"Hotel Paradise 4": chcieli pozbyć się Wiktorii. Z show odpadły dwie uczestniczki
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"
TV-Show

"Hotel Paradise 4": chcieli pozbyć się Wiktorii. Z show odpadły dwie uczestniczki

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Podczas Rajskiego Rozdania z "Hotelem Paradise" pożegnały się aż dwie piękności. Fani w szoku!

Na to Rajskie Rozdanie z napięciem czekali wszyscy sympatycy "Hotelu Paradise"! Po licznych spiskach, intrygach i wojnach podjazdowych, a także kontrowersyjnej Puszcze Pandory, podczas której uczestnicy zlinczowali WIktorię, teraz przyszedł nas na ostateczny rozrachunek relacji Wiki i Miłosza. Czy chłopak porzucił ją dla Ohy, jak zapowiadał w poprzednich odcinkach, a może wyrzucił z raju kolejną piękność w imię "budowania związku" z Wiktorią, którą wcześniej zamierzał usunąć z dalszej gry? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Ostra kłótnia Miłosza i Wiktorii, a potem przytulanie! Wystawi ją dla... Ohy?

"Hotel Paradise": Ślub Marietty Witkowskiej! Tak wyglądał jej pierwszy taniec [WIDEO]

Emocje w "Hotelu Paradise 4" sięgają zenitu

Atmosfera w 4. edycji  "Hotelu Paradise" coraz bardziej się zagęszcza. Pomimo iż sympatycy miłosnego hitu TVN 7 z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, już podczas poprzednich odsłon programu przyzwyczaili się do spisków, tajnych paktów, karczemnych awantur oraz łez uczestników, to to, co zadziało się podczas najnowszej Pandory, wywołało prawdziwą gorączkę wśród internautów.

Screen Programu "Hotel Paradise"

Podczas najnowszej Pandory byliśmy świadkami prawdziwego linczu na Wiktorii. Mieszkańcy rajskiego hotelu, jak jeden mąż, zarzucali dziewczynie brak lojalności, a także nazwali ją najbardziej fałszywą, a co gorsza, najbardziej znienawidzoną uczestniczką "Hotelu Paradise", co doprowadziło atrakcyjną blondynkę do łez.

Ostre słowa graczy, a także wcześniejsza izolacja Wiki od reszty grupy sprawiły, że widzowie nie tylko oskarżyli uczestników o przemoc psychiczną nad Wiktorią, ale też mieli ogromny żal i pretensje do stacji TVN o brak reakcji produkcji show na zaistniałe sytuacje. Doszło nawet do tego, że stacja TVN wydała oświadczenie w sprawie kontrowersji w "Hotelu Paradise 4". Głos w sprawie zajął również Pan Lektor, a oraz prowadząca program Klaudia El Dursi. Także byli uczestnicy poprzednich edycji nie byli obojętni na to, co wydarzyło się na Pandorze.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi broni zachowania uczestniczek w stosunku do Wiktorii?!

Wiktoria płacze w Hotelu Paradise 4
TVN 7

Czy gorzkie słowa Miłosza, przyznanie się do tego, że sam uknuł plan usunięcia Wiktorii z programu, a także jego późniejsza rozmowa z programową partnerką sprawiły, że postanowił zmienić zdanie co do swojej decyzji na Rajskim Rozdaniu? To co wydarzyło się w najnowszym odcinku rajskiego hotelu zmroziło krew w żyłach widzów.

Rajskie Rozdanie wprawiło uczestników "Hotelu Paradise 4" w osłupienie

Podczas najnowszego Rajskiego Rozdania wybierały panie. Sara podeszła do Michała.

- Jesteśmy tutaj nowy, dobrze się dogadujemy, stąd ten mój wybór. 

Launo również bez ryzyka. Miłośniczka tatuaży po raz kolejny postawiła na Przemka. Natka wybrała Mateusza, a Nana Łukasza. Z kolei Wiktoria, pomimo wszystkich złych chwil, kłótni, a także łez, stanęła u boku Miłosza.

- Miłosz był za mną i wspierał mnie, dlatego nie wyobrażam sobie stanąć obok kogoś innego - wyznała Wiki.

By tego było mało, także Oha postanowiła postawić na niezdecydowanego blond przystojniaka.

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

- Kiedy poznałam Miłosza, karty zostały wyciągnięte na stół. Okazało się, że jesteśmy bardzo podobnymi ludźmi - wyznała Oha.

Po długim zastanowieniu, Miłosz wybrał... Ohę. I gdy wydawać by się mogło, że Wiki zaleje się łzami, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Płacząca Oha nie mogła uwierzyć w to, co przed chwilą się wydarzyło, zaś Wiktoria ze stoickim spokojem pożegnała się z rajem. 

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

- Bardzo żałuję, że przez tą intrygę, która była tutaj stworzona, nie poznaliście mnie takiej, jaka jestem. Cieszę się, że was poznałam, szkoda, że nie udało się mi bardziej i chcę, żebyście się dalej bawili - wyznała Wiktoria. 

Myślicie, że to koniec emocji? Nic bardziej mylnego? Bo w programie pojawiła się... nowa piękność!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Przemek zabrał głos w sprawie Wiktorii. Fani: "Pokazałeś paskudne oblicze"

"Hotel Paradise 4": Vanessa dołącza do programu

By tego było mało, Vanessa dołączyła do show z immunitetem. Ciemnowłosa piękność już na wstępie wybrała przyszłego partnera na podstawie ankiet. Na podstawie zdjęć uczestników Vanessa wybrała Mateusza. Tym samym z rajskim hotelem pożegnała się także Natka.

- W każdym z panów płynie dusza sportowca, tak, jak i we mnie, ale tutaj łączy nas wspólny pierwiastek, czyli branża modelingu, stąd ten wybór - wyznała Vanessa.

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

- Ja się cieszę, że mogłam tu z wami być tyle czasu - zaczęła Natka. Tu się działy rzeczy i piękne i straszne. No szkoda, no wielka szkoda - dodała. 

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

- Tak daleko poszły jakieś intrygi, jakieś słowa, domniemania, domysły. Ja dopiero zacząłem rozumieć, że to miejsce jest niebem i piekłem za razem - podsumował Przemek. 

Podczas, gdy uczestnicy "Hotelu Paradise" byli przekonani, że na dobre pozbędą się z programu Wiktorii, to konsekwencje działań poniosły aż dwie uczestniczki. Po przybyciu do programu Vanessy z show pożegnały się Wiki i Natka.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Ważne zmiany w programie. W piątek... zniknie z anteny!

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

"Hotel Paradise 4": groźby, niszczenie mienia... Uczestniczki show boją się "fanów"
Instagram @launokardel/nanamajos/oha_hotelparadise4
TV-Show
"Hotel Paradise 4": groźby, rasizm, niszczenie mienia... Uczestniczki show boją się "fanów"
Po emisji najnowszego odcinka "Hotelu Paradise 4" i szokującej Pandorze, uczestniczki show otrzymały od widzów masę hejtu, a nawet gróźb. Jednej zdewastowano auto!

Atmosfera w 4. edycji  "Hotelu Paradise" coraz bardziej się zagęszcza, jednak najnowsze wydarzenia, budząca kontrowersje Puszka Pandory i oskarżenia w stronę uczestników o znęcanie się nad Wiktorią, z kąśliwych komentarzy, zmieniły się dla niektórych mieszkańców rajskiego hotelu w prawdziwe piekło. Nie zabrakło wyzwisk, rasistowskich porównań, gróźb, a nawet zniszczenia samochodu jednej z piękności "Hotelu Paradise". Widzowie "Hotelu Paradise 4" są bezlitośni dla uczestniczek show Pomimo iż sympatycy  "Hotelu Paradise"  już podczas poprzednich edycji show przyzwyczaili się do spisków, tajnych paktów, karczemnych awantur oraz łez uczestników, to to, co zadziało się podczas najnowszej Pandory 4. edycji miłosnego hitu TVN 7 wywołało prawdziwą gorączkę wśród internautów. Podczas ostatniego odcinka rajskiego hotelu, byliśmy świadkami prawdziwego linczu na Wiktorii.   Mieszkańcy rajskiego hotelu, jak jeden mąż, zarzucali dziewczynie brak lojalności, oszukiwanie Miłosza, a także nazwali ją najbardziej fałszywą, a co gorsza, najbardziej znienawidzoną uczestniczką "Hotelu Paradise", co doprowadziło Wiki do łez. - Jak się czujesz z tym, że jesteś najbardziej fałszywa w ekipie?  - Jak się czujesz, że wszyscy cię nienawidzą i marzą, żebyś stąd odeszła? - brzmiały niektóre z anonimowych pytań, kierowanych w stronę Wiktorii podczas najnowszej  Pandory. Ostre słowa graczy i nagonka na Wiki, a także wcześniejsza izolacja kochającej sport blondynki od reszty grupy sprawiły, że widzowie nie tylko oskarżyli uczestników o przemoc psychiczną nad Wiktorią , ale też mieli ogromny żal i pretensje do stacji TVN o brak reakcji produkcji show na zaistniałe sytuacje. Doszło nawet do tego,...

"Hotel Paradise": lincz na Wiktorii. Tak mocnego odcinka jeszcze nie było
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show
"Hotel Paradise": Lincz na Wiktorii. Krzyki, kłamstwa i łzy... "Wracam do Wawy"
Tak mocnego odcinka jeszcze nie było. Najnowsza Puszka Pandory wprawiła widzów "Hotelu Paradise 4" w osłupienie. Co tam się zadziało?!

Myślicie, że dotychczasowe kłótnie, spiski i tajne pakty w "Hotelu Paradise" były niczym armagedon? W porównaniu z najnowszą Puszką Pandory poprzednie sytuacje, to jedynie dziecięca kolonia, bo uczestnicy rajskiego hotelu właśnie odpalili prawdziwą bombę! Nie zabrakło obraźliwych gestów, niewygodnych pytań, wzajemnych oskarżeń, a przede wszystkim morza łez. Najbardziej dostało się jednak Wiktorii, która pozbawiona wsparcia grupy, została wydana na prawdziwy lincz ze strony pozostałych graczy. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Pan Lektor podsumował zachowanie Launo! Uczestniczka wydała oświadczenie Najbardziej kontrowersyjna Puszka Pandory w historii polskiego "Hotelu Paradise" Widzowie "Hotelu Paradise" już podczas poprzednich edycji show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, przyzwyczaili się do tego, że Puszka Pandory porusza najbardziej niewygodne kwestie, nieczęsto doprowadzając graczy do płaczu. Jednak to, co zadziało się podczas najnowszej Pandory 4. edycji hitu TVN 7, na dobre przejdzie do historii. Wszyscy uczestnicy, jak jeden mąż, podczas zapisywania anonimowych pytań do współmieszkańców rajskiego hotelu, nie szczędzili Wiktorii gorzkich słów krytyki, kąśliwych porównań, a także najbardziej intymnych zagadnień.  Pandora rozpoczęła się od pytania skierowanego do Miłosza. Mężczyzna został zapytany o to, czy jest pewny Wiktorii. - W ostatnim czasie mamy z Wiktorią okazję dużo rozmawiać, przez fakt randek i tak... jestem pewny - wyznał Miłosz. Zapytano go również o to, czy nie uważa, że Wiktoria nim manipuluje, flirtując z Łukaszem i pozwalając sobie z nim na bliskość, w postaci dwuznacznych tańców oraz przytuleń. - Staram się myśleć trzeźwo....

"Hotel Paradise 4": Wiktoria i Natka opuszczają program
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Natka ostro komentuje zachowanie Wiktorii! 
Była uczestniczka "Hotelu Paradise" stanęła w obronie Ohy i wbiła szpilę Wiktorii! Natalia bardzo dosadnie podsumowała wypowiedź koleżanki z show.

Natka z "Hotelu Paradise" odpowiedziała na pytania internautów i odniosła się do ostatnich wydarzeń w programie. Jak była już uczestniczka randkowego show ocenia zachowanie Wiktorii, która bardzo ostro skomentowała wygląd Ohy? Natka stanęła w obronie koleżanki i wbiła szpilę Wiki! Natalia nawiązała do dramatu, z którym w przeszłości musiała zmierzyć się Wiktoria... Natka z "Hotelu Paradise" krytykuję Wiktorię Wiktoria należy do grona uczestników czwartej edycji "Hotelu Paradise". Piękna blondynka od samego początku wzbudzała ogromne emocje wśród widzów i pozostałych uczestników programu. Niestety, szybko okazało się, że koledzy i koleżanki nie zaakceptowali Wiktorii. I chociaż robiła wszystko, żeby grupa ją polubiła, to zdecydowana większość chciała się jej pozbyć z "Hotelu Paradise". Widzowie byli zszokowani zachowaniem uczestników i bronili Wiktorii. Sytuacja zmieniła się kiedy Wiki odpadła z programu, a po jakimś czasie do niego wróciła. Dziś wydaje się, że Wiktoria ma coraz lepsze relacje z kolegami z czwartej edycji hitu TVN 7.  Niestety, ostatnio Wiktoria powiedziała coś, co wstrząsnęło widzami i byłymi uczestnikami programu. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Kejti gorzko o Wiktorii. Zarzuca jej nieczystą grę? Wiktoria podczas randki z nowym uczestnikiem opowiadała, jak Miłosz wyrzucił ją z programu. W pewnym momencie rzuciła, że partner zostawił ją dla Ohy, która jej zdaniem jest m.in. gruba. Wybrał inną laskę. Grubą dziewczynę z pryszczami na twarzy, z czarnymi włosami. A jaki jest jego typ? Wysportowana blondynka z tatuażem na ręce- mówiła Wiki. Wypowiedź Wiktorii wstrząsnęła m.in. Launo, która bardzo zdecydowanie zareagowała na jej komentarz dotyczący...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak