"Hotel Paradise": lincz na Wiktorii. Tak mocnego odcinka jeszcze nie było
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show

"Hotel Paradise": Lincz na Wiktorii. Krzyki, kłamstwa i łzy... "Wracam do Wawy"

Tak mocnego odcinka jeszcze nie było. Najnowsza Puszka Pandory wprawiła widzów "Hotelu Paradise 4" w osłupienie. Co tam się zadziało?!

Myślicie, że dotychczasowe kłótnie, spiski i tajne pakty w "Hotelu Paradise" były niczym armagedon? W porównaniu z najnowszą Puszką Pandory poprzednie sytuacje, to jedynie dziecięca kolonia, bo uczestnicy rajskiego hotelu właśnie odpalili prawdziwą bombę! Nie zabrakło obraźliwych gestów, niewygodnych pytań, wzajemnych oskarżeń, a przede wszystkim morza łez. Najbardziej dostało się jednak Wiktorii, która pozbawiona wsparcia grupy, została wydana na prawdziwy lincz ze strony pozostałych graczy.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor podsumował zachowanie Launo! Uczestniczka wydała oświadczenie

"Hotel Paradise 6": Hania tłumaczy się ze swojego "CHCEM". "Po tym, jaki hejt mnie przez to spotkał, teraz...."

Najbardziej kontrowersyjna Puszka Pandory w historii polskiego "Hotelu Paradise"

Widzowie "Hotelu Paradise" już podczas poprzednich edycji show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, przyzwyczaili się do tego, że Puszka Pandory porusza najbardziej niewygodne kwestie, nieczęsto doprowadzając graczy do płaczu. Jednak to, co zadziało się podczas najnowszej Pandory 4. edycji hitu TVN 7, na dobre przejdzie do historii.

Wszyscy uczestnicy, jak jeden mąż, podczas zapisywania anonimowych pytań do współmieszkańców rajskiego hotelu, nie szczędzili Wiktorii gorzkich słów krytyki, kąśliwych porównań, a także najbardziej intymnych zagadnień. 

Najbardziej kontrowersyjna Puszka Pandory w historii polskiego
Screen Programu "Hotel Paradise"

Pandora rozpoczęła się od pytania skierowanego do Miłosza. Mężczyzna został zapytany o to, czy jest pewny Wiktorii.

- W ostatnim czasie mamy z Wiktorią okazję dużo rozmawiać, przez fakt randek i tak... jestem pewny - wyznał Miłosz.

Zapytano go również o to, czy nie uważa, że Wiktoria nim manipuluje, flirtując z Łukaszem i pozwalając sobie z nim na bliskość, w postaci dwuznacznych tańców oraz przytuleń.

- Staram się myśleć trzeźwo. Uważam, że to są kumple - stwierdził Miłosz, wprawiając pozostałe uczestniczki w osłupienie.

Przypominamy, że zaledwie w poprzednim odcinku Miłosz wraz z paniami uknuł zmyślny plan eliminacji Wiktorii z dalszej gry, który później podstępnie wyjawił w tajemnicy swojej programowej partnerce. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Miłosz staje przeciwko całej grupie. Widzowie są w szoku, że zaufał Wiktorii

Screen Programu "Hotel Paradise"

Następnie chłopak został zapytany o to, dlaczego pozwala na to, by Wiktoria traktowała go jak... "śmiecia", co wywołało u pozostałych dziewczyn uśmiechy satysfakcji. Również Oha nie kryła swojego zadowolenia i zdecydowała się pokazać Wiktorii środkowy palec. Co szybko zostało okrzyknięte przez widzów "patologią".

Kilku odpowiedzi musiała udzielić także sama Wiktoria. Większość dotyczyła jej słabości do Łukasza oraz tego, że nie jest szczera wobec Miłosza. Uczestnicy zarzucili też Wiktorii, że odseparowuje nową mieszkankę "Hotelu Paradise" od grupy i dopytywali Sarę, czy przez przyjaźń z Wiki nie boi się, że zostanie wyeliminowana z dalszej gry. Jak się okazuje, to było jedynie preludium do tego, jak bolesne pytania padły później.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor o przemocy w programie: "Wiktoria nigdy nie prosiła o pomoc"

"Hotel Paradise 4": Wiktoria w ogniu bolesnych pytań. Nie wytrzymała

Anonimowość podczas wypisywania kartek na Pandorze niejednokrotnie sprawiała, że stawiani w ogniu pytań gracze zalewali się łzami, jednak tak dotkliwych pytań, jakie padły w stronę Wiki widzowie "Hotelu Paradise" się nie spodziewali.

- Czemu ciągle ranisz Miłosza, klejąc się do Łukasza - brzmiało jedno z nich.

- Słuchajcie, ja nie kleję się do Łukasza - odpowiedziała wyraźnie wzburzona Wiktoria. - To, że my się dogadujemy i mamy tam naprawdę "ziomkową" relację, to nie znaczy, że ja na niego lecę i się do niego kleję. No przecież to widać. No nie wiem, co ja mam powiedzieć - dodała.

Screen Programu "Hotel Paradise"

- Czy ty uważasz, że ja się kleję do Łukasza? - zwróciła się w stronę Miłosza Wiki.

- No podczas tych wieczorów dla mnie się kleiłaś do Łukasza - wbił szpilkę Wiktorii Miłosz. - Oprócz tego, tego nie widzę - szybko dodał.

- To był tylko jeden wieczór - podkreśliła Wiki

Pozostałe dziewczyny szybko zareagowały na jej słowa podkreślając, że jej bliskie tańce i obejmowanie się z Łukaszem, wcale nie było jednorazowym "wybrykiem"

- To nie jest tak, że ja tu przyjechałam i będę siedzieć wyłącznie z Miłoszem. To jest oczywiste, że jesteśmy tutaj grupą i fajnie by było, jakbyśmy się wszyscy razem bawili i ja do tego dążę cały czas - mówiła wzburzona Wiktoria. - Porozmawiajmy i wytłumaczmy temat, a nie będziemy chodzić wszyscy po kątach. Tworzą się jakieś grupy i każdy na siebie gada i tak to wygląda - dodała.

- Powiem ci tak, ketchup po frytkach. Prosta sprawa - skwitował krótko Przemek.

Screen Programu "Hotel Paradise"

"Hotel Paradise 4": trudne pytania na Pandorze doprowadziły Wiktorię do łez

Kolejne pytania jeszcze bardziej wzburzyły Wiktorię.

- Czemu, jak Miłosz rozmawia z inną dziewczyną, to od razu się podniecasz i węszysz? 

- Jak się czujesz z tym, że jesteś najbardziej fałszywa w ekipie? - brzmiały niektóre z nich.

I choć Wiki nie chciała odnieść się do pytania o węszenie, to szybko odpowiedziała na kolejne.

- Nie uważam, że jestem najbardziej fałszywa w ekipie - odpowiedziała krótko. 

Później było jeszcze gorzej.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Luiza i Kuba z poprzedniej edycji ostro o najnowszej Pandorze! 

Kłamstwa Miłosza z "Hotelu Paradise 4" zdruzgotały Wiktorię

- Jak się czujesz, że wszyscy cię nienawidzą i marzą, żebyś stąd odeszła - padło kolejne pytanie.

- Czemu nie powiemy, jak jest naprawdę, Miłosz - dopytywała partnera Wiktoria. Ja już mam dosyć - nalegała.

Wtedy chłopak przerwał milczenie i odpalił prawdziwą bombę!

Screen Programu "Hotel Paradise"

- Muszę wam coś powiedzieć wszystkim - zaczął. Chciałem powiedzieć, że bardzo naważyłem sobie piwa w tym hotelu i uważam teraz siebie za osobę, która jest tutaj najbardziej fałszywa ze wszystkich. Będąc z Wiki odleciałem, gdzieś tam moje myśli powirowały w różne strony. Chciałem bardzo być z nią tutaj, chciałem być z nią do końca - dodał.

W dalszej części chłopak odniósł się do zachowania Wiktorii względem Łukasza. 

- Strasznie bolały mnie te wszystkie rzeczy, które zrobiła. Wierzyłem jej, nie wierzyłem, wierzyłem, radziłem się troszeczkę was. Z czasem jednak przeszedłem trochę na stronę Wiktorii - wyznał.

Jego słowa poruszyły uczestników, obawiających się o swój wcześniejszy pakt z Miłoszem.

- Powiedziałem Wiktorii o planie... żeby cię wyrzucić z  Hotelu- wyznał Miłosz Wiktorii podczas Pandory. - który sam wymyśliłem - dodał po chwili. 

Screen Programu "Hotel Paradise"

Słowa partnera doprowadziły dziewczynę do łez.

- Wiktoria tak się zachowywała prawdopodobnie wobec was, gdzieś tam czując, że nie jesteście za nią - ciągnął Miłosz. - Ja to powiedziałem, że może to lepiej zrobić w taki sposób, że ja jestem z nią przeciwko wam. Bardzo mi przykro, że tak was wszystkich oszukałem. Sam siebie też oszukałem - dodał. 

Screen Programu "Hotel Paradise"

- Czyli nie było tego wszystkiego, co powiedziałeś mi na górze? To jest prawda, czy nieprawda... no z dziewczynami? - dopytywała Wiktoria.

- No ja zapoczątkowałem gdzieś tam pomysł, dziewczyny go poparły, ale wstępnie było mi tak źle z tym. Ja ci pomogłem i tutaj zaufałem ci na sto dziesięć procent, a ty zrobiłaś to, co zrobiłaś z Łukaszem. Wszystko już dla mnie utraciło ten vibe, który ja czułem na początku do ciebie.

- Ty mnie cały czas okłamywałeś?

- Nie cały czas. 

Wiktoria nie wytrzymała.

- Ja wracam do Wawy - powiedziała przez łzy i opuściła grupę.

Te słowa Miłosza wstrząsnęły pozostałymi uczestnikami. Czy Wiktoria wybaczy Miłoszowi, a może zrealizuje to, co zapowiedziała i odejdzie z "Hotelu Paradise"? Czy dziewczyny pogodzą się z Wiki? Czy od teraz grupa będzie negatywnie nastawiona do Miłosza? Odpowiedź na te pytania poznamy w najnowszych odcinkach rajskiego hotelu.

Screen Programu "Hotel Paradise"

"Hotel Paradise 4": Łukasz o wyrzuceniu Kejti z programu: "to jest wojna". Żałuje swojej decyzji?
Instagram @lukasz_hotelparadise4 , Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Łukasz o wyrzuceniu Kejti z programu: "to jest wojna". Żałuje swojej decyzji?
W "Hotelu Paradise" gra toczy się o wysoką stawkę, a uczestnicy robią wszystko, by utrzymać się w show. Ostatnio program opuściła Kejti. Łukasz żałuje swojego wyboru?

Najnowsze wydarzenia w "Hotelu Paradise" sprawiają, że widzowie miłosnego hitu TVN 7 nie mogą narzekać na brak emocji. Po nieoczekiwanej eliminacji Miłosza z programu i zastąpieniu go przez kochającego sport i motoryzację Łukasza, zarówno pewna siebie singielka Kejti, jak i opuszczona przez Miłosza Wiktoria zaczęły walczyć o nowego mieszkańca rajskiego hotelu. - Jeżeli ktoś mówi o "sportowej" rywalizacji to taką powinien stosować - mówiła gorzko o zachowaniu Wiktorii Kasia.  Niemal do ostatnich chwil przed Rajskim Rozdaniem obie panie nie kryły swojej determinacji i tego, że zrobią naprawdę wiele, by zostać w programie. I gdy Kejt liczyła, że Łukasz postawi a bezpieczną opcję i zrezygnuje z zauroczonej Miłoszem Wiktorii, ten zaskoczył wszystkich i na ceremonii eliminacyjnej postawił na Wiki. Czy teraz żałuje tej decyzji? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria tłumaczy się z obrażania Ohy: "Po co kręcić spiny"   Łukasz żałuje, że wyrzucił Kejti z "Hotelu Paradise"? Ostatnie dni w  "Hotelu Paradise"  były pełne niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji.  Z programem musiał rozstać się Miłosz , który podczas emocjonującej gry w "Koło Ryzyka" wylosował przymusowe wymeldowanie się z rajskiego hotelu. Jego miejsce zajął kochający motoryzację i kickboxing Łukasz. Chłopak od razu stał się obiektem zainteresowania przebojowej singielki Kejti i opuszczonej przez Miłosza Wiktorii, z którą automatycznie został dopasowany. - Ja chcę utrzymać moją parę, a Kasia chce walczyć o nowego mężczyznę w hotelu, więc czekam na dzisiejszy wieczór - mówiła na Pandorze Wiktoria. - Jest to gra i na pewno będziemy ze sobą walczyć - dodała Kejti. Tak też się stało. Podczas...

"Hotel Paradise 4": Kejti gorzko o rywalizacji z Wiktorią. Zarzuciła jej nieczystą grę?
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kejti gorzko o Wiktorii. Zarzuca jej nieczystą grę?
W "Hotelu Paradise" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a Wiktoria i Kejti zaciekle walczą o Łukasza. Jak piękna brunetka ocenia zmyśle zagrywki Wiki? Szczerze odpowiedziała.

Widzowie "Hotelu Paradise" nie mogą narzekać na nudę. Po nieoczekiwanej eliminacji Miłosza z programu i zastąpieniu go przez kochającego sport i motoryzację Łukasza, zarówno pewna siebie singielka Kejti, jak i opuszczona przez Miłosza Wiktoria, ruszyły do natarcia. Z najlepszych przyjaciółek, dziewczyny stały się największymi rywalkami. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria miażdży Ohę: "Gruba dziewczyna z pryszczami na twarzy" Kejti z "Hotelu Paradise" szczerze o rywalizacji z Wiktorią Klaudia El Dursi już przyzwyczaiła widzów TVN 7 do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieprzewidywalny. Po przywróceniu Wiktorii do show wydawało się, że jej relacja z Miłoszem wreszcie weszła na właściwe tory i od teraz tych dwoje będzie tworzyć nierozłączny duet. Niestety, ich sielanka nie trwała zbyt długo, bo podczas z pozoru niewinnej gry w "Koło Ryzyka", chłopak licząc, że wylosuje kolejną randkę ze swoją partnerką, postawił wszystko na jedną kartę i... przegrał. Miłosz musiał opuścić "Hotel Paradise" , a jego miejsce w rajskim hotelu zajął pewny siebie Łukasz.  - Moim największym marzeniem jest szczęśliwa rodzina, dzieci, dom, pies, zasadzone drzewo. To jest myślę coś, co mnie napędza - mówił o sobie nowy mieszkaniec "Hotelu Paradise". Chęć budowania stabilnej relacji i nastawienie na wygraną sprawiło, że chłopak szybko stał się obiektem zainteresowania nie tylko przebojowej singielki Kejti, ale też opuszczonej przez Miłosza Wiktorii. Co ciekawe, doszło nawet do tego, że dziewczyny z najlepszych koleżanek szybko stały się największymi rywalkami, robiącymi wszystko, by na Rajskim Rozdaniu zostać wybraną przez Łukasza.  Zobacz także:  "Hotel Paradise" Widzowie uważają, że Łukasz...

Hotel Paradise 4: Wiktoria i Miłosz są razem po programie? Kasia zdradziła za dużo?!
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Internauci zszokowani zachowaniem Miłosza! "Porażka"
Miłosz z "Hotelu Paradise" zdecydowanie podpadł fanom! "Tak się mężczyzna nie zachowuje!". Chodzi o Wiktorię. Faktycznie popełnił aż tak duży błąd i będzie tego żałował?

Miłosz zaskoczył swoim zachowaniem w "Hotelu Paradise"! W ostatnim odcinku randkowego programu Miłosz powiedział Wiktorii, że pozostałe uczestniczki chcą wyeliminować ją z gry. Wyznanie uczestnika hitu TVN7 podzieliło internautów. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy- część fanów jest zachwycona Miłoszem, pozostali ostro go krytykują. Sprawdźcie, jak fani "Hotelu Paradise" komentują zachowanie Miłosza. Miłosz z "Hotelu Paradise" ostrzega Wiktorię przed koleżankami Wiktoria od samego początku, kiedy pojawiła się w "Hotelu Paradise" wzbudza ogromne emocje wśród pozostałych uczestników. Wysportowana blondynka robiła wszystko, żeby zaprzyjaźnić się z grupą, jednak to na nic, ponieważ nikt nie wierzy w jej szczerość- uczestnicy uważają, że Wiktoria powinna opuścić program i teraz robią wszystko, żeby tak się stało.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Luiza przerażona zachowaniem uczestników! "Ciężko się ogląda" Uczestnicy nie wierzą w szczerość uczuć Wiktorii, która zapewnia, że poczuła coś do Miłosza. Ich zdaniem zauroczony uczestnik "Hotelu Paradise" nie widzi, że Wiki go wykorzystuje, żeby zostać w programie. Po tym, jak między Wiktorią a Miłoszem doszło do kłótni pozostali uczestnicy zaczęli namawiać go, żeby zostawił swoją partnerkę. Co więcej, sam Miłosz mówił im wprost, że przy następnym Rajskim Rozdaniu nie podejdzie do Wiktorii, żeby pozbyć się jej z "Hotelu Paradise". Ku zaskoczeniu widzów w ostatnim odcinku programu doszło do zaskakującego zwrotu akcji! Miłosz w szczerej rozmowie z Wiktorią przyznał, że widzi, jak jego partnerka się o niego stara i ostrzegł ją, że pozostałe uczestniczki chcą ją wyrzucić z show.  Dziewczyny chcą, żebym ja...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik