Rywalizacja o serce Jacka Jelonka w pierwszej polskiej edycji "Prince Charming" (emisja w player.pl oraz stacji TTV) nabiera rumieńców. Tytułowy książę we wcześniejszym odcinku zdecydował pocałować się Marka, co wywołało niemałe zamieszanie wśród pozostałych chłopaków. Teraz Jacek pocałunkiem obdarował również... Oliwera, czym spowodował niezły zamęt! Czy to teraz Kubiak jest faworytem Jelonka?

Reklama

Zobacz także: "Prince Charming": Pierwszy pocałunek w show! Jacek Jelonek ma już faworyta?

Kolejny pocałunek w "Prince Charming"!

Najbardziej emocjonującym momentem w "Prince Charming" jest "ceremonia krawatów" podczas której Jacek Jelonek decyduje, z którymi chłopakami chce dalej kontynuować znajomość, a których odsyła do domu. Podczas tej z 9. odcinka wydarzyło się coś, co wzbudziło większe emocje, niż pożegnanie kolejnego chłopaka. Jacek, rozmawiając z Oliwerem, pytał go, jakie ma odczucia po tym, że pocałował Marka! Wcześniej to właśnie Kubiak był faworytem i do końca nie wierzył, że było to coś więcej niż pocałunek w policzek:

Czułem smutek. U mnie zazdrość pojawia się w momentach, kiedy chciałbym z kimś spędzić więcej czasu, ale nie mam takiej okazji. Plus, no, całus w policzek był taką wisienką na torcie.

Wtedy Jacek powiedział:

To nie było w policzek

Mat. prasowe

Oliwer był wyraźnie zaskoczony, ale i zasmucony słowami Jacka! Czy uzmysłowił sobie, że to właśnie Marek jest faworytem? Kiedy Jelonek zauważył smutną miną Oliwera, również go... pocałował!

Zobacz także
mat. prasowe/TTV

Chłopak był pod wielkim wrażeniem gestu Jacka! Po pocałunku powiedział tylko:

Lubimy walczyć, ostro walczyć, ale noży jeszcze nie wyjęliśmy i mam nadzieję, że tak będzie do samego końca. Całus dał mi motywację do gry!

Zobacz także: "Prince Charming": Jacek Jelonek odsłania kulisy wyczekiwanego show! "Nie chciałbym, żeby ten program..."

mat. prasowe/TTV

Pozostali uczestnicy nie byli zadowoleni! Zwłaszcza Marek:

To nie była zazdrość, poczułem się smutno i niefajnie, niefajne uczucie - mówił otwarcie chłopak.

Wojtek również zauważył, że atmosfera w show robi się coraz bardziej napięta:

Biję się paru facetów o tego księcia jedynego, więc ta atmosfera nie jest za ciekawa, bo walczymy razem o jedną osobę, więc ciężko - przekonywał.

Jak myślicie, kogo ostatecznie wybierze Jacek?

mat. prasowe/TTV
Reklama

Czy będzie to Oliwer? Finał "Prince Charming" w TTV oraz w serwisie Player.pl, we wtorek, 7 grudnia 2021 roku!

mat. prasowe/TTV
Reklama
Reklama
Reklama