Uczestnikom "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zawsze udaje się znaleźć miłość w programie. Tak było w przypadku Marty, której małżeństwo nie przetrwało. Kobieta zyskała jednak na popularności i z chęcią opowiada o swoim życiu na Instagramie. Ostatnio zaskoczyła nawet zdjęciem w nowej odsłonie — takie jej jeszcze nie widzieliśmy.

Reklama

Marta ze "Ślubu" przeszła ogromną metamorfozę

Marta wzięła udział w 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ale niestety ekspertom nie udało się znaleźć dla niej odpowiedniego męża. Razem ze swoim programowym partnerem uczestniczka show czeka na rozwód i oboje nie utrzymują ze sobą kontaktu. Marta jednak pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie, gdzie chętnie organizuje Q&A. Ostatnio Marta ze "Ślubu" podzieliła się swoim szczęściem i opowiedziała o swojej randce. Teraz ponownie zaskoczyła, tym razem zdjęciem z dawnych lat.

Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zmieniła wygląd
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła wrócić wspomnieniami do przeszłości i opublikowała na swoim InstaStories stare zdjęcie. Uczestniczka show ma na nim zaledwie 18-lat i trzeba przyznać, że bardzo się zmieniła. Po krótkich i ciemnych włosach i grzywce nie widać ani śladu.

18-lat
— napisała Marta.
Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @martapodbiol1

Ostatnio Marta ze "Ślubie" opowiedziała o zmianach, które pojawiły się w jej życiu. W szczególności podkreśliła, że chodzi o kwestie zawodowe. Uczestniczka show skupia się obecnie na pracy i wychowywaniu swojego synka Rysia.

Reklama

Zobacz także: Laura i Karol ze "Ślubu" ogłosili wspaniałe wieści! Przed nimi wyjątkowy czas

Zobacz także
Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia
Marta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @martapodbiol1
Reklama
Reklama
Reklama