Rolnik szuka żony 4
Facebook Rolnik szuka żony
1/11
Rolnik szuka żony 4
Facebook Rolnik szuka żony

Za nami pilotażowy odcinek programu "Rolnik szuka żony 4"! Poznaliśmy 10 kandydatów - 8 rolników i 2 rolniczki, którzy marzą o miłości. Jednak do programu finalnie przejdzie tylko 5 osób, które dostaną najwięcej listów od widzów! Do kiedy upływa termin nadsyłania do nich listów? Jeszcze dwa tygodnie bo listy do poszczególnych rolników i rolniczek można słać do 14 maja 2017 roku!

Dlatego kto się jeszcze nie zdecydował to długopisy w dłoń!

Kto ma największe szanse? Oceńcie sami!  Mamy dla Was zdjęcia wszystkich kandydatów (Małgorzata, Piotr, Zbigniew, Mikołaj, Marek, Wiesława, Adam, Robert, Karol, Sebastian) i krótki opis, czym się zajmują i jakich osób szukają. Znajdziecie również informacje, jak napisać do uczestników.

Zobacz: Których rolników i rolniczki zobaczymy jesienią w 4. edycji "Rolnik szuka żony"? Głosuj w PLEBISCYCIE

Każda z zainteresowanych rolnikami osób może wysłać tylko jeden list. Za pomocą specjalnego formularza, który będzie zamieszczony na stronie programu lub drogą tradycyjną na adres: skr. pocztowa 767, 02-741 Warszawa, UP 121.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie na stronie: www.rolnikszukazony.tvp.pl

Kim są kandydaci w trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony 4"? Zobaczcie zdjęcia wszystkich rolników i rolniczek z programu TVP 1 W NASZEJ GALERII!

2/11
Uczestnicy Rolnik szuka żony 4

Robert, 28 lat, woj. warmińsko-mazurskie

Ten młody, 28 letni Mazur jest rolnikiem, jak i sołtysem. Zdobycie tej funkcji Robert uważa za swój największy (jak dotąd) życiowy sukces, ponieważ oznacza uznanie ze strony ludzi. Mieszka wraz z rodzicami, bratem oraz babcią i wspólnie pracują w rodzinnym gospodarstwie. Jak twierdzi, praca to daje mu dużo satysfakcji, bo nikomu nie podlega i sam sobie jest szefem. W wolnych chwilach zajmuje się wędkarstwem. Lubi też jeździć konno.
Jest mężczyzną przedsiębiorczym, pracowitym i bardzo komunikatywnym. Jednak ta otwartość nie ułatwiła jego życia uczuciowego, gdyż jak dotąd zakochiwał się nieczęsto i w niewłaściwych osobach.

Marzy o partnerce wesołej, uczciwej oraz otwartej, takiej, z którą mógłby dzielić trudy i radości wiejskiego życia, a w przyszłości stworzyć rodzinę. Co ważne nie ma, nic przeciwko kobietom „z przeszłością”.

W swoim wyborze Robert kierować się będzie charakterem kandydatki, chociaż uczciwie przyznaje, że jej wygląd nie jest tak zupełnie bez znaczenia. Ze szczególnym uwzględnieniem uśmiechu.

3/11
Uczestnicy Rolnik szuka żony 4

Wiesława, 62 lata, woj. podkarpackie

Wiesława ma 62 lata i jest rodowitą Pomorzanką, która całe swoje dorosłe życie związała z Bieszczadami. Tu poznała swojego męża, tu wychowała swoich dwóch synów, tu prowadzi też swoje gospodarstwo agroturystyczne, hoduje kury, uprawia kwiaty, zioła i warzywa, myśli też o wykopaniu stawu. Jest osobą bardzo kontaktową, ma wielu przyjaciół, uwielbia też dalekie spacery.

Wiesława nie zakochuje się łatwo. Pomimo, że jest sama już dłuższy czas, nigdy nie szukała nikogo na siłę. Chciałaby poznać mężczyznę, z którym mogłaby dzielić życie, kogoś, kto wsparłby ją w codziennych obowiązkach, kogoś, kto po prostu będzie dla niej dobry. Uważa, że najważniejszy będzie jego charakter, a nie wygląd. Dodaje też, że ze względu na wspólne doświadczenia, łatwiej będzie jej znaleźć wspólny język z wdowcem.

4/11
Uczestnicy Rolnik szuka żony 4

Piotr, 38 lat, woj. mazowieckie

38-letni kawaler z Mazowsza, którego pierwszym marzeniem była służba w Wojsku Polskim. Pomimo kilku prób marzenia tego nie udało mu się zrealizować. Piotr zaczął więc szukać swojego miejsca na świecie. Przez jakiś czas mieszkał w Niemczech, potem w Szwecji, by ostatecznie odnaleźć szczęście w prowadzeniu rodzinnego gospodarstwa. Nie porzucił jednak swoich innych pasji jak, np. kolekcjonowanie militariów z okresu pierwszej wojny światowej.

Do pełni szczęścia brakuje mu tylko drugiej połowy. Dotychczasowe poszukiwania nie zakończyły się sukcesem, tym bardziej, że Piotr nie wyobraża sobie, porzucenia gospodarstwo. Większość jego dotychczasowych związków była więc – siłą rzeczy – związkami na odległość.
Ma nadzieję, że udział w programie pozwoli mu znaleźć kogoś na całe życie.

 

5/11
Uczestnicy Rolnik szuka żony 4

Sebastian, 31 lat, woj. kujawsko-pomorskie
Sebastian urodził się 1 kwietnia 1986 roku, czyli dokładnie w prima aprilis – może dlatego właśnie jest niepoprawnym optymistą. Pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie wraz z rodzicami prowadzi kilkudziesięciohektarowe gospodarstwo.

W wolnych chwilach sprzedaje maszyny rolnicze, majsterkuje i pracuje w swoim ogrodzie. Jedyne czego brakuje mu do szczęścia to miłość. Mężczyzna szuka jej nieugięcie, ale na razie bez większego powodzenia. Mimo to, nie traci nadziei.
Szuka kobiety niższej od siebie (ma 183 centymetry wzrostu), najchętniej blondynki (choć nie będzie się upierał), takiej, do której mógłby mówić wierszem, wysyłać jej kwiaty, zabrać na romantyczną randkę, a także zaprosić na własnoręcznie przyrządzoną kolację. Nie ukrywa też, że choć dokonując pierwszego wyboru będzie się kierował wyglądem, to ostatecznie zdecyduje charakter kandydatki.

6/11
Uczestnicy Rolnik szuka żony 4

Adam, 30 lat, woj. opolskie

Adam ma 30 lat i jest osobą z natury spokojną, skrytą, nie brakuje mu jednak ciekawości świata. Urodził i wychował się na gospodarstwie, z nim też wiąże całą swoją przyszłość, a praca na roli – zwłaszcza kiedy już widać jej efekty – daje mu dużo satysfakcji. Podobnie jak „grzebanie” w samochodach i stolarstwo: oba zajęcia uprawia hobbystycznie. Ponadto jest osobą stałą uczuciach i jak się zakocha, to już na zabój. Adam nie wyobraża sobie opuszczenia gospodarstwa, co w jego poprzednich związkach okazywało się przeszkodą nie do pokonania.
Zgłaszając się do programu mężczyzna liczy na znalezienie zdecydowanej kobiety, która wie, czego chce i która byłaby z nim na dobre i na złe. Wygląd jest tutaj sprawą drugorzędną (choć – rzecz jasna – nie pozbawioną znaczenia), ale nie chciałby, aby jego partnerka była od niego wyższa (a ma 176 cm), wysoko ceni sobie też iskierki w oczach

7/11
Uczestnicy Rolnik szuka żony 4

Małgorzata, 27 lat, woj. podlaskie

Małgorzata ma 27 lat i 170 centymetrów wzrostu. Jest absolwentką warszawskiego SGGW i właścicielką kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa na Podlasiu.

Prowadzi również dwa fanpage poświęcone swoim dwóm pasjom: rolnictwu i gotowaniu. Jest osobą bardzo kreatywną i zorganizowaną, chętnie udzielającą się publicznie. Odbyła staż w Urzędzie Gminy, kandydowała też do rady powiatu.

Lubi tańczyć, jest utalentowaną fotografką (fotografuje m.in. swoje potrawy), a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i biega. Tak zapracowanej osobie trudno znaleźć czas ma poszukiwanie życiowego partnera. Ma nadzieję, że uda się jej go znaleźć w programie.
Małgorzata zapewnia, że nie stanowią dla niej problemu „kawalerowie z odzysku”, nie przeszkadza jej też nieduża różnica wieku. Czeka na listy od mężczyzn stanowczych, uśmiechniętych, skromnych (ale pewnych siebie), otwartych, z pasją i własnymi zainteresowaniami. Dobrze też, żeby byli brunetami o wzroście mnie więcej 180 centymetrów, choć nie jest to warunek konieczny.

8/11
Uczestnicy Rolnik szuka żony 4

Marek, 28 lat, woj. śląskie

28 letni Marek podobnie jak wielu Ślązaków dzieli swój czas pomiędzy pracę w kopalni (jest sztygarem) i prowadzenie 50-hektarowego, wysoce zmechanizowanego gospodarstwa. Wolny czas spędza na słuchaniu muzyki, lubi też podróżować.

Jest jednym z czworga rodzeństwa, a jego trzej bracia założyli już rodziny i poszli na swoje. On wciąż jeszcze mieszka z rodzicami, choć czeka na niego nowy, własny, dom. Jak na razie stoi pusty.

Kobieta, z którą chciałby się do niego wprowadzić powinna być miła, uśmiechnięta i poważnie myśląca o założeniu rodziny. Marek twierdzi też, że jeśli będzie miała w sobie „to coś”, to nie ważny będzie jej wygląd. Nie przeszkadzają mu też kobiety „z przeszłością”

9/11
Uczestnicy Rolnik szuka żony 4

Zbigniew, 42 lata, woj. warmińsko-mazurskie

Zbigniew ma 42 lata. Z zamiłowania i zawodu jest rolnikiem. Samodzielnie gospodaruje na 70 hektarach, pasjonuje się nowinkami technicznymi związanymi z mechanizacją rolnictwa, a praca na roli daje mu szczęście, radość i poczucie spełnienia.

Zbigniew jest człowiekiem bardzo spokojnym i nieśmiałym, ma duszę romantyka. Kilkanaście lat temu, w wyniku wypadku przy pracy stracił dłoń, ale jak sam mówi, „oprócz butów wiązania, robi wszystko”.

Jak dotąd nie miał szczęścia w miłości, a udział w programie ma mu pomóc w znalezieniu partnerki na całe życie, którą mógłby zaprowadzić przed ołtarz.

Mężczyzna chciałby poznać kobietę rozważną, wiedzącą czego chce od życia. Nie oczekuje od niej pomocy w pracach gospodarskich, choć, jak przyznaje, doceniłby pomoc w pracy papierkowej i przy rachunkach.

10/11
Uczestnicy Rolnik szuka żony 4

Karol, 33 lat, woj. lubelskie

Karol ma 33 lata, wykształcenie wyższe, 183 cm wzrostu i nietuzinkowy talent – dekoruje kwiatami sale na śluby, chrzciny i inne ważne uroczystości, a także tworzy niezwykłe kompozycje, bukiety i wiązanki.

Choć od zawsze był związany z rolnictwem, nieobce są mu inne zajęcia – pracował w agencji reklamowej oraz Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Koordynował także pracę dwóch salonów telefonii komórkowej, zbierał truskawki i zakładał ogrody w Niemczech. Spędził też 6 miesięcy w Norwegii. Dodatkowo kandydował do Izb Rolniczych.

Wraz z rodzicami pracuje na swoim kilkudziesięciohektarowym gospodarstwie na Lubelszczyźnie, gdzie oprócz klasycznych upraw – takich jak pszenica, kukurydza czy soja – uprawia również truskawki i maliny.
Pomimo, że z natury jest człowiekiem romantycznym, nie zdarzyło się mu tak naprawdę zakochać. Po prostu nie spotkał jeszcze właściwej osoby i ma nadzieję, że program pozwoli mu to zmienić. Poszukuje kobiety ambitnej, spokojnej i otwartej na świat. Osoby rodzinnej, choć niepozbawionej nutki szaleństwa - takiej, która bez reszty podbije jego kawalerskie serce. Dobrze by było też, gdyby była trochę niższą od niego, szczupłą brunetką.

11/11
Uczestnicy Rolnik szuka żony 4

Mikołaj, 72 lata, woj. podlaskie

Mikołaj – choć na to nie wygląda – ma 72 lata. Z wykształcenia jest inżynierem chemikiem po Politechnice Warszawskiej (skończył także enologię na Uniwersytecie Jagiellońskim), z zawodu jest rolnikiem, a z zamiłowania winiarzem.

W swoim ekologicznym gospodarstwie uprawia ponad 30 odmian winogron i wytwarza wiele gatunków win, w tym kilka nagrodzonych medalami na ogólnopolskich wystawach enologicznych. Oprócz tego Mikołaj słynie z wyrobu doskonałych wędlin.
Jest stały w uczuciach. 42 lata spędził w szczęśliwym związku ze swoją żoną. Po jej śmierci poświęcił wiele wysiłku by zintegrować rodzinę. Z sukcesem.
Teraz czuje, że nadszedł czas na nowy związek. Poszukuje kobiety szczupłej, wrażliwej, ale pogodnej i nie pozbawionej temperamentu. Chciałby, aby była osobą inteligentną i solidną, z którą wspólnie mógłby korzystać z uroków winiarskiej piwniczki.

Więcej na temat Rolnik szuka żony