Choć już od pewnego czasu mówiło się o odejściu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, widzowie do końca wierzyli, że akurat ta para zostanie w „Pytaniu na śniadanie”. Początkowo zmiany w Telewizji Polskiej dotknęły programy informacyjne i publicystyczne. Obecnie już trwa wymiana prowadzących w formatach rozrywkowych. Wielu fanom nie podoba się ta rewolucja.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili odejście. Fani załamani

We wtorek, 23 stycznia dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z „Pytania na śniadanie”. Para zdążyła opublikować wpis, w którym podziękowała zarówno widzom, jak i osobom ze studia. Po oświadczeniu nie trzeba było długo czekać na komentarze internautów. Wielu z nich nie jest zadowolonych z tej zmiany.

Zobacz także: Awantura o "Pytanie na śniadanie", tak źle jeszcze nie było. Udział Stockingera przelał czarę goryczy?

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski AKPA/Gałązka
Szkoda, najlepsza para prowadzących, powodzenia.
Ja już nie oglądam Pytania. Wszyscy ulubieni prowadzący znikają.
Ja też już tego nie oglądam.
Naprawdę? Szkoda… Wyrzucają fajnych prowadzących i robią z Pytania na śniadanie drugie Dzień dobry TVN…
Ogromna szkoda, dziękuję za możliwość poznania państwa.
Wielka szkoda, bo witanie poranków z Państwem było przyjemnością. Życzę powodzenia i kolejnych projektów.

Trwa rewolucja w Telewizji Polskiej. Niedawno z „Pytaniem na śniadanie” pożegnali się Ida Nowakowska, Anna Popek, Małgorzata Opczowska i Tomasz Wolny. Jednak to Cichopek i Kurzajewski uchodzili za największe gwiazdy stacji. Widzowie nie sądzili, że również zostaną zwolnieni.

Tak Maciej Kurzajewski rozpieszcza Katarzynę Cichopek

W ubiegłym tygodniu w „Pytaniu na śniadanie” zadebiutowała nowa para prowadzących. Widzowie zobaczyli w śniadaniówce Joannę Górską i Roberta Stockingera. Szefowa programu Kinga Dobrzyńska zapowiedziała, że w śniadaniówce pojawią się jeszcze dwa nowe duety prezenterów. Kolejnych gospodarzy mamy poznać już 27 stycznia.

Zobacz także

Zobacz także: Katarzyna Dowbor wróci do TVP? Zaskakujące doniesienia. "Stacji bardzo zależało"

W rozmowie z Wirtualnymi Mediami Kinga Dobrzyńska zaznaczyła, że „docelowo będzie pięć par, które będą prowadziły program w tygodniu i jedna para rotacyjnie, co pięć tygodni pojawi się w sobotę i niedzielę”. Mówi się, że prowadzący, którzy zadebiutują 27 stycznia, są bardzo dobrze znani widzom.

Szefowa programu TVP poinformowała, że zmieni się także sam format. W śniadaniówce mają pojawić się nowe kąciki, produkcja otwiera się też na nowych gości, a tematy i rozmowy zostaną wydłużone. Zapowiedziano także odświeżenie części kulinarnej porannego magazynu, którą ma poprowadzić m.in. Krzysztof Ilnicki, najlepszy cukiernik w Polsce według Europejskiej Akademii Gastronomicznej.

Reklama

Co sądzicie o zmianach w „Pytaniu na śniadanie”?

Katarzyna Cichopek i Maciek Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciek Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama