Jak podają wirtualnemedia.pl Katarzyna Skrzynecka wraca do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i to jako... uczestniczka! W nadchodzącej, 20. edycji show Polsatu zobaczymy najlepszych z najlepszych, czyli gwiazdy, które zajmowały najwyższe miejsca w poprzednich seriach. Jedną z nich będzie właśnie Kasia! Poznajcie szczegóły.

Reklama

Katarzyna Skrzynecka jako uczestniczka w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

O 20., jubileuszowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w Polsacie już jest głośno! Tym razem w show zobaczymy ośmiu uczestników, którzy w poprzednich edycjach programu zajmowali najwyższe miejsca. Portal wirtualnemedia.pl potwierdził, że jednym z nich będzie Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni pierwszej serii "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Od drugiej edycji (aż do siedemnastej) aktorka była jurorką programu - w 18. edycji Polsat rozstał się z gwiazdą, co rozjuszyło wiernych widzów programu. Solidarnie ze Skrzynecką z programem pożegnał się również Piotr Gąsowski.

Katarzyna Skrzynecka jako zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Tomasz Zukowski 2014

Co ciekawe, już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że do programu powróci również sam Piotr Gąsowski. Nie wiadomo jednak w jakiej roli - czy prowadzącego czy... jurorka. Oficjalnie bowiem z tą rolą pożegnał się niedawno Paweł Domagała. W komisji na pewno zasiądą za to Małgorzata Walewska oraz Robert Janowski.

Fot. Michal Wargin / East News Warszawa, 2016.02.08 Gala wreczenia Nagrod sw. Kamila n/z: Piotr Gasowski Katarzyna Skrzynecka
Michal WARGIN/East News

Katarzyna Skrzynecka wygrała pierwszą, historyczną edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a do historii show przeszły występy, w których wcielała się w rolę m.in. Shakiry, Tatiany Okupnik, Tiny Turner, Pink czy Madonny. Jako jedyna w historii w finale programu wcieliła się w... dwóch artystów jednocześnie - Andreę Bocelliego i Sarah Brightman. Zobaczcie poniżej!

Reklama

Zobacz także: Córka Katarzyny Skrzyneckiej skończyła 12 lat. "Piękna, podobna do mamy"

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama