam to mówię: "No dobra Tomek, jeżeli ty tak stawiasz sprawę no to widzimy się 15 maja" i się rozłączyłam i na tym stanęło. 

Julia zakończy małżeństwo z Tomaszem w Ślubie od pierwszego wejrzenia?
Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia zalała się łzami przez Tomasza. To koniec?!

Z kolei Tomasz ponownie opowiedział ekspertom jak to wyglądało z jego strony. 

Padły słowa, bo po prostu ją przeprosiłem. Znowu zacząłem się tłumaczyć i sfrustrowałem ją tym swoim gadaniem. (...) Ten stan w którym byłem, całą noc nie spałem, potem cały dzień czekałem na ten telefon i mówię... No jak człowiek jak jest w nienaturalnym swoim stanie, ze stres, emocje...

Piotr Mosak był przerażony tym, co powiedział mu Tomasz i uświadomił mu dlaczego Julia zareagowała tak jednoznacznie i nie chciała dać mu szansy. Jego żona nie miała prawa zrozumieć tego, co miał na myśli, kiedy przekazywał jej swoje uczucia w tak brutalny sposób. Tomasz tłumaczył, że błędnie użył słowa "nie", przez co faktycznie Julia mogła poczuć się skrzywdzona. 

Intencję miałem taką, że było co było ale dalej trzeba budować. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tylko jedna para przetrwa po programie? Zaskakująca teoria fanów!

Ekspert doradził Tomaszowi, żeby napisał sobie na kartce, co chce powiedzieć Julii i nawet jeśli ponownie nie uda mu się tego przekazać, będzie mógł dać jej tę kartkę, aby mogła przeczytać, co próbował jej powiedzieć. Uczestnik postanowił postawić wszystko na jedną kartę i ratować swój związek z Julią, jednak czy żona da mu jeszcze jedną szansę? 

Tomasz ponownie zranił Julię w Ślubie od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz zdradził, jaką decyzję podejmie w finale! Eksperci w szoku
Tomasz ze "Ślub od pierwszego wejrzenia", próbując zakończyć napiętą atmosferę w relacji z Julią, powiedział o jedno zdanie za dużo! Zdradził, jaki będzie finał ich małżeństwa!?

Związek Julii i Tomasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przechodzi poważny kryzys, który zaczął się od komentowania przez mężczyznę wyglądu swojej żony. Już wtedy ekspert, Piotr Mosak, doradził Tomaszowi, aby nie poruszał w tak bezpośredni sposób delikatnych kwestii, bo jego intencje zostaną źle odebrane! Niestety, w ostatnim odcinku między parą doszło do kolejnego nieporozumienia, które zakończyło się wyjazdem Julii do rodzinnego Ciechanowa. Tomasz po fakcie zadzwonił i przeprosił, ale powiedział też wprost, co powie w dniu decyzji! Po jego słowach Julia rozłączyła się. To już koniec ich małżeństwa? Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wie, jaką decyzję podejmie w finale show!? Tomasz w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudza coraz większe emocje. Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy mężczyzna przyznał, że jego poprzednie partnerki były szczuplejsze i powiedział Julii wprost, że na zdjęciach sprzed kilu lat wygląda korzystniej niż obecnie. Po tej sytuacji musiał interweniować ekspert ! - Moje poprzednie dziewczyny miały inną sylwetkę, takie raczej drobne były - mówił w programie Tomasz. W ostatnim odcinku między parą wywiązała się nieprzyjemna rozmowa, a Julia poczuła się odrzucona i upokorzona i wyjechała od Tomasza.! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znowu pogrążył Julię: "Poczułam się upokorzona, oceniona" Tomasz ostatecznie chciał naprawić wszystko, choć nadal uważa, że źle przedstawił swoje intencje i Julia ich nie zrozumiała. Niestety to, co zrobił później zszokowała samego Piotra Mosaka, który nie mógł uwierzyć w to, że Tomasz powiedział Julii wprost, że  15-stego powiem "nie"! - Ona się cały czas pyta, co tego 15-stego i tak jej...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kłótnia Julii i Tomasza
Screen/player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ostra kłótnia Julii i Tomasza! "Nie wyobrażam sobie życia z taką osobą"
Tuż przed finałem "Ślubu od pierwszego wejrzenia", związek Julii i Tomasza przechodzi bardzo poważny kryzys, który dodatkowo pogłębiła mocna kłótnia małżonków! Z obydwu stron padły mocne słowa!

Wielkimi krokami zbliża się finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a u jednej z par niestety nie widać nadziei na dogadanie się. Po tym, jak Tomasz kilkukrotnie mówił Julii swoje uwagi na temat jej wyglądu, a także stwierdził, że w dniu decyzji powie "nie" temu związkowi, dziewczyna wróciła do rodzinnego domu. Nie ukrywała, że jest obrażona na męża. Jednak po mediacjach z ekspertami programu, Tomasz i Julia postanowili jeszcze raz sobie wszystko wyjaśnić - tym razem twarzą w twarz.  Ich spotkanie jednak szybko przerodziło się w mocną wymianę zdań i wygląda na to, że szanse na poprawę sytuacji w ich małżeństwie są praktycznie zerowe. O co tym razem poszło? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz zdradził, jaką decyzję podejmie w finale! Eksperci w szoku "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Tomasz pokłócili się. Padły mocne słowa! Od kilku odcinków 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jesteśmy świadkami poważnego kryzysu w związku Julii i Tomasza. Wszystko zaczęło się od momentu, gdy Tomasz zasugerował programowej żonie, że  oczekuje od niej schudnięcia . Zachowanie Tomasza, nawet po interwencji eksperta, bardzo dotknęło Julię - dziewczyna poczuła się oceniona i upokorzona . Ostatecznie Julia nie wytrzymała i wróciła do Ciechanowa. Jak się okazało, postawą Tomasza rozczarowany jest również tata Julii, który po początkowym zadowoleniu z zięcia, teraz ostro go skrytykował.  - Bardzo źle go odbieram. Zmieniłem o nim zdanie o 180 stopni, dlatego, że uważałem go za takiego solidnego, uczciwego człowieka, takie robił wrażenie. A teraz uważam, że jest nieszczery i robi dobrą minę do złej gry - powiedział tata Julii. Zobacz także: ...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": ekspert zarzuca Tomaszowi łamanie zasad programu. Co takiego zrobił?
Screen Programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": ekspert zarzuca Tomaszowi łamanie zasad programu. Co takiego zrobił?
Ekspert "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów musiał zainterweniować. Co aż tak wzburzyło Piotra Mosaka? Tomasz rzeczywiście przesadził?

Finał 6. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami, a relacja Julii i Tomasza budzi coraz więcej kontrowersji. Po burzliwej kłótni małżonków, do akcji po raz kolejny musiał wkroczyć ekspert programu. W rozmowie z Tomaszem Piotr Mosak zarzucił mężczyźnie łamanie zasad programu. Sprawdźcie, co zrobił telewizyjny mąż Julii! "Ślub od pierwszego wejrzenia": ekspert zarzuca Tomkowi łamanie zasad programu Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje zaskakiwać. Choć na początku sezonu to właśnie Kasia i Paweł, a także Julia i Tomasz byli okrzyknięci jako faworyci najnowszej odsłony matrymonialnego hitu TVN 7, to z odcinka na odcinek między tymi parami atmosfera coraz bardziej się zagęszczała. Widzowie Telewizyjnej Siódemki nie pozostawili na Kasi suchej nitki po tym, jak przyznała, że mąż nie jest dla niej atrakcyjny . Najgorszy kryzys pomiędzy małżonkami zrodził się jednak po rozmowie z ekspertem programu - Piotrem Mosakiem, który był zszokowany faktem, że  Kasia zbyt często kontaktuje się z koleżankami i z mamą . Co więcej,  potrafi wykonać nawet 20 telefonów dziennie do swojej mamy , przez co nie ma już ochoty na prowadzenie dialogów z małżonkiem. Również relacja Julii i Tomasza zaniepokoiła nie tylko widzów programu, ale też specjalistów, odpowiedzialnych za dobór partnerski hitu TVN. Ogromne emocje wzbudził przede wszystkim brak porozumienia pomięty tą dwójką, ale też uszczypliwe komentarze Tomasza, na temat wagi swojej żony . I choć Piotr Mosak już raz interweniował w tej sprawie, to w poprzednim odcinku "Ślubu o pierwszego wejrzenia" między małżonkami doszło do kolejnego spięcia. - Ja sobie nie wyobrażam życia z taką osobą, ponieważ dla mnie to jest zbyt niebezpieczne i...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner