Ostatnie zmiany w TVP i w programie "Pytanie na śniadanie" są zaskakujące dla widzów. Niedawno stacja podjęła decyzję o zwolnieniu wszystkich dawnych gospodarzy programu, a na ich miejsce mają pojawić się nowe gwiazdy. Fani śniadaniówki ostatnio mogli poznać już kilkoro nowych prowadzących: Klaudię Carlos, Roberta El Gendy, Joannę Górską czy Roberta Stockingera. Teraz z kolei media obiegła oficjalna informacja, że do grona prowadzących dołączy... Katarzyna Dowbor! Jej debiut już lada moment.

Reklama

Katarzyna Dowbor nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

Jak donosi serwis "Press", nową prowadzącą "Pytania na śniadanie" będzie Katarzyna Dowbor, która - jak zdradziła szefowa programu Kinga Dobrzyńska - swój debiut będzie miała już w najbliższą sobotę.

Katarzyna Dowbor w maju ubiegłego roku pożegnała się z rolą prowadzącej "Nasz nowy dom", a na jej miejsce została zaproszona Ela Romanowska. Dowbor była twarzą tego programu blisko 10 lat, więc rozstanie z produkcją nie należało do przyjemnych, jednak teraz przed Katarzyną Dowbor nowe wyzwanie w nowej stacji.

Katarzyna Dowbor, "Nasz nowy dom"
NZ: Katarzyna Dowbor East News

Na ten moment nie wiadomo, kto pojawi się obok Katarzyny Dowbor i będzie współprowadził z nią "Pytanie na śniadanie". Wszystko ma się okazać podczas emisji programu, która już w najbliższą sobotę. W kuluarach mówiono o Bartłomieju Jędrzejaku, który jest związany z programem konkurencyjnym - "Dzień Dobry TVN". Podczas wywiadu z "Pudelkiem"dziennikarz jednak zdementował plotki, mówiąc:

Dementuję, nie pojawię się u boku Kasi Dowbor w Pytaniu na Śniadanie. Zostaję tu, gdzie jestem (...) Kasię Dowbor znam, mieszkaliśmy przez jakiś czas na tej samej ulicy, kilka domków od siebie, więc jeśli informacje, że wraca do TVP, są prawdziwe, trzymam za nią mocno kciuki.
- odpowiedział Jędrzejak.

Katarzyna Dowbor to doświadczona i uwielbiana dziennikarka, więc jej fani na pewno tłumnie ruszą przed telewizory w najbliższą sobotę, aby zobaczyć, jak ich ulubiona gwiazda poradziła sobie z nowym wyzwaniem.

Zobacz także

Katarzynie Dowbor życzymy powodzenia w nowej roli.

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Dowbor wróci do TVP? Zaskakujące doniesienia. "Stacji bardzo zależało"

Katarzyna Dowbor
East News
Reklama
Reklama
Reklama