Kamila z "Rolnik szuka żony" spośród 500 nadesłanych listów, wybrała trzech faworytów, którzy pojadą z nią do domu. Już we wczorajszym odcinku przyznała, że dwóch z nich ma u niej największe szanse. Dziś jednak postanowiła odnieść się do swoich wyborów i zdradziła, co myśli o swojej decyzji. Czy żałuje, że nie dała szansy komuś innemu? Zobaczcie, co napisała piękna Kamila.

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Wszystkie pary z 8. edycji są już znane?! Internauci nie mają wątpliwości

Kamila z "Rolnik szuka żony" o kandydatach, których zaprosiła do domu

Kamila z 8. edycji "Rolnik szuka żony" ustaliła nowy rekord w ilości nadesłanych listów. O serce pięknej właścicielki fabryki pieczarek postanowiło starać się aż 500 kandydatów. Rolniczka do drugiego etapu musiała zaprosić tylko pięciu panów. Wybrała wówczas Jana, Adama, Pawła, Tomasza oraz Mateusza. Jak przyznała, wybór tej grupy nie sprawił jej trudności:

Dokonałam wyboru. Decyzję odnośnie pięciu mężczyzn podjęłam szybko ale nad wyborem trójki musiałam się zastanowić i przemyśleć. To nie była łatwa decyzja - napisała na Instagramie

mat. prasowe

Ostatecznie musiała jednak podziękować dwóm panom. Szansę jej bliższego poznania i zaproszenie do domu rolniczki otrzymali: Jan, Tomasz oraz Adam. Kamila przyznała, że Jan i Tomasz mają u niej duże szanse. Szczególnie Tomasz, który zaimponował Kamili faktem, że zainteresował się tym, czym zajmuje się na co dzień. A co z Adamem?

Jest też niepewność ale chcę dać szansę Adamowi - mówiła w odcinku.

Kamila we wpisie na Instagramie podziękowała również Marcie Manowskiej, na której wsparcie mogła liczyć podczas kręcenia "Rolnik szuka żony":

Zobacz także

Mądrzy ludzie mają swoją sieć wsparcia i za to po prostu DZIĘKUJĘ kochanej @martamanowska

Myślicie, że wśród tych trzech kandydatów jest ten jedyny, który zdobył serce Kamili?

Mat. prasowe

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Fani o dziewczynach Kamila: "Znalazł perfekcyjną Małgosię Rozenek"

Kamila w "Rolnik szuka żony" cieszy się olbrzymią popularnością wśród kandydatów. Piękna uczestniczka 8. sezonu miłosnego programu TVP może również liczyć na wsparcie gwiazd innych znanych show.

Super odcinek, gratuluję tylu listów ???? - napisał jej niedawno Marcin z 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Reklama

Czy Kamila dokonała właściwych wyborów i znajdzie tego jedynego? Trzymamy kciuki!

Mieszko Piętka/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama