Najnowsze zdjęcia Sary i Przemka z "Hotelu Paradise" sprawiły, że w sieci zawrzało! Czyżby para po zakończeniu zdjęć do miłosnego show TVN 7 postanowiła przenieść swoją zażyłość na wyższy poziom i już planowała ślub? Wymowne słowa przystojniaka sprawiły, że widzowie rajskiego hotelu są przekonani, że Sara i Przemek już się zaręczyli!

Reklama

Sara i Przemek z "Hotelu Paradise" zaręczyli się?

Klaudia El Dursi przyzwyczaiła nas do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieprzewidywalny. Liczne spiski, pakty, a nawet karczemne kłótnie są wpisane w strategiczną grę atrakcyjnych singli walczących o sławę i wielkie pieniądze. Czasem w tej "wojnie" o popularność i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych pojawiają się także prawdziwe, płomienne uczucia. Czyżby również w 4. odsłonie miłosnego hitu TVN narodziła miłość, która przetrwała także po zakończeniu show?

Sympatycy rajskiego hotelu nie mają wątpliwości, że to właśnie Sara i Przemek po powrocie z rajskiego Zanzibaru stworzyli trwały i szczęśliwy związek. I choć na początku ich znajomości nic nie wskazywało na to, że tych dwoje może połączyć coś więcej niż układ, to najnowsze wydarzenia sprawiły, że piękna blondynka i pewny siebie przystojniak bardzo się do siebie zbliżyli.

Fragment programu "Hotel Paradise 4", Player.pl

Odkąd Sara i Przemek pocałowali się, ich relacja weszła na zupełnie inny poziom. Ukradkowe spojrzenia, miłe gesty oraz wzajemna troska sprawiły, że z dobrych znajomych, stworzyli jedną z najmocniejszych par rajskiego hotelu, którą połączył nie tylko pakt, ale też namiętność.

- Ciągnie mnie do niej - wyznał Przemek w rozmowie z Łukaszem.

- Generalnie mi się podoba, chce być z nim w parze. Zobaczymy co z tego wyjdzie - stwierdziła Sara przed kamerami.

I choć na antenie TVN 7 wciąż możemy obserwować kolejne zmagania singli w drodze po główną nagrodę "Hotelu Paradise", to zdjęcia do programu zakończyły się już kilka miesięcy temu. Które relacje przetrwały, a które rozmyły się niczym mydlana bańka? Choć uczestnicy nie mogą jeszcze komentować swoich dalszych losów, najnowsze zdjęcia Sary i Przemka wprawiły internautów w osłupienie.

Zobacz także

- Każde Rajskie Rozdanie jest dla mnie emocjonującym przeżyciem nawet jeśli tym razem mogłam czuć się w pełni bezpiecznie wybierając @przemek_hotelparadise4 ???? Od kilku odcinków mogliście obserwować jak rozwija się nasza relacja a wydarzenia w hotelu między naszą dwójką zdecydowanie nabrały tempa ???????? - napisała na Instagramie Sara. - Na ten moment obdarzyłam go ogromnym zaufaniem, wierząc, że intencje Przemka są dobre a on sam czuje, że to co między nami jest więcej warte niż wszystkie układy ???? [...] Myślę, że oboje z Przemkiem byliśmy wtedy bardzo ciekawi co dalej z nami będzie???? Tylko przyjaźń a może coś więcej????????? - dodała.

Instagram @sara_hotelparadise4 , Fot: Dariusz Darlak @shot_by_one

Również Przemek podzielił się z fanami wymownymi przemyśleniami. Co ciekawe, o ile Sara pozostała bardziej zachowawcza, o tyle przystojniak postanowił wprost wyznać swoje uczucia do niej nazywając ją "swoją księżniczką". By tego było mało jego słowa sprawiły, że w sieci zawrzało, a internauci są przekonani, że para już planuje ślub. Wszystko przez emotikonę pierścionka, jaką Przemek dodał, opisując swoją zażyłość z Sarą.

- Nie nastawiałem się na bliższa relacje, myślałem ze to niemożliwe . Prawdziwe uczucia ? Pfff… obłuda, fikcja, bajka … Aż za sprawa magicznej różdżki , strzały kupidyna nie kto inny jak Rumcajs , naczelny wódz, poczuł miętę ????Po różnych przygodach, wzlotach i upadkach , stałem się oficjalnie para z moja księżniczka
@sara_hotelparadise4 ???? Dzięki tej zwariowanej dziewczynie odkryłem nowe oblicze przygody - wyznał Przemek na Instagramie.

Reakcja fanów była natychmiastowa:

- Najlepsza para ????????????????

- Trzymam za was mocno kciuki❤️

- Uważam ze najlepiej do siebie pasujecie ????

- Kibicuje i trzymam za Was kciuki, uwielbiam Was razem, tworzycie super duet! ????

- Oficjalnie zaręczyny? ❤️- piszą internauci.

Jak dotąd zarówno Przemek, jak i Sara nie zaprzeczyli, jak i nie potwierdzili doniesień, jakoby już planowali ślub. Cóż, pozostaje nam więc czekać na kolejne odcinki rajskiego hotelu oraz wielki finał "Hotelu Paradise". Wtedy okaże się które pary przetrwały próbę czasu, a które zakończyły swoją znajomość.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Kasia i Natka wrócą do programu?! Zdradziły za dużo?

Instagram @przemyslaw_farbotko , Fot: Dariusz Darlak @shot_by_one
Reklama
Reklama
Reklama