"Hotel Paradise": lincz na Wiktorii. Tak mocnego odcinka jeszcze nie było
Screen Programu "Hotel Paradise"
TV-Show

"Hotel Paradise": Lincz na Wiktorii. Krzyki, kłamstwa i łzy... "Wracam do Wawy"

Tak mocnego odcinka jeszcze nie było. Najnowsza Puszka Pandory wprawiła widzów "Hotelu Paradise 4" w osłupienie. Co tam się zadziało?!

Myślicie, że dotychczasowe kłótnie, spiski i tajne pakty w "Hotelu Paradise" były niczym armagedon? W porównaniu z najnowszą Puszką Pandory poprzednie sytuacje, to jedynie dziecięca kolonia, bo uczestnicy rajskiego hotelu właśnie odpalili prawdziwą bombę! Nie zabrakło obraźliwych gestów, niewygodnych pytań, wzajemnych oskarżeń, a przede wszystkim morza łez. Najbardziej dostało się jednak Wiktorii, która pozbawiona wsparcia grupy, została wydana na prawdziwy lincz ze strony pozostałych graczy.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor podsumował zachowanie Launo! Uczestniczka wydała oświadczenie

"Hotel Paradise": Dlaczego Pan Lektor nie pokazuje twarzy? "Nie płacę tej ceny, którą płacą..."

Najbardziej kontrowersyjna Puszka Pandory w historii polskiego "Hotelu Paradise"

Widzowie "Hotelu Paradise" już podczas poprzednich edycji show z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, przyzwyczaili się do tego, że Puszka Pandory porusza najbardziej niewygodne kwestie, nieczęsto doprowadzając graczy do płaczu. Jednak to, co zadziało się podczas najnowszej Pandory 4. edycji hitu TVN 7, na dobre przejdzie do historii.

Wszyscy uczestnicy, jak jeden mąż, podczas zapisywania anonimowych pytań do współmieszkańców rajskiego hotelu, nie szczędzili Wiktorii gorzkich słów krytyki, kąśliwych porównań, a także najbardziej intymnych zagadnień. 

Najbardziej kontrowersyjna Puszka Pandory w historii polskiego
Screen Programu "Hotel Paradise"

Pandora rozpoczęła się od pytania skierowanego do Miłosza. Mężczyzna został zapytany o to, czy jest pewny Wiktorii.

- W ostatnim czasie mamy z Wiktorią okazję dużo rozmawiać, przez fakt randek i tak... jestem pewny - wyznał Miłosz.

Zapytano go również o to, czy nie uważa, że Wiktoria nim manipuluje, flirtując z Łukaszem i pozwalając sobie z nim na bliskość, w postaci dwuznacznych tańców oraz przytuleń.

- Staram się myśleć trzeźwo. Uważam, że to są kumple - stwierdził Miłosz, wprawiając pozostałe uczestniczki w osłupienie.

Przypominamy, że zaledwie w poprzednim odcinku Miłosz wraz z paniami uknuł zmyślny plan eliminacji Wiktorii z dalszej gry, który później podstępnie wyjawił w tajemnicy swojej programowej partnerce. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Miłosz staje przeciwko całej grupie. Widzowie są w szoku, że zaufał Wiktorii

Screen Programu "Hotel Paradise"

Następnie chłopak został zapytany o to, dlaczego pozwala na to, by Wiktoria traktowała go jak... "śmiecia", co wywołało u pozostałych dziewczyn uśmiechy satysfakcji. Również Oha nie kryła swojego zadowolenia i zdecydowała się pokazać Wiktorii środkowy palec. Co szybko zostało okrzyknięte przez widzów "patologią".

Kilku odpowiedzi musiała udzielić także sama Wiktoria. Większość dotyczyła jej słabości do Łukasza oraz tego, że nie jest szczera wobec Miłosza. Uczestnicy zarzucili też Wiktorii, że odseparowuje nową mieszkankę "Hotelu Paradise" od grupy i dopytywali Sarę, czy przez przyjaźń z Wiki nie boi się, że zostanie wyeliminowana z dalszej gry. Jak się okazuje, to było jedynie preludium do tego, jak bolesne pytania padły później.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Pan Lektor o przemocy w programie: "Wiktoria nigdy nie prosiła o pomoc"

"Hotel Paradise 4": Wiktoria w ogniu bolesnych pytań. Nie wytrzymała

Anonimowość podczas wypisywania kartek na Pandorze niejednokrotnie sprawiała, że stawiani w ogniu pytań gracze zalewali się łzami, jednak tak dotkliwych pytań, jakie padły w stronę Wiki widzowie "Hotelu Paradise" się nie spodziewali.

- Czemu ciągle ranisz Miłosza, klejąc się do Łukasza - brzmiało jedno z nich.

- Słuchajcie, ja nie kleję się do Łukasza - odpowiedziała wyraźnie wzburzona Wiktoria. - To, że my się dogadujemy i mamy tam naprawdę "ziomkową" relację, to nie znaczy, że ja na niego lecę i się do niego kleję. No przecież to widać. No nie wiem, co ja mam powiedzieć - dodała.

Screen Programu "Hotel Paradise"

- Czy ty uważasz, że ja się kleję do Łukasza? - zwróciła się w stronę Miłosza Wiki.

- No podczas tych wieczorów dla mnie się kleiłaś do Łukasza - wbił szpilkę Wiktorii Miłosz. - Oprócz tego, tego nie widzę - szybko dodał.

- To był tylko jeden wieczór - podkreśliła Wiki

Pozostałe dziewczyny szybko zareagowały na jej słowa podkreślając, że jej bliskie tańce i obejmowanie się z Łukaszem, wcale nie było jednorazowym "wybrykiem"

- To nie jest tak, że ja tu przyjechałam i będę siedzieć wyłącznie z Miłoszem. To jest oczywiste, że jesteśmy tutaj grupą i fajnie by było, jakbyśmy się wszyscy razem bawili i ja do tego dążę cały czas - mówiła wzburzona Wiktoria. - Porozmawiajmy i wytłumaczmy temat, a nie będziemy chodzić wszyscy po kątach. Tworzą się jakieś grupy i każdy na siebie gada i tak to wygląda - dodała.

- Powiem ci tak, ketchup po frytkach. Prosta sprawa - skwitował krótko Przemek.

Screen Programu "Hotel Paradise"

"Hotel Paradise 4": trudne pytania na Pandorze doprowadziły Wiktorię do łez

Kolejne pytania jeszcze bardziej wzburzyły Wiktorię.

- Czemu, jak Miłosz rozmawia z inną dziewczyną, to od razu się podniecasz i węszysz? 

- Jak się czujesz z tym, że jesteś najbardziej fałszywa w ekipie? - brzmiały niektóre z nich.

I choć Wiki nie chciała odnieść się do pytania o węszenie, to szybko odpowiedziała na kolejne.

- Nie uważam, że jestem najbardziej fałszywa w ekipie - odpowiedziała krótko. 

Później było jeszcze gorzej.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Luiza i Kuba z poprzedniej edycji ostro o najnowszej Pandorze! 

Kłamstwa Miłosza z "Hotelu Paradise 4" zdruzgotały Wiktorię

- Jak się czujesz, że wszyscy cię nienawidzą i marzą, żebyś stąd odeszła - padło kolejne pytanie.

- Czemu nie powiemy, jak jest naprawdę, Miłosz - dopytywała partnera Wiktoria. Ja już mam dosyć - nalegała.

Wtedy chłopak przerwał milczenie i odpalił prawdziwą bombę!

Screen Programu "Hotel Paradise"

- Muszę wam coś powiedzieć wszystkim - zaczął. Chciałem powiedzieć, że bardzo naważyłem sobie piwa w tym hotelu i uważam teraz siebie za osobę, która jest tutaj najbardziej fałszywa ze wszystkich. Będąc z Wiki odleciałem, gdzieś tam moje myśli powirowały w różne strony. Chciałem bardzo być z nią tutaj, chciałem być z nią do końca - dodał.

W dalszej części chłopak odniósł się do zachowania Wiktorii względem Łukasza. 

- Strasznie bolały mnie te wszystkie rzeczy, które zrobiła. Wierzyłem jej, nie wierzyłem, wierzyłem, radziłem się troszeczkę was. Z czasem jednak przeszedłem trochę na stronę Wiktorii - wyznał.

Jego słowa poruszyły uczestników, obawiających się o swój wcześniejszy pakt z Miłoszem.

- Powiedziałem Wiktorii o planie... żeby cię wyrzucić z  Hotelu- wyznał Miłosz Wiktorii podczas Pandory. - który sam wymyśliłem - dodał po chwili. 

Screen Programu "Hotel Paradise"

Słowa partnera doprowadziły dziewczynę do łez.

- Wiktoria tak się zachowywała prawdopodobnie wobec was, gdzieś tam czując, że nie jesteście za nią - ciągnął Miłosz. - Ja to powiedziałem, że może to lepiej zrobić w taki sposób, że ja jestem z nią przeciwko wam. Bardzo mi przykro, że tak was wszystkich oszukałem. Sam siebie też oszukałem - dodał. 

Screen Programu "Hotel Paradise"

- Czyli nie było tego wszystkiego, co powiedziałeś mi na górze? To jest prawda, czy nieprawda... no z dziewczynami? - dopytywała Wiktoria.

- No ja zapoczątkowałem gdzieś tam pomysł, dziewczyny go poparły, ale wstępnie było mi tak źle z tym. Ja ci pomogłem i tutaj zaufałem ci na sto dziesięć procent, a ty zrobiłaś to, co zrobiłaś z Łukaszem. Wszystko już dla mnie utraciło ten vibe, który ja czułem na początku do ciebie.

- Ty mnie cały czas okłamywałeś?

- Nie cały czas. 

Wiktoria nie wytrzymała.

- Ja wracam do Wawy - powiedziała przez łzy i opuściła grupę.

Te słowa Miłosza wstrząsnęły pozostałymi uczestnikami. Czy Wiktoria wybaczy Miłoszowi, a może zrealizuje to, co zapowiedziała i odejdzie z "Hotelu Paradise"? Czy dziewczyny pogodzą się z Wiki? Czy od teraz grupa będzie negatywnie nastawiona do Miłosza? Odpowiedź na te pytania poznamy w najnowszych odcinkach rajskiego hotelu.

Screen Programu "Hotel Paradise"

Hotel Paradise 2: Hania zarzuca Soni, że jest fałszywa!
Mat. promocyjne / Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Hania uderza w Sonię: "Jesteś nieco fałszywa i nieokreślona". Odbierze jej Krystiana?!
"Hotel Paradise 2": Hania uderza w Sonię: "Jesteś nieco fałszywa i nieokreślona". Odbierze jej Krystiana?!

Hania okazuje się być naprawdę mocną graczką w " Hotelu Paradise 2 ". Uczestniczka nie miała łatwego wejścia, a koleżanki niezbyt pochlebnie oceniając jej urodę, stwierdziły, że nie widzą w niej konkurencji. Jednak nowa od początku pokazała, że ma charakter. Hania idzie po swoje jak burza i ceni sobie szczerość, nawet kosztem narobienia sobie wrogów na rajskiej wyspie.  Podczas "puszki Pandory" ostro określiła Sonię:  Jesteś nieco fałszywa i nieokreślona Co na to Sonia?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Hania już pierwszego dnia narobiła sobie wrogów?! "Nie dam sobie uwłaczać!" "Hotel Paradise 2": Hania i Sonia na wojennej ścieżce To nie była zbyt miła "puszka pandory" dla Hani. Podczas pierwszych pytań dowiedziała się od męskiego grona uczestników, że nie jest w ich typie. Zapytana o to, czy przeszkadza jej fakt, że tak mocno się wyróżnia odpowiedziała:  Absolutnie mi to nie przeszkadza. Od dziecka się wyróżniam i jestem oswojona z tym, że gdziekolwiek nie jestem  no to zawsze niosę ten ciężar bycia inną i jest to dla mnie naturalne.  Jako nowa uczestniczka, została również poproszona o ocenę pozostałych uczestników. Niestety dla Soni nie był to zbyt miły komentarz. Hania oceniła ją jako "nieco fałszywą oraz nieokreśloną", co spowodowało złość.  To jest bardzo mocne słowo i przykre. - powiedziała Hania jednak była niewzruszona:  Nie ma się co obrażać, tutaj chodzi o szczerość i trzeba wziąć na klatę. Jeśli ktoś by mi powiedział, że jestem fałszywa no to ok.  Chociażby sytuacja wczorajsza, kiedy sama powiedziałaś, że z jednej strony tak z drugiej tak. Nawiązała do sytuacji, w której Sonia komentowała jej wygląd, a...

Newsy
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"
"Hotel Paradise 2": Ulubienica widzów musiała opuścić program! W odcinku wrzało: "Jesteście zakłamani i fałszywi!"

To był ostatni dzień na rajskiej wyspie dla Magdy Jankowskiej. To ona decyzją pozostałych uczestników musiała opuścić " Hotel Paradise ". Dzisiejsza "puszka pandory" była bardzo emocjonalna i padło sporo gorzkich słów. Jednak uczestnicy do ostatniej chwili nie spodziewali się tego, że będą musieli zdecydować, która z uczestniczek wróci do Polski. W końcu rozkład sił i tak był nierówny. Teraz w efekcie decyzji uczestników w hotelu pozostało dwóch singli, są nimi Adam oraz Robert. Wyjście Magdy z programu było bardzo emocjonalne i odbyło się w napiętej atmosferze. Myślę, że chłopcy są sterowani Kamilem - podsumowała Faktycznie tak jest? Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Uczestnicy spiskują przeciwko relacji Soni i Adama! "Na rudego zawsze jest sposób!" Magda Jankowska odpada z "Hotelu Paradise 2" Zasady w "Hotelu Paradise" są bezlitosne. Zgodnie z instrukcją, uczestnicy musieli wyeliminować dziś z gry jedną uczestniczkę. Dzisiejsza "puszka pandory" była więc bardzo emocjonalna, a uczestnicy nie szczędzili sobie gorzkich słów. Największe spięcie wywiązało się na linii Kamil - Magda. Uczestnicy wzajemnie zarzucili sobie fałsz i kłamstwo. Magda musiała odpowiedzieć na pytanie, czy dziewczyny wiedzą, że jest względem nich fałszywa. Uczestniczka odpowiedziała, że nie sądzi, aby koleżanki mogły mieć o niej takie zdanie. Sonia nie rozumiała, komu może zależeć na tym, aby zepsuć Magdzie opinię, jednak ta  była pewna, że autorem tego pytania był Kamil. W końcu uczestnik nie kryje do niej niechęci:  Interpretuje to po zachowaniu. Spuszczasz wzrok, zastanawiasz się, kręcisz - tłumaczył, dlaczego uważa, że jest fałszywa Magda nie odpuszczała:  Masz 26 lat, możesz...

Newsy
"Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...
"Hotel Paradise 2": Kamil wyżywa się na Magdzie i nazywa ją "kaczką"! Odpowiedziała mocno...

W " Hotelu Paradise 2"  Kamil nie kryje swojej jawnej niechęci do Roberta i Magdy. Co chwilę powtarza, że jego główną misją jest ponowne pozbycie się tych uczestników z programu. Podczas dzisiejszej "pandory" nie hamował się drwiąc z wyglądu Magdy. Nazywał ją "kaczką" i starał się ją przedrzeźniać.  Magda w końcu nie wytrzymała i uderzyła w najczulszy punkt Kamila, czyli skrytykowała wygląd Julii - kobiety, którą w programie upodobał sobie Kamil, a która nieoczekiwanie musiała opuścić program podczas ostatniego "rajskiego rozdania".  Podczas dzisiejszej "pandory" wszelkie granice zostały przekroczone. Jak zakończyła się ta ostra wymiana zdań?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Miłość Anki i Ivana skończyła się przez Atę? "Powinnam ci strzelić w ryj za to, co zrobiłeś!" "Hotel Paradise 2": Magda i Kamil na linii ognia  "Puszka pandory" to najcięższy moment w "Hotelu Paradise" nie licząc "rajskiego rozdania". Wówczas uczestnicy mogą zadać sobie anonimowo najbardziej niewygodne pytania. Dziś doszło do starcia uczestników zdecydowanie nie pałających do siebie sympatią. Kamil uwziął się na Magdę i publicznie kpił z jej wyglądu, jednocześnie deklarując, że jest najbardziej fałszywą osobą i zrobi wszystko, by ona i Robert, za jego sprawą, ponownie wylecieli z programu.  Kamil, zwracając się do Magdy prześmiewczo starał się naśladować wygląd jej ust. Nazywał ją "kaczuszką" i starał się naśladować wygląd jej ust. Uczestniczka w końcu nie wytrzymała i zaatakowała jego byłą partnerkę, w której był tak zauroczony, wskazując na to, że również miała zrobione usta:  Twoja Julka miała tak spier**olone usta i ty tego nie...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner