Znana z piątej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” Iga Śmiechowicz wyszła za Karola, z którym jednak nie znalazła wspólnego języka i związek pary nie przetrwał próby czasu. Mężczyzna związał się z Laurą, która także wystąpiła w matrymonialnym show. Od października ubiegłego roku są już małżeństwem. Wygląda na to, że Iga również znalazła miłość. Wreszcie pochwaliła się swoim partnerem na Instagramie.

Reklama

Iga ze „Ślubu…” pochwaliła się partnerem. Wspiera ją przez cały czas

Pod koniec lutego Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaniepokoiła fanów wpisem, w którym ujawniła, że zmaga się z wieloma trudnościami. Okazuje się, że na szczęście ma kogoś, kto bardzo ją wspiera. Teraz pochwaliła się w mediach społecznościowych partnerem, na którego cały czas może liczyć.

5:00 rano pobudka i podróż do stolicy. Nasze życie to ostatnio dużo stresu i działania. Właściwie moje życie, ale ten pan towarzyszy mi przez cały czas
– napisała na Instagramie.

O tym, że Iga jest szczęśliwie zakochana, dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przy okazji pokusiła się o wbicie szpil Karolowi – programowemu mężowi. Do niedawna jeszcze nie publikowała wizerunku swojego ukochanego w mediach społecznościowych.

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Instagram @iga_smiechowicz89

Wygląda na to, że obecny związek Igi rozkwita. Niedawno uczestniczka matrymonialnego show ujawniła, że myśli o założeniu rodziny. Internauci z wypiekami na twarzy czekają na kolejne wieści od pary. Mamy nadzieję, że oboje przejdą szybko przez trudny czas i będą mogli cieszyć się sobą.

Reklama

Zobacz także: Kinga i Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrócili do siebie? Zdradził ich ten szczegół

Zobacz także
Ślub od pierwszego wejrzenia. Iga zmieniła fryzurę! Pokazała się w grzywce
@iga_smiechowicz89, Instagram
Reklama
Reklama
Reklama