Macademian Girl u Kuby Wojewódzkiego

Macademian Girl o wizycie u Wojewódzkiego: "Kuba docenia moją pracę. Brał mnie pod włos!"

Macademian Girl u Kuby Wojewódzkiego

Macdemian Girl pojawi się we wtorek u Kuby Wojewódzkiego! My postanowiliśmy zapytać blogerkę, czy miała obawy w związku z wizytą na planie show "Króla TVN". Okazuje się, że kontrowersyjny dziennikarz potraktował ją zupełnie tak, jak tego oczekiwała.

Macademian Girl u Kuby Wojewódzkiego

Kuba już wcześniej zapraszał Tamarę do programu. Gwiazda nie była jednak na to gotowa. Teraz jest pewna, że to co robi, ma sens, dlatego też zgodziła się na udział w show:

Czy miałam jakieś oczekiwania, obawy? W takich sytuacjach zawsze odczuwa się trochę stresu, ale jestem pewna tego, co robię. Poszłam tam z myślą, żeby podejść do rozmowy z dowcipem i na luzie. Oglądam program Kuby i wiem, że jeżeli gość jest pewny tego co mówi, rozmowa jest ciekawa. Brał mnie pod włos, ale nie dałam się! Kuba zapraszał mnie już wcześniej, ale czułam że to jeszcze nie pora. Teraz jestem już na tym etapie, że uznałam, że to dobry moment. Obecnie moja strona to już portal dla kobiet, gdzie przedstawiam różne sposoby na modę. Pokazuje czytelniczkom, że modę i własny styl należy dostosować do osobowości, trybu życia, wieku i sylwetki.

Zobacz: Macademian Girl o szokujących komentarzach po śmierci blogerki Maddinki: "To powinno być ścigane!"

 

Macademian Girl miała obawy, że rozmowa z Kubą będzie o niczym. Nie chciała wyjść na typową szafiarkę, którą interesują tylko ciuchy. Wojewódzki docenia jednak pracę blogerki, dlatego też rozmowa nie miała takiego wydźwięku:

Mój blog to znacznie więcej, a ja staram się pomagać kobietom zrozumieć swoją kobiecość i odnaleźć pewność siebie. Kuba zapewnił, że tak nie będzie i rzeczywiście - nie było. Zna mojego bloga, docenia moją pracę. Powiedział, że mam starą duszę i szanuje nie tylko moją przedsiębiorczość, ale i dojrzałość! Wierzę, że dla widzów to będzie interesująca rozmowa.

Odcinek z Macademian we wtorek o 22:30.

 

Zobacz także: Oto prawdziwe zarobki najpopularniejszych szafiarek w Polsce. Znani blogerzy ujawnili prawdę

 

Macademian Girl u Kuby Wojewódzkiego

Aaaa! TO JUŻ DZIŚ <3 Nie wiem, jak Was ale mnie wręcz zjada ciekawość ;) :P Mam nadzieję, że będziecie ze mną Kochani!...

Posted by MACADEMIAN GIRL on 24 listopada 2015

 

Jak wypadnie Macademian Girl?

Macademian Girl w pomarańczowym płaszczu i kolorowym kombinezonie
ONS

Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22