Nana i Łukasz jako jedyni z 4. edycji "Hotelu Paradise", tworzą parę od pierwszego odcinka programu. I choć w ich związek wkradły się ciche dni, kłótnie, a także spontaniczne zamiany, to ta dwójka do tej pory wzajemnie się wspiera i z pewnością kroczy u swego boku ku wielkiemu finałowi sezonu. Czy pomimo nieznacznych nieporozumień, namiętność, jaka narodziła się pomiędzy nimi na rajskim Zanzibarze, przetrwała próbę czasu, a Nana i Łukasz tworzą szczęśliwy związek także poza kamerami? Wymowny wpis Łukasza zelektryzował fanów.

Reklama

"Hotel Paradise 4": Łukasz i Nana są parą po programie?

Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a sympatycy miłosnego hitu TVN 7 z napięciem śledzą losy swoich ulubieńców nie tylko w telewizji, ale też w mediach społecznościowych. Ostatnio głośno było o załamaniu nerwowym Wiktorii, która oskarża produkcję programu o to, że musi leczyć się psychiatrycznie. Ogromne emocje wzbudziła również wypowiedź Vanessy o warunkach na Zanzibarze, czy przerażające relacje Launo na temat zachowania hejterów. I choć w życiu uczestników rajskiego hotelu nie brakuje licznych dramatów, pojawiają się też te radosne chwile.

Fani miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, z napięciem oczekują na zbliżający się wielkimi krokami finał sezonu, po którym wreszcie wyklaruje się, które pary przetrwają próbę czasu. Widzowie są bowiem przekonani, że Sara i Przemek już się zaręczyli. Co więcej w sieci huczy od plotek, że Vanessa porzuciła Mateusza na rzecz Darka, a relacja Miłosza i Wiktorii zakończyła się fiaskiem, o czym ma świadczyć najnowszy utwór chłopaka "Hakuna Matata", traktujący o jego pobycie w rajskim Hotelu. A co ze związkiem Nany i Łukasza, którzy tworzą duet od pierwszego odcinka programu? Łukasz postanowił pierwszy raz tak szczerze otworzyć się na temat relacji damsko-męskich.

mat. prasowe/TVN7

Związek Nany i Łukasza, choć uznawany jest za najmocniejszy w "Hotelu Paradise", ma za sobą kilka wzlotów i upadków. Najpierw Nana zamieniła partnera na Mateusza. Później Łukasz w odwecie porzuciła Nanę dla Vanessy, by szybko powrócić do swojej byłej partnerki. Ogromne emocje wzbudziły również dwuznaczne zabawy chłopaka z Wiktorią, a także niedawny taniec Nany i Miłosza, który doprowadził Wiki do szału.

By tego było mało, Nana zdecydowała się otwarcie skomentować seks z Łukaszem zaznaczając, że żałuje tego, co się między nimi wydarzyło. Czy te wszystkie sytuacje sprawiły, że para rozstała się po programie? A może Nana i Łukasz nadal tworzą szczęśliwy związek? Łukasz postanowił zorganizować instagramowe "Q&A", podczas którego poruszył temat relacji damsko męskich.

Zobacz także

- Dlaczego nie wierzysz w miłość? - zapytał Łukasza jeden z fanów.

- Straciłem wiarę w tą "miłość" poprzez przejścia, słyszałem też, co w innych związkach się działo itp.. Więc myślę, że to jest tylko jakieś zauroczenie, które albo mija, albo zostaje na dłużej. Ale jak długo? A co po tym? Miłość to wielka zagadka - odpowiedział Łukasz.

Instagram @lukaszhr_

Czy tymi słowami Łukasz chciał dać do zrozumienia, że po zakończeniu show jego przygoda z Naną się zakończyła? A może wręcz przeciwnie? Cóż, jedno jest pewne, do czasu zakończenia emisji "Hotelu Paradise" uczestnicy programu nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich miłosne losy. Pozostaje nam więc z napięciem wyczekiwać wielkiego finału sezonu. Myślicie, że Nana i Łukasz są parą poza kamerami?

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Marietta przejdzie na islam? "Mój narzeczony byłby najszczęśliwszy"

SCREEN/PLAYER.PL
Reklama
Reklama
Reklama