Łukasz Jakóbiak, Joanna Przetakiewicz, Dorota Wróblewska Uczestnicy "Azji Express 2" Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz
Łukasz Jakóbiak, Joanna Przetakiewicz, Dorota Wróblewska
x-news/ONS
1/5
Łukasz Jakóbiak, Joanna Przetakiewicz, Dorota Wróblewska
x-news/ONS

Pierwszy odcinek "Azji Express 2" wzbudził ogromne emocje! Uczestniczy rozpoczęli wyścig, zostali poddani pierwszym zadaniom oraz dali się lepiej poznać widzom programu. Po emisji pierwszego odcinka w internecie nie brakuje gorących komentarzy na temat nowych bohaterów. Wiele z nich dotyczy Joanny Przetakiewicz, która w "Azji Express" wystartowała w duecie ze znanym youtuberem Łukaszem Jakóbiakiem. Projektantka marki "La Mania" już po pierwszych kilkudziesięciu minutach stała się ulubienicą fanów programu. Dlaczego? Przeczytajcie na kolejnych stronach fotogalerii!

 

Zobacz też: Kto będzie Renatą Kaczoruk 2. edycji "Azja Express"? My już wiemy!

 

Jednak nie wszyscy są równie zachwyceni postawą Joanny Przetakiewicz... Kontrowersje wzbudziła wypowiedź projektantki o kamieniach szlachetnych!

 

Polecamy: W „Azja Express” żyje za dolara dziennie, a jak wygląda dzień Joanny Przetakiewicz w Warszawie?

2/5
Uczestnicy "Azji Express 2"
Instagram/Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz już po pierwszym odcinku zyskała wielu fanów. Na jej instagramowym profilu nie brakuje komentarzy z pochlebstwami. Projektantka urzekła widzów naturalnością, szczerością i... bezproblemowym podejściem do kontrowersyjnego zadania przenoszenia kupy słoni... ;)

Uwielbiam. Powinna być Pani Ikoną Silnych Kobiet. Podziwiam.

Już po pierwszym odcinku widać, ze drugi sezon będzie również super! Najlepszy duet @joannaprzetakiewicz i @20m2 będę trzymać kciuki. Mina Pani Joasi, kiedy usłyszała, ze ma kąpać się w rzece... bezcenna! 

W momencie, kiedy zobaczyłam, jak bierze się pani za tę kupę słonia pomyślałam, że jest pani super babką. Nie tam jakaś malowana lalka. Tylko taka swoja kobita! Super! Kibicuję. (pisownia oryg.)

 

Dorota Wróblewska ma jednak nieco odmienne zdanie. Wskazała parę swoich faworytów i... wbiła szpilę Joannie Przetakiewicz. Co napisała?

3/5
Joanna Przetakiewicz

Dorota Wróblewska zamieściła na Facebooku komentarz po emisji pierwszego odcinka "Azji Express 2". Jej sympatię wzbudzili Tymon Tymański i jego syn Lucas. 

Dzisiaj obejrzałam pierwszy odcinek Azja Express, żeby zobaczyć co w "trawie piszczy".

Mam już swoich faworytów (na zdjęciu - Tymon Tymański z synem - przypis red.), którzy mogą odpaść za naturalność, pokorę i brak rywalizacji za wszelką cenę - napisała Dorota Wróblewska.

Stylistka odniosła się również do zdania rozpoznawania szafirów naturalnych i sztucznych, na którym polegli Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak. Projektantka po porażce w zadaniu stwierdziła, że szafiry są już niemodne. Na co Dorota Wróblewska odpowiedziała w swoim wpisie... 

4/5
Joanna Przetakiewicz

Jeżeli chodzi o szafiry, to modne były, są i będą. Oczywiście nie tak jak buty Chanel.
Modne na zawsze, bo ponadczasowe.
Szafir jest odmianą korundu, najtwardszego po brylancie kamienia występującego w naturze.

Jaki wniosek.

"Pokora jest łatwiejsza dla tego, który ma wiedzę, niż dla tego, który jej nie posiada " - napisała Dorota Wróblewska.

Joanna Przetakiewicz raczej nie skomentuje tego wpisu. Tymczasem media obiegł news o tym, że projektantka... pojawi się w rozbieranej sesji na łamach jednego z magazynów. Jakiego? Sprawdź na następnej stronie.

5/5
Joanna Przetakiewicz

 

Joanna Przetakiewicz w Playboyu?

Joanna Przetakiewicz, która wkrótce kończy 50 lat, zdecydowała się na rozbieraną sesję dla magazynu "Playboy" - twierdzi "Fakt". Magazyn z odważnymi zdjęciami projektantki marki La Mania ma pojawić się w sprzedaży jeszcze we wrześniu. Gwiazda podobno nie wahała się ani chwili, gdy otrzymała propozycję pozowania do rozbieranych zdjęć. Jednak miała jedno zastrzeżenie, sesja nie może być wulgarna. 

My już czekamy na efekty!