Nana i Łukasz nie są razem po programie
lukaszhr_/Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise 4": Łukasz i Nana są parą po programie?! Jego komentarz nie pozostawia wątpliwości

Związek Nany i Łuksza z "Hotelu Paradise" budzi w widzach wiele skrajnych emocji. Czy ich relacja przetrwała po zakończeniu show. Sprawdźcie, co na to Łukasz!

Nana i Łukasz jako jedyni z 4. edycji "Hotelu Paradise", tworzą parę od pierwszego odcinka programu. I choć w ich związek wkradły się ciche dni, kłótnie, a także spontaniczne zamiany, to ta dwójka do tej pory wzajemnie się wspiera i z pewnością kroczy u swego boku ku wielkiemu finałowi sezonu. Czy pomimo nieznacznych nieporozumień, namiętność, jaka narodziła się pomiędzy nimi na rajskim Zanzibarze, przetrwała próbę czasu, a Nana i Łukasz tworzą szczęśliwy związek także poza kamerami? Wymowny wpis Łukasza zelektryzował fanów.

"Hotel Paradise": Nowa dziewczyna Krystiana nie oglądała programu z jego udziałem! Zdradziła, dlaczego!

"Hotel Paradise 4": Łukasz i Nana są parą po programie?

Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a sympatycy miłosnego hitu TVN 7 z napięciem śledzą losy swoich ulubieńców nie tylko w telewizji, ale też w mediach społecznościowych. Ostatnio głośno było o załamaniu nerwowym Wiktorii, która oskarża produkcję programu o to, że musi leczyć się psychiatrycznie. Ogromne emocje wzbudziła również wypowiedź Vanessy o warunkach na Zanzibarze, czy przerażające relacje Launo na temat zachowania hejterów. I choć w życiu uczestników rajskiego hotelu nie brakuje licznych dramatów, pojawiają się też te radosne chwile. 

Fani miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, z napięciem oczekują na zbliżający się wielkimi krokami finał sezonu, po którym wreszcie wyklaruje się, które pary przetrwają próbę czasu. Widzowie są bowiem przekonani, że Sara i Przemek już się zaręczyli. Co więcej w sieci huczy od plotek, że Vanessa porzuciła Mateusza na rzecz Darka, a relacja Miłosza i Wiktorii zakończyła się fiaskiem, o czym ma świadczyć najnowszy utwór chłopaka "Hakuna Matata", traktujący o jego pobycie w rajskim Hotelu. A co ze związkiem Nany i Łukasza, którzy tworzą duet od pierwszego odcinka programu? Łukasz postanowił pierwszy raz tak szczerze otworzyć się na temat relacji damsko-męskich.

Nana o seksie z Łukaszem w Hotelu Paradise 4
mat. prasowe/TVN7

Związek Nany i Łukasza, choć uznawany jest za najmocniejszy w "Hotelu Paradise", ma za sobą kilka wzlotów i upadków. Najpierw Nana zamieniła partnera na Mateusza. Później Łukasz w odwecie porzuciła Nanę dla Vanessy, by szybko powrócić do swojej byłej partnerki. Ogromne emocje wzbudziły również dwuznaczne zabawy chłopaka z Wiktorią, a także niedawny taniec Nany i Miłosza, który doprowadził Wiki do szału.

By tego było mało, Nana zdecydowała się otwarcie skomentować seks z Łukaszem zaznaczając, że żałuje tego, co się między nimi wydarzyło. Czy te wszystkie sytuacje sprawiły, że para rozstała się po programie? A może Nana i Łukasz nadal tworzą szczęśliwy związek? Łukasz postanowił zorganizować instagramowe "Q&A", podczas którego poruszył temat relacji damsko męskich.

- Dlaczego nie wierzysz w miłość? - zapytał Łukasza jeden z fanów.

- Straciłem wiarę w tą "miłość" poprzez przejścia, słyszałem też, co w innych związkach się działo itp.. Więc myślę, że to jest tylko jakieś zauroczenie, które albo mija, albo zostaje na dłużej. Ale jak długo? A co po tym? Miłość to wielka zagadka - odpowiedział Łukasz.

Instagram @lukaszhr_

Czy tymi słowami Łukasz chciał dać do zrozumienia, że po zakończeniu show jego przygoda z Naną się zakończyła? A może wręcz przeciwnie? Cóż, jedno jest pewne, do czasu zakończenia emisji "Hotelu Paradise" uczestnicy programu nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich miłosne losy. Pozostaje nam więc z napięciem wyczekiwać wielkiego finału sezonu. Myślicie, że Nana i Łukasz są parą poza kamerami?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta przejdzie na islam? "Mój narzeczony byłby najszczęśliwszy"

Hotel Paradise: Nana i Łukasz
SCREEN/PLAYER.PL

"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów. "przyjechała szczerze po miłość"
Takiego obrotu spraw fani "Hotelu Paradise" się nie spodziewali. Z programu odpadła ulubienica widzów.

W "Hotelu Paradise" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a walczący o sławę, uczucia i wielkie pieniądze single, wielkimi krokami zbliżają się do finału 4. sezonu. W show zostali już tylko Nana, Łukasz, Sara, Przemek, Wiktoria, Miłosz, Vanessa, Mateusz oraz Inga, która wydawać by się mogło, jest w najgorszym położeniu. Jednak po najnowszej grze, podczas której para Vanessy i Mateusza została zablokowana, sytuacja w rajskim hotelu diametralnie się zmieniła. Gdy doszło do blokady kolejnej pary, również Wiki i Miłosz już nie byli tak pewni swojej pozycji i po ostrej wymianie zdań z Mateuszem i Vanessą, nagle postanowili zaproponować im układ nie do odrzucenia i zamianę partnerek. - Jeśli on to zrobi [wybierze Ingę, przyp. red], to jakakolwiek konkurencja i ja będę robił wszystko, żeby odpaść i Vanessę mu na dno od razu poślę - odgrażał się Miłosz w rozmowie z Wiktorią. Przypominamy, że tuż przed zablokowaniem pary Wiki i Miłosza, ta dwójka odmówiła pomocy Mateuszowi i Vanessie, skazując piękną brunetkę na opuszczenie "Hotelu Paradise", gdyż żadna inna para nie zdecydowałaby się uratować jej podczas najnowszego Rajskiego Rozdania. Czy plan Wiki i Miłosza się ziścił, a może Mateusz postanowił się na nich zemścić? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! "Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów Prowadząca show, Klaudia El Dursi, już przyzwyczaiła widzów TVN 7 do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieobliczalny. Pomimo iż zasady show stanowią o tym, że z programem żegnają się gracze, którym podczas Rajskiego Rozdania nie uda się stworzyć pary, to zmyślne konkurencje również eliminują kolejnych uczestników, który niejednokrotnie tym samym skazują swoich partnerów na...

"Hotel Paradise 4": Kolejny uczestnik pożegnał się z programem! "Śmiechu warte"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Kolejny uczestnik pożegnał się z programem! Fani będą w szoku! "Śmiechu warte"
O swój dalszy los w "Hotelu Paradise 4" najbardziej martwią się Łukasz i Michał. Kto pożegnał się z programem po Rajskim Rozdaniu?! Rajski Zanzibar potrafi być nieobliczalny.

Z czwartą edycją "Hotelu Paradise" właśnie pożegnał się kolejny uczestnik i tym razem to dziewczyny mogły być spokojne o swoją przyszłość w programie. Takiej decyzji jednak nikt się nie spodziewał. To Rajskie Rozdanie zmieni wszystko na rajskim Zanzibarze?! Zobacz, kto odpadł z kontrowersyjnego show TVN 7! Uwaga - niektórzy mogą się bardzo rozczarować. Kto odpadł z "Hotelu Paradise 4"? Kiedy uczestnicy "Hotelu Paradise" nagle pożegnali Launo, a powitali Janka , los obecnych par na rajskim Zanzibarze stanął pod ogromnym znakiem zapytania. Po tym, jak nowy-stary uczestnik wybrał się na randkę z Sarą i Ingą, nikt nie miał pojęcia, jakie będą tego konsekwencje, a sytuacja w hotelu stała się naprawdę napięta. Co więcej, tuż przed kolejnymi eliminacjami dwie piękności z programu zdecydowanie podsyciły ciekawość widzów. Najpierw o tym, co wydarzy się na Rajskim Rozdaniu powiedziała Nana.  W końcu to ona obiecała Michałowi, że zapewni mu bezpieczeństwo, choć ostatecznie juz sama nie była pewna swoich słów. Co więcej, następnie Vanessa opublikowała post , którym - zdaniem niektórych - mogła zdradzić za dużo. Piękność, która obecnie jest singielką, przez chwilę tworzyła parę z Łukaszem, a więc to również za jej plecami mógłby stanąć uczestnik. Problem tkwi jednak w tym, że to nie Łukasz, a Mateusz ma u niej największe względy. Która z dziewczyn tym razem zadecydowała o tym, kto opuści "Hotel Paradise" i który z panów miał 15 minut na to, by spakować swoje rzeczy? Czy jednak tylko oni są zagrożeni? Sytuacja nabierała jeszcze większych rumieńców, ponieważ w wyniku ostatniej gry Nana i Przemek nie mogą stworzyć nowej pary!        ...

Vanessa i Łukasz na rajskim rozdaniu
marietta_witkowska/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise" Fani są wściekli na Łukasza i posądzają go o zdradę Nany: "Lubi się bawić dziewczynami"
Ubiegłotygodniowe Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" zmieniło wszystko. Czy Łukasz postąpił słusznie, dokonując zmiany pary? Fani są podzieleni.

4. edycja "Hotelu Paradise" nie zwalnia ani na chwilę. Uczestnicy kontrowersyjnego show zdecydowanie nie wiedzą, co to znaczy czuć się stabilnie i pewnie, bo nawet umowy między nimi zawarte, wygasły w perspektywie uczuć i prawdziwych emocji. Podczas ostatniego rajskiego rozpadła się jedna z silniejszych par. Choć wiadomo było, że Łukasz i Nana tworzą dość zaskakującą relację, nikt nie przypuszczał, że uczestnik tak szybko będzie chciał zmiany. Widzowie są jednak co do wyboru uczestnika mocno podzieleni. Czy słusznie Łukasz zaryzykował zmianę? "Hotel Paradise": Łukasz w parze z Vanessą. Fani ostro o uczestniku: "To bawidamek" Ostatnie rajskie rozdanie zmieniło wszystko. Jedyną pewną siebie parą w "Hotelu Paradise"  wydają się być na ten moment Wiktoria i Miłosz. Tak spore zmiany w programie spowodowały niespodziewane randki uczestników , a w zasadzie to jedna, Łukasza i Vanessy. To właśnie podczas romantycznego spotkania, Łukasz powiedział Vanessie, że chce zmian w hotelu i jest na nie gotowy. Zasugerował także pięknej brunetce, że wcale nie jest pewien Nany i chce, żeby to właśnie ona podeszła do niego na rajskim rozdaniu.  Vanessa zdecydowała się podążyć za słowami Łukasza i to właśnie jego wybrała podczas rajskiego rozdania.  Wściekła Nana nie zaryzykowała nawet podejścia do uczestnika i wybrała Przemka, bo jak powiedziała:  - Wszystkie słowa, które uzyskałam od Łukasza, wszystkie czyny były moim zdaniem nieszczere. przed rajskim rozdaniem zostałam potraktowana jak śmieć, tak się poczułam, Łukaszowi nie ufam już w ogóle, chcę odpaść z ręki kogoś, komu ufam od początku. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Sara ma dług wdzięczności u Vanessy? "Zrobiłam ci miejsce" Łukasz nie krył przykrości tymi słowami,...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner