"Hotel Paradise 4": Oha wyrzucona z show. Fani: "nie potrafi odejść z klasą"
screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Oha wyrzucona z show. Fani: "nie potrafi odejść z klasą"

W "Hotelu Paradise" czas na kolejne zmiany. Tym razem najtrudniejsza decyzja należała do panów. Nikt nie spodziewał się takiej eliminacji!

W "Hotelu Paradise" nadszedł czas na kolejne rajskie rozdanie. Nie da się ukryć, że uczestnicy bardzo długo zastanawiali się nad tym jak pokierować swoje wybory. Postawić na rodzące się uczucia czy może zaufać teoretycznie zabezpieczającym ich pobyt w programie układom? Dokonaniu wyborów nie pomogły zaskakujące randki, na które musieli wybrać się uczestnicy. Okazało się, że ich wątpliwości dotyczące par, w których się znajdują, poważnie mogą zmienić układ w raju. 

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje zaręczyny Basi i Krzysztofa! Czy pójdzie na ich ślub?

"Hotel Paradise" nieoczekiwany zwrot akcji. Takich randek nikt się nie spodziewał

Kilka odcinków wcześniej w "Hotelu Paradise" pojawiła się piękna Klaudia El Dursi, która omówiła z każdym z mieszkańców hotelu, jakie są ich prawdziwe uczucia. Uczestnicy nauczyli się przecież, że każdy tutaj prowadzi swoją własną grę i nie mogą mówić na głos wszystkiego, co tak naprawdę czują. To właśnie w trakcie tej rozmowy Miłosz wyjawił, że męczy się w parze z Ohą i marzy o tym, żeby Wiktoria, którą wyrzucił z programu, wróciła do hotelu. Jego prośba została wysłuchana i ku radości Miłosza, a niezadowoleniu innych bohaterów programu Wiktoria znów jest w grze. Okazuje się, że wysłuchane zostały także prośby innych uczestników. 

Miłosz i Wiktoria na huśtawce
screen/Player.pl

Łukasz, który ostatnio jest coraz bliżej z Naną, wcale nie czuje się w tej relacji dobrze. Wygląda na to, że chłopak tylko gra, a w rozmowie z Klaudią El Dursi, przyznał, że gdyby mógł posłuchać głosu serca, chciałby poznać bliżej Vanessę. Jego prośba została wysłuchana i uczestnik wybrał się na randkę z piękną brunetką, a jego wyznanie do mieszkanki hotelu zaskoczyło nie tylko Vanessę, ale także widzów:

Nie chciałbym, żebyś odpadała, bo nie miałaś jeszcze czasu się otworzyć i skorzystać z tego miejsca. A z jakiejś tam strony podobasz mi się też i jestem otwarty na wszystkie zmiany w hotelu. Mimo że jestem z Naną od samego początku, to gdy była pierwsza zmiana i ona wybrała tego Mateusza po pierwszej randce, więc tak jak powtarzam wszędzie „otworzyła bar więc zatańczymy”, więc mam piłeczkę do oddania, więc myślę, że nawet by się nie wkurzyła, że tak bym zrobił...

Vanessa nie ukrywała, że słowa Łukasza bardzo ją zadowoliły. Czy to oznacza, że ma jeszcze jedną możliwość w rajskim rozdaniu?

Czy dałeś mi właśnie zielone światło? - zapytała niedowierzając, Vanessa.

Większego bym Ci nie dał! - przyznał uczestnik.

Vanessa i Łukasz na randce
screen/Player.pl

Najbardziej o swój los bała się Sara. Uczestniczka jest w programie singielką i jeśli nie zostanie zatrzymana przez któregoś z panów, odpadnie z programu. Na swojej randce z Mateuszem zapewniła, że tylko on jest osobą, z którą w hotelu mogłaby zbudować coś więcej, dlatego to właśnie do niego podejdzie na rajskim rozdaniu. Mateusz do tej pory zapewniał, że Vanessa jest jego jedynym wyborem i nie chce żadnych zmian, jednak wspólny język, który znalazł z Sarą podczas ich randki, dały mu bardzo dużo do myślenia. 

Odpadnę z Twojej ręki, bo tak jak mówię, chce być szczera i chcę odpaść od pary, w której chcę być. I tak mnie nie poznasz z tej lepszej, spokojniejszej strony. Bo nie tylko biegam, drę się i wygłupiam, jednak jest inaczej, ale nie miałeś okazji tego zobaczyć.  - zapewniła Sara. 

Mateusz nigdy wcześniej nie był tak zmieszany i smutny. Nie chciał wyrzucać Sary z programu, jednak wciąż w głowie miał Vanessę. Czy Sara była szczera i faktycznie podeszła na rajskim do Mateusza? 

Sara i Mateusz na randce
screen/Player.pl

To była niejedyna randka Sary tego dnia. W rozmowie z Klaudią El Dursi Przemek wyjawił, że jeśli miałby pogłębiać relację z kimkolwiek innymi niż Launo, to byłaby to właśnie Sara. Prowadząca program spełniła to marzenie i wysłała tych dwoje na wspólną randkę. Mimo że Przemek jest bardzo zainteresowany Sarą, to jednak trudno było te dwie randki uczestniczki porównać, bo Sara zdecydowanie znalazła lepszy język z Mateuszem.

Przemek długo zastanawiał się, czy postawić na nową relację z Sarą, która widocznie jest zainteresowana Mateuszem, czy może wybrać bezpieczną Ohę, z którą niewiele go łączy, poza układem, który wówczas by weszli.  Jednak takiego obrotu spraw się nie spodziewał.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Michał szczerze o Launo. Żałuje, że zabrał ją na randkę?

Sara i Przemek na randce
screen/Player.pl

"Hotel Paradise" rajskie rozdanie. Kto opuścił raj?

To rajskie rozdanie zmieniło wśród par absolutnie wszystko. Okazało się, że randki, na które mieli szansę pójść wybrani uczestnicy, kompletnie zmieniły bieg wydarzeń. Kluczowym okazał się tu być układ Vanessy i Łukasza. Chwilę przed rajskim rozdaniem Łukasz ostrzegł Nanę, że Vanessa może do niego podejść, i tak właśnie się stało...

Dzięki temu wyborowi, Sara mogła podejść do Mateusza i ziścić swoje marzenie o byciu w parze właśnie z nim. Mateusz wydawał się być bardzo zaskoczony tą decyzją, a jego mina była nieprzenikniona. 

Wszyscy tu wiedzą, że chciałam stworzyć z Mateuszem parę, jestem w tym szczera i tak podpowiada mi serce - zapewniła Sara. 

Co w tej sytuacji zrobiła Nana? Czy zdecydowała się podejść do swojego partnera? Niestety okazało się, że Łukasz za bardzo nadwyrężył jej zaufanie. Skonfundowana Nana podeszła jednak do Przemka, bo, jak przyznała, chce odpaść z ręki kogoś, komu ufa od początku:

Wszystkie słowa, które uzyskałam od Łukasza, wszystkie czyny były moim zdaniem nieszczere. przed rajskim rozdaniem zostałam potraktowana jak śmieć, tak się poczułam, Łukaszowi nie ufam już w ogóle, chcę odpaść z ręki kogoś, komu ufam od początku.

Nana podeszła do Przemka na rajskim
screen/Player.pl

Do Przemka miała podejść przecież Oha! Nana bardzo zaryzykowała swoim wyborem i okazało się, że naprawdę miała się czego bać. Za plecami Przemka stanęła Oha, która przypomniała mu, że zawsze była wobec niego lojalna. To nie ułatwiło wyboru uczestnikowi, który nie ukrywał, że jest wściekły, że musi wyrzucić którąś z dziewczyn, mimo że żadnej z nich nie chciałby się pozbyć z hotelu. Ostatecznie jednak podjął decyzję, że to właśnie Oha opuści "Hotel Paradise". Jak zareagowała uczestniczka?

Cóż, karma wraca - przyznała, patrząc na Przemka. 

Jej słowa wyjątkowo nie spodobały się intrenautom, którzy nie kryli radości z usunięcia dziewczyny z programu:

- Oha nawet nie potrafi odejść z klasą 🤦

- ahaha KARMA nie wróci,ale WROCILA ,żegnamy 👏

- Oha karma nie wraca bo właśnie wróciła do Ciebie za Twoje zachowanie

-Nareszcie! Karma to właśnie do niej wróciła - piszą widzowie na oficjalnym instagramowym koncie "Hotelu Paradise".

A co wy o tym sądzicie?

NANA, Przemek i Oha w hotelu paradise
screen/Player.pl

Ata Postak dołączyła do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 
"Hotel Paradise 2": Ata wybrała naprawdę mocnego zawodnika! "Teraz będą się nas bać". Ten duet może zagrozić innym? 

Ata Postek jako nowa uczestniczka " Hotelu Paradise " miała możliwość rozbicia jednego ze związków, aby sparować się z wybranym uczestnikiem na chwilę przed "rajskim rozdaniem".  Możliwości miała wiele. Uczestnicy zastanawiali się czy wybierze Roberta, z którym znała się jeszcze poza programem, Ivana, który bardzo jej się podoba czy... Artura, który definitywnie zakończył związek z Dominiką. Dziś nadszedł czas decyzji. Jej wybór był zaskakujący! Która z pań trafiła do singlówki?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2" Dominika płacze za Bartkiem i atakuje Artura: "Jesteś agresywny". Uczestnik wpadł w szał "Hotel Paradise 2": Ata rozbiła związek Dominiki i Artura Ata Postek postanowiła rozbić związek Dominiki i Artura, tym samym to właśnie Dominika musiała przeprowadzić się do singlówki. Czy Arturowi udało się osiągnąć swój cel?  Wyjaśniłem sobie z Dominiką, Ata dołączyła więc dlaczego mam być niezadowolony - podsumował Czy Ata pomoże mu dojść do finału? Uczestnik zapewnia, że w programie nie zakocha się. Jego wcześniejsze doświadczenia miłosne sprawiły, że nie pozwoli sobie już zbyt prędko się zaangażować, jednak czuje, że z aktualną parą może wiele zdziałać w programie:   Teraz już powiem tak, będą nas mieli na celowniku, bo jesteśmy najsilniejszą parą i Ju - powiedział Acie tuż po przeparowaniu Artur ma nadzieję, że Ata podtrzyma swoją decyzję i podejdzie do niego również na "rajskim rozdaniu". Ja teraz jestem w gównianej sytuacji. Dominikę odrzuciłem, bo nie było fal, tutaj wszedłem w nową relację i muszę zaufanie budować. Nie wiem czy mnie wybierze na rajskim - przyznał Razem z Atą zastanawiali się również jaką...

Ania i Martyna hejtowane po Hotelu Paradise
TV-Show
"Hotel Paradise": Ania i Martyna najbardziej hejtowane po rajskim rozdaniu! 
"Hotel Paradise" Martynie i Ania fani zarzucają fałsz! Dlaczego były przeciwko Sandrze?

Za nami kolejne rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise"! Z show po raz drugi odpadła Sandra. Blondwłosa uczestniczka stanęła za Mateuszem, a ten, choć wybierając Sandrę zapewniłby sobie miejsce w finale, pozostał wierny Ani. Ania była bardzo ucieszona (do tego stopnia że przytuliła się nawet ze swoim największym wrogiem - Adamem), a na koniec dogryzła Sandrze. Wcześniej, wraz Martyną, były wyraźnie źle nastawione do dziewczyny, co nie uszło fanom show TVN 7! Uczestniczki zostały ostro skrytykowane w sieci!     Ania i Martyna skrytykowane po rajskim rozdaniu Jeszcze kilka tygodni temu Sandra była najlepszą koleżanką Martyny. To ona stanęła po jej stronie, kiedy porzucił ją Adam. Z Anią z kolei podczas rajskiego rozdania postanowiły, że razem wyeliminują Adama. Wydawało się, że dziewczyny trzymają sztamę i są żeńską odpowiedzią na nierozerwalną "świętą trójcę". Nic bardziej mylnego. Kiedy Ania i Martyna miały szanse podglądać randki Sandry z Blondino i Mateuszem, nie szczędziły jej złośliwości, zwłaszcza partnerka Matta. Ale również Martyna traktowała Sandrę mocno na dystans. Dlaczego? Tego nie wie nikt, ale w sieci dostało się dziewczynom za ich zachowanie: Martyna jest tak fałszywa..  Nie spodziewałam się, ze Ania jest tak wrednym człowiekiem :/ bardzo slabe zachowanie dziewczyn. szczegolnie na Martynie sie zawiodlam. Latino jak najbardziej zdał test lojalności czego nie można powiedzieć o Martynie względem Sandry Po Ani wszystkiego można się spodziewać ale Martyna okazała się fałszywa osoba i dużo straciła w moich oczach Martyna, fatalne zachowanie w stosunku do Sandry To tylko kilka z dziesiątek komentarzy na temat Ani i Martyny! A Wy co o tym sądzicie? Może Ania i Martyna miały powód, żeby tak traktować Sandrę? Zobacz także:  ...

Marta pogrąża Adama w Hotelu Paradise
Newsy
Hotel Paradise: Wiemy, kto odpadł z programu! To prawdziwy szok!
Hotel Paradise: Wiemy, kto odpadł z programu! To prawdziwy szok!

Za nami kolejny odcinek "Hotel Paradise". Co się działo w odcinku? Ten tydzień był pełen emocji, w programie pojawił się Łukasz. Rozpętało się... piekiełko! Ale tak naprawdę dopiero w "Rajskim rozdaniu". Przeczytajcie koniecznie, co działo się w "Hotel Paradise" w ostatnim odcinku i kto ostatecznie odpadł! Zobacz także:  Co z drugim sezonem "Hotelu Paradise"? Jest decyzja stacji! "Hotel Paradise" - Rajskie rozdanie - kto odpadł? Za nami kolejny odcinek "Hotel Paradise"! Co się stało w rajskim rozdaniu? Maciek, który miał immunitet, wybrał Martę i w ten sposób zablokował innym chłopaków wybór uczestniczki. Blondino oczywiście stanął za Martyną. Matt oczywiście wybrał Anię. Adam, bez zaskoczenia, wybrał Violę: „Nasz związek ma szansę się rozwinąć”- stwierdził Adam. Chris, mimo wielu przejść w tym tygodniu, postawił na Mariettę. Łukasz, nowy uczestnik stanął za Martą, czym ostatecznie sam wykluczył się z show. Zaufałem intuicji, postawiłem wszystko na jedną kartę. (...) Tak musiało być. Wolałem odpaść na własnych zadach niż przez osobę, której sprawiłoby to satysfakcję - powiedział Łukasz. Zobacz także:  Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Mar 27, 2020 o 12:16 PDT Oglądaliście ostatni odcinek "Hotel Paradise"?      ...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner