Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Adam Kraśko o kompleksach
ONS
TV-Show

Adam Kraśko broni programu Rolnik szuka żony przed zdjęciem z anteny "Nie było tam żadnego kłamstwa"!

Adam Kraśko broni programu Rolnik szuka żony przed zdjęciem z anteny "Nie było tam żadnego kłamstwa"!

Rolnik szuka żony wzbudza kontrowersje. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły skargi, że program pokazuje zbyt stereotypowo rolę kobiety w rodzinie.

Adam Kraśko, uczestnik pierwszej edycji Rolnik szuka żony, jest zaniepokojony tym, że program, który uczynił go znanym, mógłby zniknąć z anteny. Napisał za co ceni show TVP1 i co według niego jest nieprawdziwe, przez co rzuca złe światło na program.

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Co na temat programu Rolnik szuka żony sądzi Adam Kraśko?

DO TYCH, KTÓRZY CHCĄ USUNĄĆ Z TVP PROGRAM ROLNIK SZUKA ŻONY:
Ludzie! Byłem w tym programie i jestem z tego dumny! Nie było tam żadnego kłamstwa, a nawet zdziwiłem się, że kamery chciały pokazywać normalne, wiejskie życie, a nie tylko jakieś ładne obrazki ze spacerów po łące. Wiadomo, że w telewizji ma być ładnie... a tu było prawdziwie!

 

Żeby napisać taki raport, trzeba najpierw przyjechać na kilka miesięcy na wieś i ją poznać od środka. Owszem, polska wieś to tradycja ale nie wszyscy słuchają tu tylko disco polo. Moja mama na przykład uwielbia Irenę Santor. Stwierdzenie, że mężczyźni dopiero wtedy zaczynają dbać o siebie, gdy walczą o kobietę jest wg. mnie kłamstwem, żeby nie powiedzieć OSZCZERSTWEM!!! - czytamy na jego Facebooku.

Adam Kraśko twierdzi, że w drugiej edycji show jest coś, co może powoduje, że niektórym program wydaje się oszustwem. Są to maszyny rolnicze!

Ale Kraśko protestuje przeciwko zdejmowaniu programu Rolnik szuka żony z anteny.

Pokazywanie rolników przy krowach, gnojówce, karmieniu świń, koszeniu siana - to przecież nic ośmieszającego. Młodzi rolnicy często są osobami z wyższym wykształceniem, mają dostęp do nowoczesnych technologii i sprzętu i taki był przecież Paweł z mojej edycji.

 

Jeśli zapadnie decyzja o zdjęciu programu z TVP, to zaraz przejmie go Polsat albo TVN! Ja ten program oglądam z przyjemnością, jak 10 milionów innych Polaków zasiadam z rodziną przed telewizorem, sąsiedzi podobnie. Jedyny zarzut, jaki mam do tej edycji, to... na moje oko, ten sprzęt rolniczy jakiś taki za nowy, za błyszczący. To muszą być podstawione ciągniki, taka reklama. Ale głowy nie dam. Jednak ludzie nie lubią, jak się ich oszukuje, a Rolnik szuka żony słynął z tego, że pokazuje to, co prawdziwe - pisze rolnik.

A Wy jak uważacie, czy czasem program Rolnik szuka żony podkręca rzeczywistość?

Zobacz: Rolnik szuka żony 2: Po miesiącu znajomości Mariusz oświadczył się Ani! Czy rolniczka wyjdzie za mąż?

 

Adam Kraśko w pierwszej edycji Rolnik szuka żony:

 

 

Adam Kraśko za czasów kręcenia pierwszej edycji show Rolnik szuka żony:

 

 

Adam Kraśko w parku:

 

 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Uczestnicy drugiej edycji programu Rolnik szuka żony
Newsy
Tak wyglądają uczestnicy drugiej edycji "Rolnik szuka żony"!
Jest i piękna rolniczka!

  Rolnik szuka żony 2 Już we wrześniu rusza emisja drugiego sezonu programu “ Rolnik szuka żony ”, który stał się wielkim hitem telewizyjnym i dostał Telekamerę dla najlepszego programu rozrywkowego. Do drugiej edycji zgłosiło się mnóstwo rolników oraz… rolniczek. W programie znajdzie się pięć osób, które dostały najwięcej listów od osób zainteresowanych ich ogłoszeniem. Wśród nich znalazła się 36-letnia rolniczka Ania, która samodzielnie prowadzi 20-hektarowe gospodarstwo oraz wychowuje syna. Czy w programie znajdzie męża? Okaże się już pod koniec emisji drugiej edycji. Zobaczcie, jak wyglądają uczestnicy jesiennej edycji programu “ Rolnik szuka żony ”:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Zapewne oglądając naszą czołówkę, już się zorientowaliście, ale w kolejnych odcinkach #RolnikSzukaŻony2 zobaczycie (w... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  20 sierpnia 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Posted by Rolnik szuka żony TVP on  19 sierpnia 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'',...

Adam Kraśko z Izą i Sylwią z Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Kolejna dziewczyna Adama Kraśki z „Rolnik szuka żony” wyszła za mąż!
Kolejna dziewczyna Adama Kraśki z „Rolnik szuka żony” wyszła za mąż!

Adam Kraśko z pierwszej edycji Rolnik szuka żony nadal jest sam. Ale jego kandydatki z programu odnalazły szczęście. Kolejna dziewczyna, która starała się o jego względy wyszła za mąż. Ja podaje tygodnik "Rewia", na ślubnym kobiercu stanęła Iza Stępień . Oczywiście zaprosiła Adama Kraśko na swój ślub, ale rolnik nie mógł się pojawić i wysłał kurierem prezent. Wcześniej za mąż wyszła Ania Sygnowska, a nawet więcej - teraz spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Co się dzieje u uczestników pierwszej edycji Rolnik szuka żony? Zarówno Iza i Ania były w programie bardzo bliskie sercu Adama. Długo się zastanawiał, którą ostatecznie wybrać. I mimo że dalej randkował z Anią, ostatecznie wycofał się z tego związku. Wygląda na to, że z korzyścią dla obu pań. Teraz pozostaje nam czekać na szczęśliwe wieści od Sylwii, która jako pierwsza w Rolnik szuka żony została przez Adama odrzucona, a była chyba najbardziej zainteresowana Kraśkiem.   Zobacz: Adam Kraśko broni programu Rolnik szuka żony przed zdjęciem z anteny "Nie było tam żadnego kłamstwa"!   Adam Kraśko na randce z Izą w Rolnik szuka żony:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Rolnik szuka żony TVP on  12 październik 2014     Adam Kraśko i Iza - niewinny pocałunek :)     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));...

Adam Kraśko z Rolnik szuka żony i Ania w niebieskim swetrze
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony i Ania
TV-Show
Rolnik szuka żony: Była wybranka Adama Kraśko jest w ciąży!
Rolnik szuka żony: Była wybranka Adama Kraśko jest w ciąży!

Adam Kraśko z pierwszej edycji Rolnik szuka żony w programie wybrał ostatecznie Annę Sygnowską . Jednak po randce marzeń we Wrocławiu, Adam stwierdził, że nie chce kontynuować tego związku. Ania była bardzo rozczarowana jego decyzją. Ale odnalazła szczęście gdzie indziej - Ania po programie wyszła za mąż i spodziewa się dziecka - chłopca! Była Adama Kraśki z Rolnik szuka żony jest w ciąży Jak czytamy w "Rewii", w sierpniu tego roku Sygnowska wyszła za mąż za swojego wieloletniego znajomego, starszego od niej wdowca Henryka, ojca dwóch dorosłych już córek. Anna jest też w ciąży - chłopiec urodzi się za kilka dni i będzie miał na imię Szymon. Podobno Henryk oświadczył się Annie kilka dni po tym, jak Adam Kraśko wyznał, że nie ma wobec kandydatki poważnych zamiarów. Dlatego Sygnowska opuściła rodzinny dom pod Lublinem, gdzie mieszkała do tej pory z tatą i braćmi i przeniosła się do męża. Ciekawe czy Adam Kraśko żałuje swojej decyzji? Sam na razie nadal nie znalazł drugiej połówki.   Zobacz: Adam Kraśko broni programu Rolnik szuka żony przed zdjęciem z anteny: "Nie było tam żadnego kłamstwa"! Anna Sygnowska i Adam Kraśko w Rolnik szuka żony:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Rolnik szuka żony TVP on  12 październik 2014 Ania i Adam Kraśko z Rolnik szuka żony na jednej z randek w programie:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3";...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner