Oha tłumaczy się ze swojego zachowania w Hotelu Paradise
screen/player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Oha pokazała zdjęcie z chłopakiem! To któryś z uczestników?

Oha została wyeliminowana z "Hotelu Paradise" nie znajdując w nim miłości. A może jednak?! Czyżby właśnie przedstawiła swojego nowego partnera?

Oha była niewątpliwie jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Hotelu Paradise". I choć na początku wszystko wskazywało na to, że jej gra, zmyślne pakty i pewność siebie zaprowadzą ją do wielkiego finału show, niestety kolejni uczestnicy przekazywali ją sobie z rąk do rąk, tworząc z charyzmatycznej brunetki kartę przetargową, mającą pomóc im w utrzymaniu się w rajskim hotelu. W efekcie takiej zagrywki, Oha została wyeliminowana z miłosnego show, zanim zdążyła w nim znaleźć bratnią duszę.  Teraz była uczestniczka hitu TVN 7 wygląda na bardzo szczęśliwą i... zakochaną. Czy mężczyzna, z którym pozuje do zdjęcia, wygląda znajomo?

"Hotel Paradise": Dlaczego Pan Lektor nie pokazuje twarzy? "Nie płacę tej ceny, którą płacą..."

Oha z "Hotelu Paradise" jest zakochana? Pokazała wymowne zdjęcie

Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a od ogłoszenia, kto zgarnie główną nagrodę programu, w postaci 100 tys. złotych, dzieli nas zaledwie kilkanaście dni. I choć uczestnicy miłosnego show TVN 7, z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich dalsze losy po programie, to często starają się podkręcać atmosferę wokół swojej osoby w mediach społecznościowych, sugerując, jakie relacje łączą ich z pozostałymi graczami.

Fani są przekonani, że Przemek i Sara są już zaręczeni, a związek Nany i Łukasza nie przetrwał próby czasu. A co z pozostałymi mieszkańcami willi na rajskim Zanzibarze? Najnowsze InstaStories Ohy sprawiło, że w sieci zawrzało. Czyżby jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 4. edycji "Hotelu Paradise" była zakochana? To trzeba zobaczyć!

screen/Player.pl

Oha nie miała w "Hotelu Paradise" łatwo. Pomimo iż pewna siebie brunetka zgłosiła się do hitu TVN w poszukiwaniu miłości, to nie udało jej się stworzyć w programie trwałej relacji. Kolejni panowie traktowali ją bowiem jedynie jako kartę przetargową, dzięki której będą mogli utrzymać się w programie. I choć Oha nie mogła liczyć w show na romantyczną relację, to znalazła w programie masę koleżanek,  z którymi kolejno wchodziła w tajne pakty. Jej bliska zażyłość z Launo, Naną oraz Natką i wspólna niechęć do Wiktorii doprowadziły do tego, że dziewczyny nie tylko zdecydowały się rzucać Wiki kolejne kłody pod nogi, ale podczas pamiętniej Puszki Pandory wraz z innymi graczami zlinczowały Wiktorię, która zalała się łzami. Po tym zajściu i przyznaniu się Miłosza, że to właśnie on uknuł plan pozbycia się Wiki z dalszej gry, doszło do Rajskiego Rozdania, podczas którego Miły postawił na Ohę, wyrzucając Wiktorię z programu

Chłopak szybko jednak pożałował swojej decyzji, odsuwając się od Ohy. Ta znalazła więc pocieszenie w ramionach nowego uczestnika, Michała, który przy najbliższej możliwej okazji zamienił ją na inną piękność. To sprawiło, że Oha została zmuszona szukać pomocy u Przemka. I gdy oboje byli pewni, że od teraz wspólnie stworzą mocną parę, nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Urażona zachowaniem Matiego Vanessa wybrała Łukasza. W tej sytuacji Oha i Nana stanęły przy Przemku, który ostatecznie odesłał Ohę do domu.

Kontrowersyjna uczestniczka opuściła więc "Hotel Paradise" nie znajdując w nim miłości. Czy to się zmieniło po powrocie do Polski? Oha właśnie pokazała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Choć para się nie obejmuje, ani nie daje sobie czułych gestów, nie jest wykluczone, że właśnie pokazała chłopaka. Myślicie, że to może być któryś z uczestników? 

Oha z
Instagram @oha_hotelparadise4

Pomimo iż Oha już dawno odpadła z "Hotelu Paradise", wciąż nie daje o sobie zapomnieć, a sympatycy show ochoczo śledzą jej losy w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzą ją już ponad 62 tys. osób, a ta liczba stale rośnie. To właśnie tam była uczestniczka miłosnego hitu TVN 7 chętnie dzieli się z fanami makijażowymi, włosowymi i modowymi inspiracjami, wspomnieniami z rajskich wakacji, czy dość oszczędnymi komentarzami na temat "Hotelu Paradise". To właśnie za pośrednictwem Instagrama dowiedzieliśmy się m.in. tego, że Oha zmagała się z pogróżkami ze strony fanów Wiktorii, czy tego, jak zareagowała na ostre słowa Wiki odnośnie swojego wyglądu

Teraz Oha wręcz promienieje i ewidentnie ma już za sobą dane niesnaski z "Hotelu Paradise". Czy jej dobre samopoczucie to zasługa tajemniczego przystojniaka? Cóż, musimy czekać do 6. grudnia. To właśnie po wielkim finale "Hotelu Paradise" byli uczestnicy show wreszcie zaczną odkrywać kolejne karty.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Fani wściekli na zachowanie Łukasza. "Przeraża"!

Oha i Klaudia El Dursi przy wejściu do hotelu paradise
Mat. prasowe

Internauci komentują przywrócenie Marty do "Hotel Paradise" przez Łukasza
Mat. promocyjne/ Facebook
Newsy
"Hotel Paradise": komentarze internautów po przywróceniu Marty. Czy Łukasz dobrze zrobił?
Internauci komentują powrót Marty i decyzję Łukasza. Czy uczestnikom uda się wejść do finałowego tygodnia w "Hotelu Paradise"?

Internauci komentują decyzję Łukasza o przywróceniu Marty do " Hotelu Paradise ". Uczestnik nie ma łatwego życia na "rajskiej wyspie". Po swoim powrocie do programu próbował zrobić wszystko, żeby lepiej poznać Martynę, jednak ona nie jest zainteresowana znajomością z nim o czym stara się dać jasno do zrozumienia. Łukasz po wygranym zadaniu otrzymał władzę, która zburzyła spokój pozostałych. Mógł wybrać immunitet i pozostać po piątkowym "rajskim rozdaniu" w programie lub przywrócić do programu Martę.  Napięta sytuacja i świadomość, że partnerki, którymi bym zainteresowany, nie podzielają jego wyboru sprawiły, że postanowił przywrócić do programu Martę. Ta decyzja z kolei skomplikowała sytuację Maćka, który chwile wcześniej wypowiedział się o Marcie słowami:  Z całym szacunkiem do Marty, ale to już minęło... Jeszcze wtedy nie wiedział, że uczestniczka powróci do rozgrywki. A może właśnie ona zapewni mu bezpieczeństwo? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Powrót Marty do programu! Czy Maciek zostawi dla niej Olę? "Hotel Paradise": internauci komentują powrót Marty  Powrót Oli do "Hotelu Paradise" spowodował, że uczestnicy chwilowo odetchnęli z ulgą. W końcu taki mieli plan, aby za wszelką cenę przekonać Łukasza do tego, aby nie brał immunitetu. Ale czy powrót uczestniczki nie namiesza w programie równie bardzo, jak gwarancja przejścia Łukasza do finałowego tygodnia? Jesteście zaskoczeni wyborem Łukasza? Ja bardzo! - napisała Marta na swoim Instagramie. Internauci przyznali, że obserwując atmosferę panującą na rajskiej wyspie, nie zdziwili się wyborem Łukasza. Mają nadzieję, jednak, że Marta w zamian za gest Łukasza nie pozwoli mu odpaść w...

Hotel Paradise - QUIZ
Newsy
"Hotel Paradise 2": Do programu wróciła uczestniczka! Jej powrót mógł ucieszyć tylko jedną osobę! Będą problemy?
"Hotel Paradise 2": Do programu wróciła uczestniczka! Jej powrót mógł ucieszyć tylko jedną osobę! Będą problemy?

" Hotel Paradise 2 " jest pełen zwrotów akcji. Właśnie do programu powróciła uczestniczka, której totalnie nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa na "rajskiej wyspie". Jej powrót u niektórych wywołał konsternację i płacz. Tylko jedna osoba szczerze ucieszyła się z jej powrotu! Zobaczcie, kto ma szansę znowu namieszać na Bali!  Zobacz także:  Hotel Paradise. Kto odpadł w "Rajskim Rozdaniu"? Aż dwie osoby pożegnały się z programem Magda Jankowska wraca do "Hotelu Paradise 2" Wczorajsze "rajskie rozdanie" było szokujące nie tylko dla uczestników "Hotelu Paradise 2" ale również dla widzów. Sonia postanowiła zagrać va bank i postawić na Roberta podczas eliminacyjnego wyboru. Do tego samego uczestnika podeszła również Karolina, która nie starała się budować innej relacji w programie. Robert ostatecznie postanowił dać drugą szansę Soni, chociaż ich historia w programie była bardzo burzliwa.  Karolina musiała pożegnać się z programem, ale dostała możliwość wyeliminowania dodatkowej osoby. Mogła wybrać spośród osób, które wskazała we wcześniejszym "rytuale ognia". Tym samym wraz z nią do domu pojechała Julia.  Radość Soni z możliwości odbudowania relacji po odejściu Magdy nie trwała jednak długo. Uczestniczka postanowiła nie robić niczego na siłę, mimo tego, że przyznała Ani, że marzy o tym, aby stworzyć z Robertem coś więcej.  Robert powiedział mi, że miał tu jedną relację i nie będzie chciał innej - mówiła zmartwiona.  Ania jednak była zdania, że warto jest walczyć o siebie mimo przeciwności. Jednak te niestety znowu zaczynają się piętrzyć. Z samego rana do "Hotelu Paradise 2"...

Łukasz Karpiński w Hotelu Paradise
Newsy
"Hotel Paradise 2": Łukasz wrócił do programu! Jak zareagowali widzowie na powrót największego podrywacza?
"Hotel Paradise 2": Łukasz wrócił do programu! Jak zareagowali widzowie na powrót największego podrywacza?

Kolejny odcinek "Hotel Paradise" dostarczył nam wielu emocji. Do show powrócił jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników tej edycji, Łukasz Karpiński. Mieszkańcy hotelu nie kryli swojego wielkiego zaskoczenia, ale raczej w większości ucieszyli się z jego powrotu. A jak na to zareagowali fani "Hotelu Paradise"? Ich zdania są mocno podzielone!  Zobacz także:   Jest decyzja w sprawie "Hotelu Paradise"! Czy widzowie zobaczą kontynuację show?  "Hotel Paradise": Łukasz wrócił do programu! Fani show mocno podzieleni Ostatnio w "Hotelu Paradise" nie brakuje zaskoczeń. Od ostatniego rajskiego rozdania, co chwila widzowie dostają nowy zastrzyk emocji! Najpierw z programem pożegnała się Karolina i niespodziewanie - faworytka show, Julia. To zaskoczyło dosłownie wszystkich, zarówno mieszkańców hotelu, jak i widzów.  Kiedy uczestnicy myśleli, że po takim "rajskim rozdaniu" już nic ich nie zaskoczy, wtedy do programu powróciła... Magda Jankowska! I to dalej nie jest koniec wrażeń... Zobacz także:  "Hotel Paradise" bez Łukasza będzie nudny? Fani programu nie mają wątpliwości! Już czekają na jego powrót Właśnie ponownie mieszkańcem hotelu został... Łukasz Karpiński - chłopak, który jako pierwszy pożegnał się z programem. Zaledwie przez kilka dni swojego udziału w show, dał się poznać jako bardzo odważna i pewna siebie osoba. Łukasz dość nachalnie podrywał dziewczyny i dotykał je, co nie zawsze im się podobało. Również fani show nie przepadali za jego postawą. Jak zatem zareagowali na jego powrót?  - Serio, już nie mieli kogo przywrócić... Żenada - A mogli wrócić Bartka... - Jak można tak popsuć sezon 😭😭😭 szkoda. - Błagam,...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner