Reklama

Lara Gessler jest jedną z uczestniczek programu "Ameryka Express". Celebrytka na wyprawę zabrała ze sobą swojego przyjaciela, Piotra Sałatę. Para niemal w każdym odcinku udowadnia, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Szczególnie Lara Gessler wysuwa się na prowadzenie. Celebrytka jest świetnie przygotowana nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. W ostatnim odcinku córka Magdy Gessler podpadła jednak widzom... O co chodzi?

Zobacz także: Duet Fit Lovers przerwał milczenie! W końcu skomentowali awanturę w "Ameryka Express"

Zobacz także

Lara Gessler podpadła widzom "Ameryka Express"

W 6. odcinku "Ameryka Express" Lara Gessler i Piotr Sałata połączyli swoje siły z dwoma innymi parami: Tomaszem Karolakiem i Kubą Urbańskim oraz Chajzerami. Uczestnicy próbowali wspólnie złapać stopa, który zawiózłby ich na wyznaczone przez Agnieszkę Woźniak-Starak miejsce. Lara Gessler, która tego dnia była ubrana w bardzo seksowny komplecik, postanowiła wziąć na siebie tę odpowiedzialność.

- Zostawcie to blondynce. Nie wychylajcie się - mówiła Lara Gessler, która tego dnia była ubrana w króciutkie szorty oraz bluzkę z bardzo głębokim dekoltem.

Lara Gessler cieszyła się sporym zainteresowaniem tamtejszych mężczyzn. Swoją koleżankę podziwiali także faceci z programu.

- Jest blondynką, wysoką, ładną. No i mówi po hiszpańsku. Znakomicie. Co tu więcej dodać - komplementował koleżankę Zygmunt Chajzer.

Niestety, niektórym widzom programu "Ameryka Express" nie spodobał się ubiór oraz zachowanie Lary Gessler. Internauci zaczęli atakować ją w komentarzach na Facebooku.

- Dlaczego Lara dzisiaj świeci dupą i biustem, momentami jest to niesmaczne

- Zdecydowanie zgadzam się z Panią, jakoś inne dziewczyny nie ubierają się i nie świecą biustem i tyłkiem... Jeszcze specjalnie się wypinała, by każdy facet ją podziwiał

- Po co w ogóle ubierała to coś skoro i tak wszystko na wierzchu - pisali oburzeni internauci.

Na szczęście pojawiły się też osoby, które stanęły w obronie Lary Gessler.

- Bez przesady... Jest w tropikach, ja tam golizny żadnej nie widzę... A nawet gdyby... O tej porze wolno jej, a że fajna, nie ma się czego wstydzić

- Więc nie oglądajcie i do zakonu

- Przeciwnie, bardzo smaczne, śliczna pupa - bronili Lary Gessler jej fani.

A wy po której stronie jesteście?

POLECAMY: Powstanie kolejna edycja "Ameryka Express"? Stacja TVN podjęła już decyzję

Oglądaliście ten odcinek "Ameryka Express"?

Mat. prasowe

Reklama

Obruszył was strój Lary Gessler?

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama