"Hotel Paradise 4": Miłosz żałuje swojej decyzji! Obwinia pozostałych?! Cała grupa mnie zawiodła
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Miłosz żałuje swojej decyzji! Obwinia pozostałych?! "Cała grupa mnie zawiodła"

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania z "Hotelem Paradise 4" pożegnała się między innymi Wiktoria, która odpadła z rąk własnego partnera. Teraz Miłosz chce wracać do domu i nie ukrywa, do kogo ma największy żal.

Ostatnie wydarzenia w czwartej edycji "Hotelu Paradise" odbiły się naprawdę sporym echem, a decyzja Miłosza podczas Rajskiego Rozdania zbiła wszystkich widzów z tropu. Uczestnik, który mówił Wiktorii, że wcale nie jest powiedziane, że wróci dziś do domu, najwyraźniej po randce z Ohą zmienił zdanie, bo kiedy te dwie dziewczyny postanowiły stanąć za nim podczas eliminacji, Miłosz stwierdził, że pora stworzyć nową parę na rajskim Zanzibarze. Wygląda jednak na to, że uczestnik nie był do końca świadomy swojej decyzji. 

Co ja zrobiłem?! - mówił zrozpaczony.

Co więcej uczestnik zaczął podejrzewać, że niektórzy spiskują przeciwko niemu!

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi zdradza kulisy związku Basi i Krystiana. To dlatego się rozstali?

"Hotel Paradise 4": Miłosz żałuje, że wyrzucił Wiktorię

Ostatnie dni w czwartej edycji "Hotelu Paradise" upływały pod znakiem wielkich emocji, a wszystko zaczęło się od linczu na Wiktorię, podczas Puszki Pandory - choć już wcześniej atmosfera pomiędzy nią, a niektórymi uczestnikami, była bardzo napięta. Miażdżona pytaniami Wiki odkryła, że cały spisek przeciwko niej rozpoczął jej partner, który czuł się zdradzony po tym, jak bawiła się przy barze z Łukaszem. Fani byli oburzeni postawą Miłosza, którzy stwierdzili, że cała wina leży po jego stronie i to on narobił bałaganu pomiędzy uczestnikami.

Kiedy wydawało się, że sytuacja w "Hotelu Paradise" nieco się załagodziła i wszystkie kary zostały odkryte, Miłosz znowu zaskoczył widzów. Kiedy jeszcze rano mówił Wiktorii, żeby wcale nie myślała o powrocie do domu, wieczorem sam ją do niego odesłał. A dla niektórych jeszcze większym zaskoczeniem okazał się fakt, że z show odpadły dwie uczestniczki - Natalia musiała spakować walizki, kiedy na Rajskim Rozdaniu pojawiła się piękna Vanessa i oznajmiła, że chce tworzyć parę właśnie z Mateuszem. Co ciekawe, Wiktoria i Natalia opuściły "Hotel Paradise" z podniesioną głową, za to kolejnego dnia Miłosz na rajskim Zanzibarze bardziej przypominał "zbitego psa".

Nie można już nic zmienić, ona pojechała. Nie ma jej. Mam ochotę jechać do domu - mówił zrozpaczony Miłosz.

Na własne życzenie Miłosz stworzył nową parę z Ohą, jednak kiedy mieli spędzić pierwszą wspólną noc w sypialni, chłopak zamiast rozmawiać wolał położyć się spać.

Nie chce mi się z nią przebywać - wyznał przed kamerami.

Choć na drugi dzień Miłosz przyznał, że czuje się "nawet spoko", zdecydowanie ukrywał swoje prawdziwe uczucia przed pozostałymi uczestnikami. 

Po co ty to zrobiłeś idioto - mówił sam do siebie. 

SCREEN PROGRAMU "HOTEL PARADISE"

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria komentuje odejście. Fani o Miłoszu: "Pomyłka tego programu"

"Hotel Paradise 4: Miłosz obwinia pozostałych uczestników za odejście Wiktorii?!

Ewidentnie przez cały dzień pozostali uczestnicy próbowali pocieszyć Miłosza, próbując uświadomić mu, że podjął najlepszą dla niego samego decyzję. Ten jednak jest zupełnie innego zdania.

Cały czas łeb mi siada. Siada mi na maksa. Myślę, że macie fajne partnerki, ja swoją odpuliłem. Oha jest spoko, ale jako ziomalka. Chciałbym, żeby wróciła. Nawet jeżeli by mi nie dała szansy, to chciałbym odpaść z jej ręki - wyznał.

Co więcej, jak się okazuje, Miłosz wcale nie uważa, że była to tylko jego decyzja. Uczestnik przyznał, że wybrał Ohę przez to, że pozostali nie byli w zgodzie z Wiktorią.

Cała grupa gdzieś trochę mnie zawiodła. Podjąłem tę decyzję przez fakt, że nikt za nią nie był, bo nikt jej nie poznał. Ja ją poznałem, bo spędzałem z nią czas. To jest wspaniała kobieta i nie obchodzi mnie co oni tam myślą już teraz.  

Miłosz z
Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise": Oha nie ma sobie nic do zarzucenia: "Jestem, jaka jestem"

Wygląda również na to, że uczestnik ma wątpliwości co do szczerości intencji Przemka, który na każdym kroku mówił mu, że dla swojego dobra powinien usunąć Wiki z "Hotelu Paradise", bo przez nią odsuwa się od reszty grupy, a dziewczyna wcale nie jest za nim. Tę kwestię również chłopak postanowił wytłumaczyć ze swoim kolegą.

Mam wrażenie, że miałeś dobre intencje wobec mnie, więc nie mam żalu, bo to moja decyzja była. Natomiast gdzieś tam wiesz, też sprzeczne sygnały, niż to co czułem, usłyszałem od ciebie, wiesz, z twojej intencji dobrej i tyle. Uwierz mi, że chciałbym wrócić do domu. Musze to wziąć na klatę, jestem facetem. Tutaj nie będzie innej. Będę tutaj tylko po to, żeby Wiki wróciła - wyznał w rozmowie z Przemkiem.

Niestety, o swoich uczuciach wobec Wiktorii Miłosz dowiedział się zbyt późno. Co więcej w rozmowie z Mateuszem nie tylko przyznał, że to Oha jest "masakryczną postacią" i powinna odpaść z "Hotelu Paradise", ale również oboje doszli do wniosku, że to Przemek najbardziej walczył o to, by zachować Ohę w programie po to, by mieć sprzymierzeńca! Dodatkowo Miłosz stwierdził, że zaczyna podejrzewać, że teraz uczestnicy chcą pozbyć się jego! Sądzicie, że faktycznie niebawem pożegnamy się z chłopakiem?

Miłosz Pesta w programie Hotel Paradise 4
Mat. prasowe

Ania i Artur z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił 
"Hotel Paradise 2": Artur wystawił Anię na "rajskim rozdaniu". Teraz tłumaczy się dlaczego tak zrobił 

Na chwilę przed ostatnim "rajskim rozdaniem" w " Hotelu Paradise 2 " Artur obiecał Ani, że podejdzie do niej podczas eliminacji. Ostatecznie, gdy nadszedł czas wyborów, uczestnik konsekwentnie stanął za Atą wprawiając Anię w zdziwienie. Ostatecznie uczestniczka jest aktualnie w parze z Kamilem, a Artur wytłumaczył się dlaczego w ostatniej chwili postanowił, że nie dotrzyma słowa.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Internauci komentują konflikt Magdy i Kamila. Uczestniczka się broni! "Hotel Paradise 2": Artur o tym, dlaczego nie dotrzymał słowa Ani podczas "rajskiego rozdania" Im bliżej finału "Hotelu Paradise" tym większy niepokój pojawia się w relacjach między uczestnikami. Dotychczas nierozłączni Ania i Ivan zaczęli przeżywać pierwszy poważny kryzys, a to wszystko zaraz po pojawieniu się w programie Aty. Ania nie umiała pogodzić się z tym, jak dobrze dogaduje się jej partner z nową uczestniczką. Emocje były silne do tego stopnia, że nawet zastanawiała się czy podczas "rajskiego rozdania" nie odeśle Ivana do domu.  - Podszedłbyś do mnie podczas "rajskiego rozdania"? - zapytała Artura - Mogę podejść - zadeklarował Artur Jednak podczas właściwych eliminacji, kiedy okazało się, że para Ani i Ivana została zablokowana i nie mogli wybrać siebie wzajemnie, Artur konsekwentnie podszedł do Aty, z którą jest w parze i nie dotrzymał słowa Ani. Tym samym ona została sparowana z Kamilem. Widzowie byli zdziwieni, że uczestnik nie spełnił swojej obietnicy. Artur postanowił na swoim Instagramie wyjaśnić swoją decyzję:  Pomyślałem, "Artur ona chce cię tylko podpuścić, żebyś podszedł do niej i tym by cię wyeliminowała". Gdybym na "rajskim rozdaniu" podszedł do Ani to by mnie wyrzuciła, bo wybrałaby Kamila. ...

Klaudia El Dursi o uczestnikach "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise". Opinie widzów po pierwszym odcinku są skrajne! 
Opinie w sieci po pierwszym odcinku "Hotel Paradise" są mocno podzielone! Większość dotyczy uczestników. Kto najmniej spodobał się widzom?

Pierwszy odcinek reality show " Hotel Paradise " wywołał skrajne emocje. Na ekranie zobaczyliśmy nie tylko prezentację uczestników, ale również tzw. "rajskie rozdanie" czyli dobieranie w pary . Po programie Internauci ocenili pierwsze rozmowy między uczestnikami, sojusze i tworzenie obozów. Okazuje się, że zdania na temat programu "Hotel Paradise" są mocno podzielone! Koniecznie przeczytajcie te komentarze... Czym "Hotel Paradise" zachwycił widzów? Internauci po 1. odcinku programu "Hotel Paradise" są podzieleni! Z jednej strony podkreślają zalety formatu i komplementują "Hotel Paradise", pisząc: Spoko program Łukasz okaże się najbardziej ogarniętym facetem prowadząca @klaudia_el_dursi jest dla mnie boska, piękna Dla mnie spoko program👍 ludzie spięci bo to pierwszy odcinek Okazuje się, że formuła naprawdę spodobała się widzom, a Klaudia El Dursi pomyślnie zadebiutowała w roli prowadzącej. Jednak to nie jedyne głosy po emisji "Hotelu Paradise"! Najwięcej zarzutów pojawia się pod adresem uczestników programu... Internauci ostro oceniają uczestników "Hotelu Paradise" Okazuje się, że widzom nie podoba się, że uczestniczki programu mimo tak młodego wieku korzystają z medycyny estetycznej. Lexi otwarcie przyznaje się, że korzysta z pomocy chirurga, a nawet żartuje, że w innych miastach nie ma lekarzy skoro tam jest więcej naturalnych kobiet. Na pytanie Violi o sztuczne piersi odpowiedziała: Prawdziwe! Żelowe.   Takie podejście do wyglądu nie do końca podoba się widzom, co wyrażają w komentarzach: Czy są jeszcze naturalne dziewczyny w tym kraju, oprócz Oli wszystko sztuczne😱😱 Dziewczyny z Love Island przy tych to były chłodzące piękności, spodziewałam się...

"Hotel Paradise": co zrobi Sandra podczas "rajskiego rozdania"? Rozbije związek Chrisa i Marietty?
Newsy
"Hotel Paradise": Stres przed rajskim rozdaniem sięga zenitu! Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?
"Hotel Paradise": Stres przed rajskim rozdaniem sięga zenitu! Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?

Już dawno nie było tak stresującego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ". Powrót Sandry i Oli może totalnie przemieszać dotychczasowe pary! Nawet Chris i Marietta, którzy dogadują się najlepiej ze wszystkich nie mogą czuć się bezpiecznie. Sandra ma asa w rękawie... Jest nim tajemnicza koperta, którą będzie mogła otworzyć dopiero podczas "rajskiego rozdania". Jeżeli okaże się, że ma immunitet to mogłaby zagrozić związkowi Chrisa i Marietty. Uczestnik postanowił działać, jednak Sandra jest niezjednana... Inne pary również nie mogą się czuć pewnie. Jak wygląda sytuacja na chwilę przed eliminacją?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Ola chce być z Adamem, a Mateusz zostawi Anię dla... Sandry? Dziewczyny nieźle namieszały pomiędzy uczestnikami! "Hotel Paradise": rajskie rozdanie. Czy Sandra zniszczy związek Chrisa i Marietty?  Dziś na rajskim rozdaniu to Sandra rozdaje karty. Uczestniczka otrzymała tajemniczą kopertę, którą może otworzyć dopiero podczas "rajskiego rozdania". Pozostali lokatorzy "Hotelu Paradise" obawiają się, że to może być immunitet.  Chris nie krył swoich obaw przed tym, jaką Sandra mogłaby podjąć decyzję i postanowił odbyć z nią rozmowę. Poprosił Sandrę, aby nie ingerowała w związek jego oraz Marietty.  Jeśli masz immunitet to nie rób mi tego. Marietta jest dla mnie najważniejsza i bardzo chcę z nią być - wyznał Ja głupia nie jestem Chris, dużo widzę - odparła Sandra.  Na setkach przed kamerami pojawił się jej przebiegły uśmiech. Sandra doskonale wie, jak grać, żeby nikt nie przewidział jej ruchów.  Na chwilę przed "rajskim rozdaniem" Sandra zapytała Chrisa:  Gotowy na moje podejście do Ciebie?  Dzisiaj nic nie...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner