Mali giganci nowi trenerzy

Kolejny nowy trener w 3. edycji show "Mali Giganci" to... bardzo znany nauczyciel WF

Mali giganci nowi trenerzy

W trzeciej edycji show "Mali Giganci" duże zmiany i nowe twarze. Wiemy już, że trenarami będa Roma Gąsiorowska, Paulina Krupińska, Jarosław Bieniuk i... Rafał Brzozowski. Wokalista bardzo cieszy się z nowego wyzwania w nowym roku!

 

Rafał Brzozowski trenerem w "Mali Giganci"

Jeśli chodzi o prace z dziećmi to na pewno będę chciał wykorzystać umiejętności pedagogiczne nabyte podczas studiów. Jako dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego jestem ciekaw jak mi ułoży mi się współpraca z najmłodszymi w programie. Często prowadzę zajęcia sportowe z dzieciakami. Wiem też, że muzyka daje im wiele radości. W programie chciałbym nauczyć młodych uczestników radości ze śpiewania i występowania przed publicznością i kamerami. Nauczyć ich walczyć ze stresem a przy tym znakomicie się bawić. Myślę ze będzie to dla mnie spore wyzwanie, ale podchodzę do tego z wielkim entuzjazmem i już nie mogę się doczekać - mowi Party.pl Rafał Brzozowski

W fotelu jurorów w prograie "Mali Giganci" zobaczymy Kubę Wojewódzkiego, Agnieszkę Chylińską i Sonię Bohosiewicz, która zastąpi Kasię Bujakiewicz. 

Każdy z trenerów w programie ma pod opieką grupkę zdolnych dzieci, które wybierają i szkolą do występów przed jurorami oraz publicznością. Rafał będzie wybierał te utalentowane sportwo i muzycznie. Jak udało nam się ustalić, zostały jeszcze dwa nazwiska nowych trenerów w show. Kto nimi będzie, dowiecie się już w pniedziałek!

 

Zobacz także: Azja Express, Mali Giganci, Agent - Paulina Krupińska pojawi się w popularnym show TVN! Którym?

 

Rafał Brzozowski pierwzy raz weźmie udział w dziecięcym show.

Rafał Brzozowski

Sonia Bohosiewicz była w 2. edycji programu "Mali Giganci" trenerką, a teraz została jurorką w programie.

Sonia Bohosiewicz w czarnej sukni z kolorowymi frędzlami w czerwonych butach
ons.pl

 

Paulina Krupińska prowadzi w TVN Style porogam o dzieciach teraz będzie skolić je do występów przed publicznością w telewizji.

Paulina Krupińska na imprezie mikołajkowej w hotelu Brant
East News

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08