"Hotel Paradise 4": Miłosz żałuje swojej decyzji! Obwinia pozostałych?! Cała grupa mnie zawiodła
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Miłosz żałuje swojej decyzji! Obwinia pozostałych?! "Cała grupa mnie zawiodła"

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania z "Hotelem Paradise 4" pożegnała się między innymi Wiktoria, która odpadła z rąk własnego partnera. Teraz Miłosz chce wracać do domu i nie ukrywa, do kogo ma największy żal.

Ostatnie wydarzenia w czwartej edycji "Hotelu Paradise" odbiły się naprawdę sporym echem, a decyzja Miłosza podczas Rajskiego Rozdania zbiła wszystkich widzów z tropu. Uczestnik, który mówił Wiktorii, że wcale nie jest powiedziane, że wróci dziś do domu, najwyraźniej po randce z Ohą zmienił zdanie, bo kiedy te dwie dziewczyny postanowiły stanąć za nim podczas eliminacji, Miłosz stwierdził, że pora stworzyć nową parę na rajskim Zanzibarze. Wygląda jednak na to, że uczestnik nie był do końca świadomy swojej decyzji. 

Co ja zrobiłem?! - mówił zrozpaczony.

Co więcej uczestnik zaczął podejrzewać, że niektórzy spiskują przeciwko niemu!

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi zdradza kulisy związku Basi i Krystiana. To dlatego się rozstali?

"Hotel Paradise 4": Miłosz żałuje, że wyrzucił Wiktorię

Ostatnie dni w czwartej edycji "Hotelu Paradise" upływały pod znakiem wielkich emocji, a wszystko zaczęło się od linczu na Wiktorię, podczas Puszki Pandory - choć już wcześniej atmosfera pomiędzy nią, a niektórymi uczestnikami, była bardzo napięta. Miażdżona pytaniami Wiki odkryła, że cały spisek przeciwko niej rozpoczął jej partner, który czuł się zdradzony po tym, jak bawiła się przy barze z Łukaszem. Fani byli oburzeni postawą Miłosza, którzy stwierdzili, że cała wina leży po jego stronie i to on narobił bałaganu pomiędzy uczestnikami.

Kiedy wydawało się, że sytuacja w "Hotelu Paradise" nieco się załagodziła i wszystkie kary zostały odkryte, Miłosz znowu zaskoczył widzów. Kiedy jeszcze rano mówił Wiktorii, żeby wcale nie myślała o powrocie do domu, wieczorem sam ją do niego odesłał. A dla niektórych jeszcze większym zaskoczeniem okazał się fakt, że z show odpadły dwie uczestniczki - Natalia musiała spakować walizki, kiedy na Rajskim Rozdaniu pojawiła się piękna Vanessa i oznajmiła, że chce tworzyć parę właśnie z Mateuszem. Co ciekawe, Wiktoria i Natalia opuściły "Hotel Paradise" z podniesioną głową, za to kolejnego dnia Miłosz na rajskim Zanzibarze bardziej przypominał "zbitego psa".

Nie można już nic zmienić, ona pojechała. Nie ma jej. Mam ochotę jechać do domu - mówił zrozpaczony Miłosz.

Na własne życzenie Miłosz stworzył nową parę z Ohą, jednak kiedy mieli spędzić pierwszą wspólną noc w sypialni, chłopak zamiast rozmawiać wolał położyć się spać.

Nie chce mi się z nią przebywać - wyznał przed kamerami.

Choć na drugi dzień Miłosz przyznał, że czuje się "nawet spoko", zdecydowanie ukrywał swoje prawdziwe uczucia przed pozostałymi uczestnikami. 

Po co ty to zrobiłeś idioto - mówił sam do siebie. 

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria komentuje odejście. Fani o Miłoszu: "Pomyłka tego programu"

"Hotel Paradise 4: Miłosz obwinia pozostałych uczestników za odejście Wiktorii?!

Ewidentnie przez cały dzień pozostali uczestnicy próbowali pocieszyć Miłosza, próbując uświadomić mu, że podjął najlepszą dla niego samego decyzję. Ten jednak jest zupełnie innego zdania.

Cały czas łeb mi siada. Siada mi na maksa. Myślę, że macie fajne partnerki, ja swoją odpuliłem. Oha jest spoko, ale jako ziomalka. Chciałbym, żeby wróciła. Nawet jeżeli by mi nie dała szansy, to chciałbym odpaść z jej ręki - wyznał.

Co więcej, jak się okazuje, Miłosz wcale nie uważa, że była to tylko jego decyzja. Uczestnik przyznał, że wybrał Ohę przez to, że pozostali nie byli w zgodzie z Wiktorią.

Cała grupa gdzieś trochę mnie zawiodła. Podjąłem tę decyzję przez fakt, że nikt za nią nie był, bo nikt jej nie poznał. Ja ją poznałem, bo spędzałem z nią czas. To jest wspaniała kobieta i nie obchodzi mnie co oni tam myślą już teraz.  

Miłosz z
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Oha nie ma sobie nic do zarzucenia: "Jestem, jaka jestem"

Wygląda również na to, że uczestnik ma wątpliwości co do szczerości intencji Przemka, który na każdym kroku mówił mu, że dla swojego dobra powinien usunąć Wiki z "Hotelu Paradise", bo przez nią odsuwa się od reszty grupy, a dziewczyna wcale nie jest za nim. Tę kwestię również chłopak postanowił wytłumaczyć ze swoim kolegą.

Mam wrażenie, że miałeś dobre intencje wobec mnie, więc nie mam żalu, bo to moja decyzja była. Natomiast gdzieś tam wiesz, też sprzeczne sygnały, niż to co czułem, usłyszałem od ciebie, wiesz, z twojej intencji dobrej i tyle. Uwierz mi, że chciałbym wrócić do domu. Musze to wziąć na klatę, jestem facetem. Tutaj nie będzie innej. Będę tutaj tylko po to, żeby Wiki wróciła - wyznał w rozmowie z Przemkiem.

Niestety, o swoich uczuciach wobec Wiktorii Miłosz dowiedział się zbyt późno. Co więcej w rozmowie z Mateuszem nie tylko przyznał, że to Oha jest "masakryczną postacią" i powinna odpaść z "Hotelu Paradise", ale również oboje doszli do wniosku, że to Przemek najbardziej walczył o to, by zachować Ohę w programie po to, by mieć sprzymierzeńca! Dodatkowo Miłosz stwierdził, że zaczyna podejrzewać, że teraz uczestnicy chcą pozbyć się jego! Sądzicie, że faktycznie niebawem pożegnamy się z chłopakiem?

Miłosz Pesta w programie Hotel Paradise 4
Mat. prasowe

Hotel Paradise: Wiktoria i Miłosz
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria już wcześniej sugerowali jej powrót do programu?! 
Wiktoria wróciła do "Hotelu Paradise", ku zadowoleniu Miłosza. Jednak już kilka dni przed emisją odcinka można było wywnioskować, że coś jest na rzeczy. Tylko spójrzcie na komentarze Wiki i Miłosza!

Wielu fanów "Hotelu Paradise" nie mogło pogodzić się z odejściem Wiktorii z programu. Na szczęście widzowie długo nie musieli czekać na jej powrót do show, bo właśnie w minionym odcinku Wiktoria wróciła do gry! Miłosz, który bardzo żałował, że pozbył się swojej partnerki pod presją grupy, może mówić o wielkiej szansie od losu. Teraz wszystko wskazuje na to, że dla Wiktorii i Miłosza pisze się nowy, miejmy nadzieję dobry rozdział w "Hotelu Paradise".  Jednak czujni fani mogli już kilka dni wcześniej wywnioskować, że Wiktoria może wrócić do programu. Tylko spójrzcie na komentarze, które Wiktoria i Miłosz pisali do siebie! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi o konflikcie dziewczyn z Wiktorią. "To tak nie było, wiem, bo byłam tam" "Hotel Paradise": Miłosz i Wiktoria sugerowali, że będą jeszcze razem w programie? W "Hotelu Paradise" nie ma czasu na nudę - zarówno uczestnicy, jak i widzowie, mogą mówić o prawdziwym emocjonalnym rollercoasterze! Ostatnie Rajskie Rozdanie było dla wszystkich ogromnym szokiem, kiedy to Miłosz wyrzucił Wiktorię z programu i postanowił stworzyć parę z Ohą. Szybko jednak zrozumiał, że to co zrobił, było wbrew jego woli i tak naprawdę uległ presji grupy. Nie czuł się dobrze z Ohą i bez Wiktorii jego życie w hotelu było smutne. Jednak po kilku dniach, do Miłosza znów uśmiechnęło się szczęście... Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Oha przeprasza za swoje zachowanie Wiktorię: "Dopadły mnie kompleksy i zazdrość" W minionym odcinku programu, do gry wróciła właśnie Wiktoria! Ta wiadomość ucieszyła Miłosza, tym bardziej, że dziewczyna postanowiła dać mu kolejną szansę i chce znów tworzyć z nim...

"Hotel Paradise 4": Kryzys u Miłosza i Wiktorii?! Zmienili parę! "Chciała zaznaczyć teren"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kryzys u Miłosza i Wiktorii?! Zmienili parę! "Chciała zaznaczyć teren"
Po ostatni wyskoku Wiktorii w "Hotelu Paradise 4" zaszły nieoczekiwane zmiany! To koniec jej związku z Miłoszem?! Nowa uczestniczka sporo namieszała.

W "Hotelu Paradise 4" dosłownie zawrzało i wygląda na to, że stosunku pomiędzy wszystkimi parami zrobiły się dość oziębłe. Najwięcej jednak zadziało się w związku Miłosz - Wiktoria i jak się okazuje, tych dwoje już nie będzie dzielić razem sypialni na rajskim Zanzibarze, a przynajmniej nie przez najbliższe dni. Po nocnych wybrykach uczestniczki z Łukaszem jedni z największych faworytów widzów przechodzą kryzys? Niewiarygodne z kim Wiktoria postanowiła stworzyć parę! Wygląda na to, że tą decyzją dziewczyna wbiła sobie gwóźdź do trumny... "Hotel Paradise 4": Koniec związku Miłosza i Wiktorii?! Nowa uczestniczka sporo namieszała Wiktoria, która do tej pory była jedną z ulubienic widzów, ostatnio sporo sobie nagrabiła. Po tym, jak dziewczyna "zdradziła" Miłosza , bawiąc się i obściskując z Łukaszem nie tylko nadszarpnęła zaufanie swojego partnera, ale i sprowadziła na siebie gniew fanów "Hotelu Paradise", a internauci dosłownie zmiażdżyli Wiktorię ostrymi komentarzami. Choć pod długich rozmowach dziewczyna sądziła, że wszystko już zostało naprawione, wygląda na to, że jej zachowanie sprowadziło na nią ogromne konsekwencje, bo kiedy na rajskim Zanzibarze pojawiła się nowa uczestniczka natychmiast odbiła jej Miłosza! Jestem nienormalna, wszędzie jest mnie dużo, lubię dużo gadać. Raczej jestem osobą szczerą, bardzo szczerą. Jak coś mi nie pasuje mówię wprost, jeżeli ktoś by mi stanął na drodze, to bym go zgasiła - zapowiedziała nowa uczestniczka, również Wiktoria! - W związkach jestem delikatna, czuła i słodka, natomiast jeżeli chodzi ogółem o życie, no to potrafię dać po prostu po ryju - dodała. Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Maria nie wiedziała, że dziewczyny knuły...

Hotel Paradise: Wiktoria odpada z programu przez Miłosza
Screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiktoria komentuje odejście. Fani o Miłoszu: "Pomyłka tego programu"
Miłosz zdecydował się wyeliminować Wiktorię z "Hotelu Paradise". Jego zagranie zszokowało widzów, którzy nie szczędzą chłopakowi gorzkich słów!

Minione Rajskie Rozdanie w 4. edycji "Hotelu Paradise" z pewnością przejdzie do historii programu. Wszystko przez decyzję Miłosza, która wzbudziła ogromne emocje wśród fanów show. Chłopak wyrzucił z programu swoją dotychczasową partnerkę, Wiktorię, która jak wiadomo, w rajskim hotelu nie miała łatwo. Internauci nie mogą uwierzyć w to co się stało - w komentarzach bardzo wspierają Wiki i jednocześnie nie szczędzą gorzkich słów Miłoszowi. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Oha nie ma sobie nic do zarzucenia: "Jestem, jaka jestem" "Hotel Paradise": Fani gorzko o decyzji Miłosza Wiktoria w "Hotelu Paradise" nie miała lekko - większość uczestników postawiła sobie za cel, aby wyrzucić ją z programu. Dziewczyna miała nadzieję, że może liczyć na wsparcie Miłosza, swojego partnera. Jak jednak wiadomo, podczas ostatniej Pandory Wiktoria dowiedziała się, że on również uczestniczy w planie wyrzucenia jej z programu . Fani do końca mieli jednak nadzieje, że chłopak nie ulegnie presji grupy i podczas Rajskiego Rozdania wybierze Wiktorię. Jak jednak wiadomo, tak się nie stało... Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Fani oburzeni postawą Miłosza! "Czy ty masz mózg, czy tylko siano?" Do Miłosza podczas Rajskiego Rozdania podeszła Wiktoria i Oha. Chłopak długo bił się z myślami, jaką decyzję powinien podjąć. Ostatecznie jednak zdecydował się stworzyć parę z Ohą i tym samym wyeliminował swoją dotychczasową partnerkę! Z pewnością ta decyzja była po myśli pozostałych uczestników, jednak czy samego Miłosza? Wiele wskazuje na to, że nie, bo chłopak tuż po Rajskim Rozdaniu zadał pytanie Wiki, czy jeśli wróci do "Hotelu Paradise", to będzie chciała z nim tworzyć parę!...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik