Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się na planie 3. edycji programu: „Ślub od pierwszego wejrzenia” i udowodnili, że miłość można znaleźć także przed telewizyjnymi kamerami. Zakochani obecnie są rodzicami dwójki dzieci i chętnie dzielą się z fanami swoim życiem. Niespodziewanie Anita przekazała radosną nowinę.

Reklama

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała radosną nowinę

Anita i Adrian wzięli udział w miłosnym eksperymencie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i po raz pierwszy spotkali się chwilę przed… ceremonią w Urzędzie Stanu Cywilnego. Ich udział w programie okazał się „strzałem w dziesiątkę” i dziś niezmiennie są razem. Para w czerwcu 2019 roku doczekała się synka Jerzyka, a rok później przyszła na świat córka Anity i Adriana- Blanka. Małżonkowie po udziale w programie zyskali ogromną rzeszę fanów, którzy są ciekawi ich dalszych losów. Zakochani chętnie dzielą się swoim, życiem prywatnym, wiec nic dziwnego, że Anita postanowiła podzielić się z obserwatorami ważną informacją.

Anita i Adrian ze Ślubu od pierwszego wejrzenia z dziećmi
Instagram @anitaczylija

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowała fanów, że 7 lipca jest dla nich wyjątkowym dniem, ponieważ urodziny obchodzi jej najmłodsza pociecha.

Bianka stała się 4 latką! Kiedy wstanie będzie miała super niespodziankę
- poinformowała Anita.

Uczestniczka 3. edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie dowierzała, że czas tak szybko minął. Przy okazji wyznała fanom, że razem z Adrianem mieli duży problem z wyborem imienia dla córki.

Maleńka Bianka- z tym imieniem mieliśmy bardzo duży problem - jeszcze w szpitalu zastanawialiśmy się, czy Pola, czy Basia, czy Bianka, ale teraz wiemy, że to pasuje do niej najbardziej!
- wyznała.
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje urodziny córki
Instagram@anitaczylija

Z racji tego, że Bianka i Jerzyk urodzili się w podobnym czasie Anita i Adrian już jakiś czas temu podzielili się niespodzianką dla dzieci.

Zobacz także
Urodzinowa niespodzianka od rodziców, czyli wymarzone urodzinki w stylu minionków! Taka już nasza tradycja, że przyjęcie urodzinowe organizujemy dla dzieci wspólne, więc świętowaliśmy zarówno 5 urodzinki Jerzyka, jak i 4 Bianeczki! (...) Było malowanie buziek, piniata i pokazy z eksperymentami z suchym lodem. (...) Dzieci są super szczęśliwe i zapamiętają ten dzień na bardzo długo!
- poinformowali dumni rodzice.

Małej Biance życzmy wszystkiego najlepszego!

Reklama

Zobacz także: Wiadomo, co dalej ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia". Jest decyzja ws. uwielbianego show

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje urodziny córki
Instagram@anitaczylija
Anita i Adrian ze Ślubu od pierwszego wejrzenia świętują rocznicę ślubu
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama