Mat. prasowe

Widzowie oburzeni ostatnim odcinkiem "Ameryka Express"! Lara Gessler przesadziła z nagością?

Mat. prasowe

 

Lara Gessler jest jedną z uczestniczek programu "Ameryka Express". Celebrytka na wyprawę zabrała ze sobą swojego przyjaciela, Piotra Sałatę. Para niemal w każdym odcinku udowadnia, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Szczególnie Lara Gessler wysuwa się na prowadzenie. Celebrytka jest świetnie przygotowana nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. W ostatnim odcinku córka Magdy Gessler podpadła jednak widzom... O co chodzi?

 

Zobacz także: Duet Fit Lovers przerwał milczenie! W końcu skomentowali awanturę w "Ameryka Express"

 

Lara Gessler podpadła widzom "Ameryka Express"

 

W 6. odcinku "Ameryka Express" Lara Gessler i Piotr Sałata połączyli swoje siły z dwoma innymi parami: Tomaszem Karolakiem i Kubą Urbańskim oraz Chajzerami. Uczestnicy próbowali wspólnie złapać stopa, który zawiózłby ich na wyznaczone przez Agnieszkę Woźniak-Starak miejsce. Lara Gessler, która tego dnia była ubrana w bardzo seksowny komplecik, postanowiła wziąć na siebie tę odpowiedzialność.

 

- Zostawcie to blondynce. Nie wychylajcie się - mówiła Lara Gessler, która tego dnia była ubrana w króciutkie szorty oraz bluzkę z bardzo głębokim dekoltem.
 

 

Lara Gessler cieszyła się sporym zainteresowaniem tamtejszych mężczyzn. Swoją koleżankę podziwiali także faceci z programu. 

 

- Jest blondynką, wysoką, ładną. No i mówi po hiszpańsku. Znakomicie. Co tu więcej dodać - komplementował koleżankę Zygmunt Chajzer.

 

Niestety, niektórym widzom programu "Ameryka Express" nie spodobał się ubiór oraz zachowanie Lary Gessler. Internauci zaczęli atakować ją w komentarzach na Facebooku.

 

- Dlaczego Lara dzisiaj świeci dupą i biustem, momentami jest to niesmaczne

- Zdecydowanie zgadzam się z Panią, jakoś inne dziewczyny nie ubierają się i nie świecą biustem i tyłkiem... Jeszcze specjalnie się wypinała, by każdy facet ją podziwiał

- Po co w ogóle ubierała to coś skoro i tak wszystko na wierzchu - pisali oburzeni internauci.

 

Na szczęście pojawiły się też osoby, które stanęły w obronie Lary Gessler.

 

- Bez przesady... Jest w tropikach, ja tam golizny żadnej nie widzę... A nawet gdyby... O tej porze wolno jej, a że fajna, nie ma się czego wstydzić

- Więc nie oglądajcie i do zakonu

- Przeciwnie, bardzo smaczne, śliczna pupa - bronili Lary Gessler jej fani.

 

A wy po której stronie jesteście? 

 

POLECAMY: Powstanie kolejna edycja "Ameryka Express"? Stacja TVN podjęła już decyzję

 

Oglądaliście ten odcinek "Ameryka Express"?

Mat. prasowe

 

Obruszył was strój Lary Gessler?

Mat. prasowe

Więcej na temat Lara Gessler Azja Express
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48