"Hotel Paradise 4": groźby, niszczenie mienia... Uczestniczki show boją się "fanów"
Instagram @launokardel/nanamajos/oha_hotelparadise4
TV-Show

"Hotel Paradise 4": groźby, rasizm, niszczenie mienia... Uczestniczki show boją się "fanów"

Po emisji najnowszego odcinka "Hotelu Paradise 4" i szokującej Pandorze, uczestniczki show otrzymały od widzów masę hejtu, a nawet gróźb. Jednej zdewastowano auto!

Atmosfera w 4. edycji  "Hotelu Paradise" coraz bardziej się zagęszcza, jednak najnowsze wydarzenia, budząca kontrowersje Puszka Pandory i oskarżenia w stronę uczestników o znęcanie się nad Wiktorią, z kąśliwych komentarzy, zmieniły się dla niektórych mieszkańców rajskiego hotelu w prawdziwe piekło. Nie zabrakło wyzwisk, rasistowskich porównań, gróźb, a nawet zniszczenia samochodu jednej z piękności "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

Widzowie "Hotelu Paradise 4" są bezlitośni dla uczestniczek show

Pomimo iż sympatycy "Hotelu Paradise" już podczas poprzednich edycji show przyzwyczaili się do spisków, tajnych paktów, karczemnych awantur oraz łez uczestników, to to, co zadziało się podczas najnowszej Pandory 4. edycji miłosnego hitu TVN 7 wywołało prawdziwą gorączkę wśród internautów. Podczas ostatniego odcinka rajskiego hotelu, byliśmy świadkami prawdziwego linczu na Wiktorii. 

Screen Programu "Hotel Paradise"

Mieszkańcy rajskiego hotelu, jak jeden mąż, zarzucali dziewczynie brak lojalności, oszukiwanie Miłosza, a także nazwali ją najbardziej fałszywą, a co gorsza, najbardziej znienawidzoną uczestniczką "Hotelu Paradise", co doprowadziło Wiki do łez.

- Jak się czujesz z tym, że jesteś najbardziej fałszywa w ekipie? 

- Jak się czujesz, że wszyscy cię nienawidzą i marzą, żebyś stąd odeszła? - brzmiały niektóre z anonimowych pytań, kierowanych w stronę Wiktorii podczas najnowszej  Pandory.

Ostre słowa graczy i nagonka na Wiki, a także wcześniejsza izolacja kochającej sport blondynki od reszty grupy sprawiły, że widzowie nie tylko oskarżyli uczestników o przemoc psychiczną nad Wiktorią, ale też mieli ogromny żal i pretensje do stacji TVN o brak reakcji produkcji show na zaistniałe sytuacje. Doszło nawet do tego, że stacja TVN wydała oświadczenie w sprawie kontrowersji w "Hotelu Paradise 4".

- Wszystkie produkcje TVN Grupa Discovery realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami oraz przy zachowaniu odpowiednich procedur mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom będącym uczestnikami tych programów – zarówno na etapie castingów jak i w trakcie realizacji […] Produkcja na bieżąco reaguje na wszelkie zachowania niepożądane i gwarantuje uczestnikom podczas całej realizacji, a także po zakończeniu projektu dostęp do opieki psychologicznej - informuje TVN.

Screen Programu "Hotel Paradise"

Te słowa jednak nie przekonały części widzów, którzy na własną rękę postanowili wymierzyć "sprawiedliwość" znienawidzonym przez siebie uczestniczkom i w odwecie za ostatnią Pandorę, zaczęli wysyłać do nich pełne nienawiści komentarze, a nawet groźby.

"Hotel Paradise 4": widzowie show grożą uczestniczkom

Najnowsza Puszka Pandory rozpętała prawdziwe piekło. Obrońcy Wiktorii w gorzkich słowach komentowali zachowanie dziewczyn względem swojej ulubienicy, co ciekawe oszczędzając przy tym Miłosza, będącego prowodyrem planu wyrzucenia Wiki z "Hotelu Paradise".

I choć część internautów ograniczała się do kąśliwych komentarzy, to nie zabrakło także wyzwisk, hejtu skierowanego w stronę rodziców atrakcyjnych singielek, walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, a nawet... zniszczenia mienia. Okazuje się, że jeden z zawistnych widzów postanowił zdewastować samochód Launo.

- Prysowano mi auto, nie mam psychicznie siły i nie chcę dawać Wam podstaw kolejnych już bezpodstawnych hejtów. Przestaję czuć się komfortowo we własnym domu. Przestaję czuć się bezpieczne! Sytuacja wyszła poza media. Dziś auto, a co będzie jutro? - pisze przerażona.

To jeszcze nie wszystko! Launo dostaje też pogróżki, a sympatycy Wiktorii namawiają innych do zniszczenia jej biznesu i wystawiana w sieci negatywnych opinii na temat firmy miłośniczki tatuaży i piercingu.

Launo z hotel paradise 4 w czerownym kostiumie
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

Z falą hejtu mierzy się także Oha. Uczestniczka, która podczas najnowszej Pandory miała "obdarować Wiktorię  środkowym palcem", również przyznała, że "czuje się zagrożona".

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Oha zabrała głos w sprawie Wiktorii po kontrowersyjnej Puszcze Pandory

"Hotel Paradise 4":  Oha dostaje groźby od internautów

Niedługo po emisji odcinka z kontrowersyjną Pandorą Oha otrzymała od jednej z fanek przerażające nagranie, które postanowiła opublikować na swoim InstaStories. Kobieta nawała ją "s*ką", a także odgrażała się, że jak ją spotka, "nie chciałaby być w jej skórze".

- Jestem w szoku, gdy czytam niektóre komentarze. HEJT, o który nas oskarżacie (pozwólcie, że przytoczę jedną z definicji: "jest to obrażanie, ośmieszanie czy poniżanie innych, to jedna z forma cyberprzemocy".). CYBERPRZEMOC to nic innego jak prześladowanie, zastraszanie, nękanie, wyśmiewanie innych osób z wykorzystaniem Internetu - pisze Oha. - Więc zastanówcie się, kto jest przez kogo hejtowany - dodaje.

Oha z Hotelu Paradise 4 tłumaczy się na Instagramie
Instagram @oha_hotelparadise4

- "Hotel Paradise" to jest program rozrywkowy. Został stworzony po to, by wywoływać u ludzi różne emocje. Gdy idziecie do kina i postać wam się nie podoba, to też nękacie aktora/aktorkę? - dopytuje internautów rozgoryczona Oha. Co więcej, nie spotykam się tylko z HEJTEM, ale i GROŹBAMI, SEKSIZMEM i RASIZMEM. Skoro Polska jest tak nowoczesnym krajem, jak podkreślacie, to dlaczego to ma miejsce? Dlaczego zamiast wyrazić swoje zdanie w sposób konstruktywny, plujecie jadem? - dodaje. 

Słowa Ohy nawiązywały nie tylko do sytuacji, jakie miały miejsce przypadku jej i Launo, a też Nany i Natki. Również na nich hejterzy nie pozostawili suchej nitki.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Luiza i Kuba z poprzedniej edycji ostro o najnowszej Pandorze! 

"Hotel Paradise 4": Hejt na Nanę i Natkę

Również Nana i Natka nie mogły liczyć na "łaskawość" ze strony internautów. Podczas, gdy Nana zmagała się kąśliwymi uwagami, nawiązującymi niekiedy do treści rasistowskich, Natka otrzymywała obrzydliwe wiadomości szykalujące jej rodziców.

 - Nana chwaliła się, że zaskoczyła ją ekipa, bo spodziewała się "takich blondi... głupich". Patrząc na twoje zachowanie w hp myślę, że złamałaś ten stereotyp. Ciemne też mogą być głupie - opublikowała wiadomość o jednej z internautek Nana.

- Wiki Górą, żmije będziecie w piekle się smażyć razem ze swoimi starymi - piszą do Natki internauci.

To wszystko brzmi naprawdę przerażająco...

Instagram @natkaostrowska/nanamajos

"Hotel Paradise 4": chcieli pozbyć się Wiktorii. Z show odpadły dwie uczestniczki
SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"
TV-Show
"Hotel Paradise 4": chcieli pozbyć się Wiktorii. Z show odpadły dwie uczestniczki
Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Podczas Rajskiego Rozdania z "Hotelem Paradise" pożegnały się aż dwie piękności. Fani w szoku!

Na to Rajskie Rozdanie z napięciem czekali wszyscy sympatycy "Hotelu Paradise"! Po licznych spiskach, intrygach i wojnach podjazdowych, a także kontrowersyjnej Puszcze Pandory, podczas której uczestnicy zlinczowali WIktorię, teraz przyszedł nas na ostateczny rozrachunek relacji Wiki i Miłosza. Czy chłopak porzucił ją dla Ohy, jak zapowiadał w poprzednich odcinkach, a może wyrzucił z raju kolejną piękność w imię "budowania związku" z Wiktorią, którą wcześniej zamierzał usunąć z dalszej gry? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Ostra kłótnia Miłosza i Wiktorii, a potem przytulanie! Wystawi ją dla... Ohy? Emocje w "Hotelu Paradise 4" sięgają zenitu Atmosfera w 4. edycji  "Hotelu Paradise" coraz bardziej się zagęszcza. Pomimo iż sympatycy miłosnego hitu TVN 7 z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, już podczas poprzednich odsłon programu przyzwyczaili się do spisków, tajnych paktów, karczemnych awantur oraz łez uczestników, to to, co zadziało się podczas najnowszej Pandory, wywołało prawdziwą gorączkę wśród internautów. Podczas najnowszej Pandory byliśmy świadkami prawdziwego  linczu na Wiktorii.  Mieszkańcy rajskiego hotelu, jak jeden mąż, zarzucali dziewczynie brak lojalności, a także nazwali ją najbardziej fałszywą, a co gorsza, najbardziej znienawidzoną uczestniczką "Hotelu Paradise", co doprowadziło atrakcyjną blondynkę do łez. Ostre słowa graczy, a także wcześniejsza izolacja Wiki od reszty grupy sprawiły, że widzowie nie tylko oskarżyli uczestników o  przemoc psychiczną nad Wiktorią , ale też mieli ogromny żal i pretensje do stacji TVN o brak reakcji produkcji show na zaistniałe...

Oha z Hotelu Paradise 4 tłumaczy się na Instagramie
Instagram @oha_hotelparadise4
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Oha zabrała głos w sprawie Wiktorii po kontrowersyjnej Puszcze Pandory! 
Po piątkowej Puszcze Pandory w "Hotelu Paradise 4" Oha tłumaczy się ze swojego zachowania. Czy pokazała środkowy palec Wiktorii? Co na Launo?

Oha z "Hotelu Paradise" zabrała głos w sprawie swojego zachowania na ostatniej Puszce Pandory! Takiego odcinka w historii show TVN 7 jeszcze nie było -  u zaatakowanej z każdej strony Wiktorii polały się łzy i zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie. Co Oha tłumaczyla swoim fanom na Instagramie? Koniecznie zobaczcie! Oha pokazała środkowy palec Wiktorii na Puszce Pandory w "Hotelu Paradise"? Dzisiejszy odcinek "Hotelu Paradise" budził ogromne emocje już długo przed emisją w telewizji. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego zwiastuna, w którym nie tylko zaatakowano Wiktorię, ale było również widać, jak Oha pokazuje komuś środkowy palec. Produkcja ostatecznie usunęła ten fragment z zapowiedzi odcinka, co dodatkowo rozzłościło widzów, i tak już zszokowanych zachowaniem poszczególnych uczestników. Stacja TVN musiała więc wydać oświadczenie w tej sprawie.  Ostatecznie w piątkowym odcinku nie pokazano kontrowersyjnej sytuacji z Ohą, ta jednak i tak wytłumaczyła się na swoim Instagramie. Oha na Puszcze Pandory, podobnie jak część innych uczestników, miażdżyła Wiktorię ostrymi pytaniami. Kiedy została spytana, kogo chciałaby wyrzucić z "Hotelu Paradise", bez problemu przyznała, że właśnie Wiki. Zalazłaś mi za skórę - mówiła.  Choć nie pokazano momentu, kiedy Oha pokazuje środkowy palec (wtedy jeszcze wszyscy myśleli, że Wiktorii), uczestniczka i tak oberwała od widzów. Co więc mówi na swoim InstaStories? Przede wszystkim chciałabym podziękować za te ciepłe wiadomości, za to wsparcie, bo naprawdę to doceniam, że jesteście, że pokazujecie że jesteście. Chciałabym wyjaśnić jedną niejasność, która miała miejsce na Pandorze Po części nie dziwi mnie to, że jest dużo negatywnych wiadomości odnośnie tego, jak mogłam...

Miłosz w Hotelu Paradise broni uczestników Hotelu Paradise
Mat. prasowe, Instagram @mily_mo_
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Miłosz broni uczestników po Pandorze! "Bardzo cierpią"
Miłosz z "Hotelu Paradise" zabrał głos po kontrowersyjnej Pandorze. Mówi o psychice uczestników: "Żeby aż tak ich niszczyć?". A co powiedział o Wiktorii?

Ostatnie odcinki "Hotelu Paradise" wywołały ogromne oburzenie widzów. Wszystko przez zachowanie uczestników, którzy postanowili za wszelką cenę pozbyć się Wiktorii z programu. Po skandalicznej "Pandorze" widzowie zarzucili uczestnikom stosowanie przemocy psychicznej wobec koleżanki z programu. Na gwiazdy programu wylał się olbrzymi hejt, a nawet zaczęli dostawać pogróżki. Do szokującej sytuacji, która ma miejsce po emisji ostatnich odcinków, odniósł się Miłosz, programowy partner Wiktorii.  Jestem przerażony tym, jak można zniszczyć człowieka i to z dwóch stron - mówił na Instastories.  To, co powiedział o Wiktorii może was zdziwić!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Lincz na Wiktorii. Krzyki, kłamstwa i łzy... "Wracam do Wawy" "Hotel Paradise 4": Miłosz komentuje Pandorę. Staje w obronie uczestników Ostatnia "Pandora" w "Hotelu Paradise" wywołała prawdziwą burzę w sieci. Widzowie już po zobaczeniu zwiastuna odcinka w Player.pl nie szczędzili krytyki nie tylko uczestnikom ale również produkcji programu. Samą "Pandorę" określili jako "patologiczną" . Początkowo głos zabrał Pan Lektor, który wyjaśnił, jak wygląda opieka nad uczestnikami na planie " Hotelu Paradise " i podkreślił, że " Wiktoria nigdy nie poprosiła o pomoc ". Oświadczenie w sprawie wydał nawet TVN. Z kolei uczestnicy, którzy w programie mieli gnębić Wiktorię otrzymali od widzów olbrzymi hejt, który zaczął wymykać się spod kontroli. Launo oświadczyła, że się boi , ponieważ ktoś porysował jej auto, a Oha dostała wstrząsający filmik z pogróżkami.  Szokującą sytuację skomentował także Miłosz, który również przyczynił się do...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik