Wiadomość o tym, że Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" się rozstali, mocno zasmuciła fanów. Jedna z najbardziej lubianych par z hitowego show stacji TVN7 przez ponad dwa lata tworzyła naprawdę zgrany związek, który chętnie śledzili internauci. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że Eliza chce jak najszybciej zapomnieć o byłym partnerze. Właśnie pokazała fanom, że pozbywa się wyjątkowej pamiątki związanej z Jay'em!

Reklama

Eliza z "Hotelu Paradise" pozbywa się wyjątkowej pamiątki po związku Jay'em

Wieści o tym, że Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" nie są już razem, dotarły do mediów pod koniec maja 2024. Wówczas była już para opublikowała w sieci swoje oświadczenia, które miały w sobie mnóstwo emocji. Co tak naprawdę doprowadziło do rozpadu ponad dwuletniego związku Elizy i Jay'a? Tego dokładnie nie wiadomo, jednak fani nie ukrywają, że ta informacja jest dla nich naprawdę smutna.

Eliza i Jay z Hotelu Paradise
Instagram

Wszystko wskazuje jednak na to, że Eliza z "Hotelu Paradise" chce jak najszybciej zapomnieć o byłym partnerze. Właśnie pokazała swoim fanom, że usuwa tatuaż, który zrobiła sobie na początku związku z Jay'em! Mowa o małym hipopotamie, którego wytatuowała sobie na szyi.

Prawdopodobnie uda się usunąć całkowicie tatuaż, będziemy potrzebować 3-4 zabiegów, więc nie jest najgorzej!
- przekazała Eliza
Eliza z Hotelu Paradise
Instagram/eliza.milewska

Dwa lata temu w rozmowie z nami Eliza tłumaczyła naszej reporterce, dlaczego zdecydowała się akurat na taki tatuaż.

Od razu wyjaśnię, o co chodzi z moim tatuażem. (...) Pierwsze słowa, jakie powiedział Jay, jak się uczył mówić, to było ,,hipcio'' i (...) wszystko miał w hipcie. I od tego czasu mimo że już mu to przeszło, to wszyscy go kojarzą z hipopotamami i dlatego sobie zrobiłam hipopotama.
- mówiła Eliza
Reklama

Jay z kolei w tamtym czasie wytatuował sobie kaczuszkę, która również była powiązana z Elizą. Teraz jego była partnerka postanowiła pozbyć się tatuażu, który nawiązywał do ich relacji. Spodziewaliście się tego?

Zobacz także
Eliza i Jay z Hotelu Paradise
Screen/Player.pl
Reklama
Reklama
Reklama