Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po programie niezbyt często odzywają się do fanów na Instagramie, jednak w taki dzień jak ten nie mogło zabraknąć od nich wyjątkowego wpisu. Fani są zachwyceni historią, którą właśnie napisała ta para. Dziś jest naprawdę piękna chwila w życiu małżonków!

Reklama

Radosne wieści od Kornelii i Marka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Kornelia i Marek są jedyną parą 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która kontynuuje swoje małżeństwo po programie. Fani uwielbiają śledzić ich losy za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak w ostatnim czasie para niezbyt często odzywała się do swoich obserwatorów. Zakochani jednak zawsze chętnie dzielili się wyjątkowymi momentami w swoim życiu - i tak kilka tygodni temu świętowaliśmy zaręczyny Kornelii i Marka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a teraz małżonkowie przekazali kolejne wielkie wieści.

Kornelia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zareagowała na pytania o ślub kościelny
Instagram @kornelia.m

Jak się okazało, to właśnie dziś, 11 marca 2024, Kornelia i Marek ze "ŚOPW" świętują 1. rocznicę ślubu! Z tej okazji na Instagramie Marka pojawił się wzruszający wpis skierowany do żony.

Przeżyliśmy już cały rok jako mąż i żona, ale to dopiero początek naszej niesamowitej przygody. Patrząc w Twoje oczy, widzę cały świat i wiem, że jestem w najlepszym miejscu na ziemi. Dziękuję za każdy uśmiech, za każdą chwilę, za Twój niezmienny uścisk. Dziś patrzymy w przeszłość z uśmiechem i w przyszłość z nadzieją, a przed nami całe życie pełne przygód i miłości. Niech ta pierwsza rocznica ślubu będzie tylko początkiem naszej nieskończonej historii miłości. Kocham Cię z całego serca moja gwiazdeczko
- napisał Marek
Kornelia i Marek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Kornelia i Marek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia Instagram/mrghosttv
Kornelia i Marek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia świętują rocznicę ślubu
Kornelia i Marek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia świętują rocznicę ślubu Instagram/mrghosttv

Fani Kornelii i Marka od razu zasypali ich lawiną komplementów i gratulacji.

Piękne słowa. Kochajcie się i szanujcie się do końca świata
Gratulacje! Wszystkiego dobrego na kolejne wspólne lata
Samych Wspaniałości
Niech ta miłość trwa Wam wiecznie
- piszą fani

I my również dołączamy się do tych ciepłych słów. Wszystkiego dobrego na kolejne lata razem! Cudownie patrzy się na szczęście Kornelii i Marka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Iga ze „Ślubu…” pokazała nowego partnera! „Ten pan towarzyszy mi przez cały czas”

Kornelia i Marek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Kornelia i Marek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia Instagram/mrghosttv
Reklama
Reklama
Reklama