Relacja Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzi najwięcej emocji wśród fanów show. Wielu widzów eksperymentu twierdzi, że małżeństwo tej pary nie ma prawa się udać, jednak jak wiadomo na oficjalne informacje w tym temacie będziemy musieli poczekać aż do wielkiego finału show. Zniecierpliwieni fani jednak już teraz doszukują się jakichś sygnałów, z których mogliby odczytać, jak potoczyły się losy Kasi i Pawła.

Reklama

Czy zatem pewna informacja, którą możemy przeczytać na facebookowym profilu Pawła może świadczyć o tym, że jego małżeństwo z Kasią rzeczywiście się nie udało? Sprawdźcie, o co chodzi!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Małżeństwo Kasi i Pawła nie przetrwało?

Kasia i Paweł z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaczęli swój związek naprawdę dobrze. Obydwoje byli sobą zachwyceni, a na weselu obdarowywali się czułościami i pocałunkami. Wszystko zatem wskazywało na to, że są sobie pisani! Niestety, szybko w ich relacji pojawił się kryzys wynikający głównie z zachowania Kasi, która stwierdziła, że dla niej wszystko dzieje się za szybko, a nawet powiedziała Pawłowi wprost, że ten nie pociąga jej fizycznie. Kolejnych kryzysów było więcej, dlatego wielu fanów programu jeszcze przed finałem eksperymentu stwierdziło, że ten związek nie ma prawa się udać...

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Paweł żałuje, że został połączony w parę z Kasią?

Do końca emisji 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest jeszcze trochę czasu, bo finał eksperymentu zaplanowany jest na połowę grudnia. Do tej pory nie uzyskamy zatem żadnych oficjalnych informacji na temat tego, które pary pozostały w małżeństwie i kontynuują relację po programie. Z tego też względu wielu fanów postanowiło bacznie obserwować media społecznościowe uczestników, aby doszukać się jakichś sygnałów. I wygląda na to, że pewien "dowód" widnieje na facebookowym koncie Pawła!

Instagram/_pawel_olejnik

Zobacz także: Ślub od pierwszego wejrzenia": Produkcja przez przypadek zdradziła, które pary przetrwały?! Fani: "wysypali się"

Reklama

W informacjach na temat Pawła, które są udostępnione publicznie możemy zauważyć, że uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma ustawiony status związku... "wolny", co zatem teoretycznie mogłoby oznaczać, że jego relacja z Kasią się nie udała. To oczywiście w żaden sposób niczego nie przesądza, jednak spekulacji fanów na pewno nie uspokoi! A wy, co o tym wszystkim myślicie?

Facebook/Paweł Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama