"Hotel Paradise 4": Oha wyrzucona z show. Fani: "nie potrafi odejść z klasą"
screen/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Oha wyrzucona z show. Fani: "nie potrafi odejść z klasą"

W "Hotelu Paradise" czas na kolejne zmiany. Tym razem najtrudniejsza decyzja należała do panów. Nikt nie spodziewał się takiej eliminacji!

W "Hotelu Paradise" nadszedł czas na kolejne rajskie rozdanie. Nie da się ukryć, że uczestnicy bardzo długo zastanawiali się nad tym jak pokierować swoje wybory. Postawić na rodzące się uczucia czy może zaufać teoretycznie zabezpieczającym ich pobyt w programie układom? Dokonaniu wyborów nie pomogły zaskakujące randki, na które musieli wybrać się uczestnicy. Okazało się, że ich wątpliwości dotyczące par, w których się znajdują, poważnie mogą zmienić układ w raju. 

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

"Hotel Paradise" nieoczekiwany zwrot akcji. Takich randek nikt się nie spodziewał

Kilka odcinków wcześniej w "Hotelu Paradise" pojawiła się piękna Klaudia El Dursi, która omówiła z każdym z mieszkańców hotelu, jakie są ich prawdziwe uczucia. Uczestnicy nauczyli się przecież, że każdy tutaj prowadzi swoją własną grę i nie mogą mówić na głos wszystkiego, co tak naprawdę czują. To właśnie w trakcie tej rozmowy Miłosz wyjawił, że męczy się w parze z Ohą i marzy o tym, żeby Wiktoria, którą wyrzucił z programu, wróciła do hotelu. Jego prośba została wysłuchana i ku radości Miłosza, a niezadowoleniu innych bohaterów programu Wiktoria znów jest w grze. Okazuje się, że wysłuchane zostały także prośby innych uczestników. 

Miłosz i Wiktoria na huśtawce
screen/Player.pl

Łukasz, który ostatnio jest coraz bliżej z Naną, wcale nie czuje się w tej relacji dobrze. Wygląda na to, że chłopak tylko gra, a w rozmowie z Klaudią El Dursi, przyznał, że gdyby mógł posłuchać głosu serca, chciałby poznać bliżej Vanessę. Jego prośba została wysłuchana i uczestnik wybrał się na randkę z piękną brunetką, a jego wyznanie do mieszkanki hotelu zaskoczyło nie tylko Vanessę, ale także widzów:

Nie chciałbym, żebyś odpadała, bo nie miałaś jeszcze czasu się otworzyć i skorzystać z tego miejsca. A z jakiejś tam strony podobasz mi się też i jestem otwarty na wszystkie zmiany w hotelu. Mimo że jestem z Naną od samego początku, to gdy była pierwsza zmiana i ona wybrała tego Mateusza po pierwszej randce, więc tak jak powtarzam wszędzie „otworzyła bar więc zatańczymy”, więc mam piłeczkę do oddania, więc myślę, że nawet by się nie wkurzyła, że tak bym zrobił...

Vanessa nie ukrywała, że słowa Łukasza bardzo ją zadowoliły. Czy to oznacza, że ma jeszcze jedną możliwość w rajskim rozdaniu?

Czy dałeś mi właśnie zielone światło? - zapytała niedowierzając, Vanessa.

Większego bym Ci nie dał! - przyznał uczestnik.

Vanessa i Łukasz na randce
screen/Player.pl

Najbardziej o swój los bała się Sara. Uczestniczka jest w programie singielką i jeśli nie zostanie zatrzymana przez któregoś z panów, odpadnie z programu. Na swojej randce z Mateuszem zapewniła, że tylko on jest osobą, z którą w hotelu mogłaby zbudować coś więcej, dlatego to właśnie do niego podejdzie na rajskim rozdaniu. Mateusz do tej pory zapewniał, że Vanessa jest jego jedynym wyborem i nie chce żadnych zmian, jednak wspólny język, który znalazł z Sarą podczas ich randki, dały mu bardzo dużo do myślenia. 

Odpadnę z Twojej ręki, bo tak jak mówię, chce być szczera i chcę odpaść od pary, w której chcę być. I tak mnie nie poznasz z tej lepszej, spokojniejszej strony. Bo nie tylko biegam, drę się i wygłupiam, jednak jest inaczej, ale nie miałeś okazji tego zobaczyć.  - zapewniła Sara. 

Mateusz nigdy wcześniej nie był tak zmieszany i smutny. Nie chciał wyrzucać Sary z programu, jednak wciąż w głowie miał Vanessę. Czy Sara była szczera i faktycznie podeszła na rajskim do Mateusza? 

Sara i Mateusz na randce
screen/Player.pl

To była niejedyna randka Sary tego dnia. W rozmowie z Klaudią El Dursi Przemek wyjawił, że jeśli miałby pogłębiać relację z kimkolwiek innymi niż Launo, to byłaby to właśnie Sara. Prowadząca program spełniła to marzenie i wysłała tych dwoje na wspólną randkę. Mimo że Przemek jest bardzo zainteresowany Sarą, to jednak trudno było te dwie randki uczestniczki porównać, bo Sara zdecydowanie znalazła lepszy język z Mateuszem.

Przemek długo zastanawiał się, czy postawić na nową relację z Sarą, która widocznie jest zainteresowana Mateuszem, czy może wybrać bezpieczną Ohę, z którą niewiele go łączy, poza układem, który wówczas by weszli.  Jednak takiego obrotu spraw się nie spodziewał.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Michał szczerze o Launo. Żałuje, że zabrał ją na randkę?

Sara i Przemek na randce
screen/Player.pl

"Hotel Paradise" rajskie rozdanie. Kto opuścił raj?

To rajskie rozdanie zmieniło wśród par absolutnie wszystko. Okazało się, że randki, na które mieli szansę pójść wybrani uczestnicy, kompletnie zmieniły bieg wydarzeń. Kluczowym okazał się tu być układ Vanessy i Łukasza. Chwilę przed rajskim rozdaniem Łukasz ostrzegł Nanę, że Vanessa może do niego podejść, i tak właśnie się stało...

Dzięki temu wyborowi, Sara mogła podejść do Mateusza i ziścić swoje marzenie o byciu w parze właśnie z nim. Mateusz wydawał się być bardzo zaskoczony tą decyzją, a jego mina była nieprzenikniona. 

Wszyscy tu wiedzą, że chciałam stworzyć z Mateuszem parę, jestem w tym szczera i tak podpowiada mi serce - zapewniła Sara. 

Co w tej sytuacji zrobiła Nana? Czy zdecydowała się podejść do swojego partnera? Niestety okazało się, że Łukasz za bardzo nadwyrężył jej zaufanie. Skonfundowana Nana podeszła jednak do Przemka, bo, jak przyznała, chce odpaść z ręki kogoś, komu ufa od początku:

Wszystkie słowa, które uzyskałam od Łukasza, wszystkie czyny były moim zdaniem nieszczere. przed rajskim rozdaniem zostałam potraktowana jak śmieć, tak się poczułam, Łukaszowi nie ufam już w ogóle, chcę odpaść z ręki kogoś, komu ufam od początku.

Nana podeszła do Przemka na rajskim
screen/Player.pl

Do Przemka miała podejść przecież Oha! Nana bardzo zaryzykowała swoim wyborem i okazało się, że naprawdę miała się czego bać. Za plecami Przemka stanęła Oha, która przypomniała mu, że zawsze była wobec niego lojalna. To nie ułatwiło wyboru uczestnikowi, który nie ukrywał, że jest wściekły, że musi wyrzucić którąś z dziewczyn, mimo że żadnej z nich nie chciałby się pozbyć z hotelu. Ostatecznie jednak podjął decyzję, że to właśnie Oha opuści "Hotel Paradise". Jak zareagowała uczestniczka?

Cóż, karma wraca - przyznała, patrząc na Przemka. 

Jej słowa wyjątkowo nie spodobały się intrenautom, którzy nie kryli radości z usunięcia dziewczyny z programu:

- Oha nawet nie potrafi odejść z klasą 🤦

- ahaha KARMA nie wróci,ale WROCILA ,żegnamy 👏

- Oha karma nie wraca bo właśnie wróciła do Ciebie za Twoje zachowanie

-Nareszcie! Karma to właśnie do niej wróciła - piszą widzowie na oficjalnym instagramowym koncie "Hotelu Paradise".

A co wy o tym sądzicie?

NANA, Przemek i Oha w hotelu paradise
screen/Player.pl

Klaudia El Dursi podczas rajskiego rozdania
screen/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise" Klaudia El Dursi zaliczyła wpadkę! Pan Lektor jej tego nie darował 
Klaudia El Dursi popełniła błąd podczas najbardziej emocjonującego momentu odcinka. Prowadząca "Hotel Paradise" musiała przeprosić uczestników.

Za nami kolejne bardzo emocjonujące "rajskie rozdanie" w "Hotelu Paradise". Uczestnicy nie zmieniają swoich nawyków i jak zwykle zapewniają widzom mnóstwo emocji. Tym razem wieczór eliminacji, po zaskakującym wyborze Nany, zbił z tropu samą Klaudię El Dursi, która zaliczyła niemałą wpadkę. Uczestnicy nie mogli powstrzymać śmiechu, a prowadząca... Musicie to zobaczyć!  "Hotel Paradise" wpadka Klaudii El Dursi Ostatnie rajskie rozdanie w "Hotelu Paradise" było jak zwykle pełne emocji. Uczestnicy nauczyli już widzów jednego: niczego i nikogo w tej grze nie możemy być pewni. Podczas "rajskiego rozdania"  układ par zmienił się diametralnie, więc nic dziwnego, że Klaudia El Dursi nie nadążyła za zmianami. W tym odcinku to panie decydowały, kto opuści program. Układ par wyglądał następująco: Miłosz podszedł oczywiście do Wiktorii, Przemek do Ingi, zaś Janek zdecydował się wybrać Sarę. Mateusz postanowił odbudować swoją wcześniejszą relację i wybrał Vanessę. Klaudia El Dursi poprosiła więc uczestnika, by powiedział, dlaczego zdecydował się wybrać swoją byłą partnerkę:  - Mateuszu, dlaczego Wiktoria? - zapytała pewnym głosem prowadząca. - Dobre pytanie Kryśka - skontrował Pan Lektor -Vanessa... - poprawił ją Mateusz. -Przepraszam! - mówiła nie kryjąc zawstydzenia Klaudia El Dursi.  Mateusz jednak nie skomentował pomyłki prowadzącej i przeszedł do wyjaśnień: -Tak naprawdę z Vanessą powinniśmy się sparować na ostatnim rajskim rozdaniu. Tylko spieprzyłem sytuację i nie utwierdziłem Vanessy w tym, że powinna podejść do mnie - przyznał uczestnik.          Wyświetl ten post na Instagramie  ...

Inga w Hotelu Paradise
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Przemek zachwycony nową uczestniczką: "Normalnie robię podjazd"
Do "Hotelu Paradise" doszła nowa uczestniczka. Kim jest piękna Inga Bartnikowska? Czy przez nią Nana odpadnie z programu?

Vanessa i Łukasz próbowali wyjaśnić z pozostałymi uczestnikami niesmak po ostatnim "rajskim rozdaniu" w "Hotelu Paradise". Nana nie ukrywa, że wciąż przez Łukasza "czuje się jak śmieć". Jej sytuacji nie poprawiło pojawienie się nowej uczestniczki. Konkurencja z udziałem pięknej blondynki jeszcze mocniej pokrzyżowała jej plany w programie. W dodatku Przemek nie ukrywa, że nowa zrobiła na nim ogromne wrażenie! Poznajcie 27-letnią Ingę Bartnikowską.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Launo pokazała zdjęcia bez tatuaży. Wyglądała lepiej? "Hotel Paradise": Łukasz i Vanessa będą skreśleni wśród uczestników? Po ostatnim "rajskim rozdaniu" w " Hotelu Paradise " pozostał niesmak. Przemek został postawiony przed trudnym wyborem, musiał zdecydować, czy wyśle do domu Nanę czy Ohę. Ostatecznie z programem pożegnała się Oha , jednak uczestnik nie ukrywał swojego rozżalenia. Łukasz tym, że na godzinę przed eliminacjami zdecydował, że uratuje Vanessę, naraził się pozostałym uczestnikom. Teraz wraz ze swoją nową partnerką starali się to naprostować. Łukasz postanowił porozmawiać z Mateuszem, z pary z którym zrezygnowała Vanessa: - Jak wbiłeś do mnie po pokoju to myślałem, że przez palce tak gadasz, a że to od*ebiesz to nie spodziewałem się - przyznał Mateusz - Pierwsza rzecz jest taka, że godzinę przed "rajskim" ale jak Nana wybrała ciebie po randce waszej to nie wiedziałem nic - przypomniał Łukasz zachowanie Nany - Nie, ona zrobiła zamianę na sprawdzenie, ale to nie było "rajskie". Ty miałeś dwa dni!  - To było na spontanie, to nie była randka! - wytłumaczył swój wybór Vanessy Łukasz postanowił również wyjaśnić sobie sytuację z Naną. Miała mu za złe, że nie ostrzegł jej wcześniej,...

Vanessa i Łukasz na rajskim rozdaniu
marietta_witkowska/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise" Fani są wściekli na Łukasza i posądzają go o zdradę Nany: "Lubi się bawić dziewczynami"
Ubiegłotygodniowe Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" zmieniło wszystko. Czy Łukasz postąpił słusznie, dokonując zmiany pary? Fani są podzieleni.

4. edycja "Hotelu Paradise" nie zwalnia ani na chwilę. Uczestnicy kontrowersyjnego show zdecydowanie nie wiedzą, co to znaczy czuć się stabilnie i pewnie, bo nawet umowy między nimi zawarte, wygasły w perspektywie uczuć i prawdziwych emocji. Podczas ostatniego rajskiego rozpadła się jedna z silniejszych par. Choć wiadomo było, że Łukasz i Nana tworzą dość zaskakującą relację, nikt nie przypuszczał, że uczestnik tak szybko będzie chciał zmiany. Widzowie są jednak co do wyboru uczestnika mocno podzieleni. Czy słusznie Łukasz zaryzykował zmianę? "Hotel Paradise": Łukasz w parze z Vanessą. Fani ostro o uczestniku: "To bawidamek" Ostatnie rajskie rozdanie zmieniło wszystko. Jedyną pewną siebie parą w "Hotelu Paradise"  wydają się być na ten moment Wiktoria i Miłosz. Tak spore zmiany w programie spowodowały niespodziewane randki uczestników , a w zasadzie to jedna, Łukasza i Vanessy. To właśnie podczas romantycznego spotkania, Łukasz powiedział Vanessie, że chce zmian w hotelu i jest na nie gotowy. Zasugerował także pięknej brunetce, że wcale nie jest pewien Nany i chce, żeby to właśnie ona podeszła do niego na rajskim rozdaniu.  Vanessa zdecydowała się podążyć za słowami Łukasza i to właśnie jego wybrała podczas rajskiego rozdania.  Wściekła Nana nie zaryzykowała nawet podejścia do uczestnika i wybrała Przemka, bo jak powiedziała:  - Wszystkie słowa, które uzyskałam od Łukasza, wszystkie czyny były moim zdaniem nieszczere. przed rajskim rozdaniem zostałam potraktowana jak śmieć, tak się poczułam, Łukaszowi nie ufam już w ogóle, chcę odpaść z ręki kogoś, komu ufam od początku. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Sara ma dług wdzięczności u Vanessy? "Zrobiłam ci miejsce" Łukasz nie krył przykrości tymi słowami,...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik