Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański odpadli z programu "Azja Express". Pascal i jego kolega pożegnali się z show w półfinale, tuż przed ostatnim etapem wyścigu. Ich odpadnięcie jest sporym zaskoczeniem! To właśnie Pascal i Paweł przez wielu byli typowani na faworytów. Jak wspominają swój udział w "Azji Express"? Okazuje się, że nie zawsze było łatwo.

 

Zobacz też: Znamy finalistów "Azja Express". Tuż przed finałem odpadł faworyt! Kto? Zapis RELACJI NA ŻYWO

Ciężka była pogoda, temperatura, wilgoć i te emocje. Bo najważniejsze było, że nie przyjechać na miejsce jako ostatni. Jak przyjedziemy ostatni, to odpadamy. Zawsze była ta presja, w którym miejscu jesteśmy. Kto jest przed nami, kto jest za nami - powiedział Pascal Brodnicki.

Okazuje się, że obaj panowie w czasie nagrywania "Azji Express" sporo stracili na wadze. Pascal Brodnicki schudł aż 7 kilogramów, a jego kolega Paweł - 6 kilogramów. Mimo trudów wyprawy, Pascal i Paweł po odpadnięciu z wyścigu kontynuowali podróż po Azji już na własną rękę! Musiało im się podobać. ;) Nie bez powodu Pascal Brodnicki zdradził, że chętnie jeszcze raz wziąłby udział w show!

 

Polecamy: Dieta odchudzająca – jadłospis oparty o pożywne, smaczne i dietetyczne śniadania

 

Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański odpadli w półfinale programu "Azja Express".

Paweł Dobrzański z Azja Express na salonach

Pascal zdradził jednak, że chętnie wziąłby udział w show jeszcze raz!

Pascal Brodnicki

 

Więcej na temat Pascal Brodnicki Azja Express